Konsulteerimist Principia vabastab oma katuste tootmisharu seisundit

- May 27, 2016-

Malvern, PA-basedPrincipia Consultinghas välja "2016 kaubandusliku katus" aruande, mille kohta kaubanduslik katus Põhja-Ameerikas oli hinnatud juures 5,1 miljardit dollarit vastavalt tootja tehase värava tase võrreldes 4,8 miljardi $ 2013 2015. Turu kasv on suuresti tingitud uusehitus, kuid linna arengu taaselustanud ka mängib osa suurenenud nõudlus.

Uusehitus majanduskasvu prognoosi kohaselt suureneb kiirusega 6 protsenti aastas võrreldes 3 protsenti reroofing. Kuigi oluliselt suuremat kasvu veelgi uue konstruktsiooniga kui reroofing, on paljud hoonete renoveeritud kui Tuhandeaastase põlvkonna naaseb linna eluruumi. Lisaks vanemate hoonete on on repurposed kontori-ja elukohad, kui arendajad kiiremaks ja vähem kallis kohandada olemasolevat ruumi kui et ehitada uusi struktuure. See on hea uudis kaubandusliku plastikuga, sest nii suurendatakse katuste pindala suhtes uuesti katuse tööde tagasi panna. Moderniseerimiseks, toodete parandamine ja korduskasutamine on kõik äri-ehituse ja kaubandusliku katuste kontole ligi 75 protsenti 2015 nõudluse olulise valdkonnana.

Väike kalle jätkab turuosa järsu tõusuga üle ühe kihi katuste nõudlus kasvab kiiremini olles 4% aastas. Üks kiht hoiab üldise nõudluse 45 protsenti suurem osa mahust. Järskudel nõlvadel rakendustele, metallist katus peaks veidi kiiremini kasvada, kuigi bituumensindel jätkuvalt nautida suurema osa turgu valitseva seisundi ja hinna tõttu.

"2016 kaubandusliku katus" põhineb intervjuud ligi 400 Katusetööd spetsialistidele ja kinnisvara omanikud ja juhid. Neljanda numbri kaubandusliku katuste turu ulatus Principia konsulteerimist annab üksikasjalikku analüüsi selles segmendis katuste tootmisharu praeguse ja tulevase seisundi kohta. Aruande kohaselt on väga oluline analüüsi prognoosimine ja äri planeerimine praeguste ja uute osalejate. Kasutades 2015 on käivitada, aruandes analüüsitakse nõudluse draiverid ja trendid materjali, konstruktsiooni, turustuskanalite, tarnija ja piirkond, pakkudes prognoose läbi 2018. Ta analüüsib ka praeguse toodete, toote arengut ja tehnoloogiate ja konkurentsivõimelise materjalid aidates ettevõtteid ennetada klientide vajadusi.


Paari:Puhver aja maksustamise imporditud kaupa müüakse Online Järgmise:Bayer ja Webasto disain suurim polükarbonaadist katus