Eeltöötlemis kiitis arhitekt

- Dec 30, 2015-

Lubatavat kasutamine eelmonteeritud ehitusmaterjalid ja toodete, arhitektid, vastavalt teises kvartalis 2013 Euroopa ehitamisel aruandluse üha enam.

Eelnevalt saab enam pidada nagu piirab disaini vabaduse, aru said ja arhitektide kogu Euroopas on kokku lepitud, et nad suutsid luua esteetiline kaebuse ja toote arhitektuur. Suurbritannia arhitekt on 23% võrra, võrreldes eelmise aastaga vastavalt sellele vaatele tulemusi.

Mõned välised tegurid, mis on seotud suurema aktsepteerimise kokkupandavad investorina, kiirem, odavam ehitamise vajadusi kvalitatiivne ja kvantitatiivne tööjõupuudus ehitusfirma, nagu majanduslangus tulemused, arengu toote tootjad, nüüd on võimalik eelnevalt jalgrattarühmade toodete kohandatavad tooted.

Holland lahendid Kõrgeimate maksumäärade kasutamise kokkupandavad, 80% Madalmaade arhitektide nõus, ehitusplatsi energiavõrkudest koost. Teiste riikide France tundub olevat kõige konservatiivsemate. Kuigi kokkupandavad tooted arhitektid ehitustraditsioonide meetodite jätkuv praktikas laialdaselt kasutada.


Paari:Katusekattematerjalid ja spetsialiseeritud seadmetega lubadus Järgmise:Uute ehitusmaterjalide ja keskkonnakaitse toodete põhilised eelised