Ole valmis kogu-maja soojustamine? Alusta katusealune soojustus.

- Jul 27, 2016-

Te #39; uuesti täiesti liiga palju sees Küte arvete maksmine. Te #39; ve Lugege nõuandeid ja tean, et te võtaks kogu-maja soojustus aga tundub nagu liiga palju tööd.

Seina insulationis kuid see väärtuslik #39; s ka suur töö. Edasi minna on - tõmmates kaks võimalust läbi seinte taustal isolatsiooni või poking augud installimiseks prits lahtine soojustus - vooder on nii kallis, räpane ja invasiivne.

Vahendaja üleminekumeetmena installida pööningu soojustamine suurem kui teie peamine elutuba.

Eelised

Te võite arvata, sa ei #39; t on pööning, et mida teha. Isegi, kui sa ei #39; t on klassikaline walk-in pööningu põrand, teil tüüpi crawlspace, kus saab paigaldada soojustus.

  1. DIY-sõbralik. Võib soojustada pööningul ise. Halvim osa on muutumas klaaskiud batts pööningul. Kui selle batts on seal, see nr 39, te pelgalt eemaldamine off plastikust kate ja jooksvalt batts välja vahepeal lakke talad.

  1. Soojus tõuseb. Aga peamine põhjus miks saate teha enne muudes valdkondades oma maja pööningul on seetõttu üks asi: soojus tõuseb. Pakkudes on quot; lidquot; kohta oma elu ruumid teile abi kasvab soojuse jätkamist läbi pööningu ja atmosfääri.

  2. Kaks. Kasutage kas Mahulisele isolatsiooni või klaaskiud löömist, mis on saadaval kohaliku kodu poest.

EnergyStar ütleb

Nüüd siin nr 39, te ketserlik osa: isegi kui sul puudub kannatust või oskus õigesti sätestatud pööningu soojustamine, lihtsalt tee seda. Teha midagi, et pööningu ruumi. Peaasi on isolatsioon pikali.

Isegi EnergyStar, Ettevaatust, ametlik organ ütleb, et homeowners tuleks quot; muretsema leidmine ja tihendus kõik vähe augud pööningul; suurima energiasäästuga tulevad kõrvaldamine suur ones.quot;

Lõpuks EnergyStar teatab, et enamik pööningud paigaldus tüüp on meie 38-R või ligikaudu 10 – 14 tolli.

Mida teha, kui leida asbesti pööningul?

Te #39; ve teinud julge otsuse soojustada pööningul. Siis sinna minna ja leida, mis oleksid asbesti.

On tõenäoline, et see nr 39, te ei asbesti. Kui kaalutis on pehme ja Hall, see nr 39, te ilmselt on paberile saadud isolatsiooni nimetatakse tselluloos. Kui see nr 39, valge ja kohev, te see #39; s ilmselt lahti täide klaaskiud isolatsiooniga.

Aga kui see täide on raske, kerge graanulid on quot; vilgukivi-likequot; sära, see nr 39, te ilmselt vanemate vormi nimetatakse Zonolite isolatsioon. Zonolite võivad sisaldada asbesti. Zonolite kaasneb oht tervisele ainult sellepärast, et see wascontaminated tremoliit, asbesti moodi mineraal.


Paari:Katuse disain Self-ladustamine: Viimistlusjärgus oma rajatise ülevalt Järgmise:Ridge / katuse Ridge / Hip