Omandi kontrolli teise maja

- Jun 01, 2016-

Omandi kontrolli teise maja

ALATESPT-news.org

Osta teine maja on alternatiiv inimestele, kes oma maja teisaldada, kuid ei ole piisavalt raha, et osta uus. Saavad osta teine maja, mis maksab odavam kui nad leida uus ehitada maja või ehitatud uus maja oma ise.

Kui tegemist on osta teine maja, peate sooritada mitmeid toiminguid enne ostmist. Sa pead kontrollima seisukorras maja, mitte ainult väljastpoolt, vaid ka seestpoolt. See samm teeb teile kulutada extra raha tehamajutusasutuse kontrolli, kuid see aitab teil veenduda, et maja on turvaline elada.

Sellemajutusasutuse kontrollion tehtud koolitatud kodus inspektoreid, et võimalus üürida Lugupeetud kontrolli firma oma ala. Avaleht kontroll hõlmab mitmel pool majas, nagu katus, vundament, vesi, Küte, kanalisatsioon, Konditsioneer, rea kanalisatsioonisüsteemi ja palju muud. Kui maja on domineerinud metsas materjale, võite võtta kahjurite kontrolli välja selgitada, kui on kahju või kahjudest, mis põhjustavad vead, putukatest või mädanenud puit. Kõik nimetatud kontrollid on väga abiks, et teie enda ohutuse kui sa elad majas.


Paari:Ökoloogiline katuste Valikud Järgmise:Tööstuse juhid sisestanud Guangzhou International hoone teenetemärgi õiglase juhatus