Uus Sunl kiviga kaetud terasest katuseplangid mõistavad hukka Phishini kriminaalkaristused

- Dec 14, 2017-

uus sunl kivist kaetud terasest katusplaadid mõistavad hukka fishini kuriteod

Kallid uued päikesevalguse ® kivist kaetud terasest katusetööstuse partnerid, hiljuti minu firmas on toimunud tõsine intsident.

me tuleme kõikidele klientidele meelde, ärge andke mingit võimalust kurjatele andmepüügisaitidele!

Uues päikesevalguses kivist kaetud terasest katusetööstuse manufaktuur hiljuti on töötajad suhtlevad Nigeeria klientidega e-kirju, ta ei olnud ettevaatlik, avas sarnase ALIBABA.com saidi phishing e-kirju. (Meie tooteid müüakse ALIBABA.com-is)

Phishing saidid, et varastada dialoogi nende vahel, ja kasutada mõnda muud sarnast e-posti aadressi kontakti külalisi ja töötajaid. Kui räägitakse E-posti teel maksmise küsimus, milline teade Külalised, et meie ettevõte on muutnud pangakonto eelmist vahetulu . tulemused näitavad, et külaline saadab selle konto jaoks üle ostujääkide üle 70 000 dollarit, mis on antud andmepüügisaitidele.

Pärast positiivset suhtumist meie töötajatesse ja raskesse töösse on nüüd 7 miljonit dollarit meie kontole tagasi jõudnud ja vältida klientile tekitatud suuri kahjusid. Siin me soovitame uutele ja vanadele klientidele, ma pidin isiklikult helistama, et kinnitada ja kinnitada kõik rahaga seotud muudatused!

Peame koos olema valvsad ja õppima, kuidas ennetada andmepüügi saite!

Tavaliselt viitab pankrottide ja e-kaubanduse saitidega seotud andmepüügisaitidele, on peamine oht, et varastada kasutaja pangakonto numbreid, paroole ja muud privaatset teavet.

Niinimetatud andmepüük on pettuste võrgustik, mis välistab mitmesuguste vahendite kasutamise, reaalse andmepüügi saidi URL-i ja lehe sisu või tõelise haavatavuse kasutamise veebiserveri programmi teatud saidi lehekülgedel, et sisestada ohtlik HTML-kood, et petta kasutajate panga- või krediitkaardinumber, parool ja muud isiklikud andmed. Maailmas hiljuti ilmunud "andmepüügi" näide on mõjutanud tõsiselt online-finantsteenuseid, e-kaubanduse arengut, kahjustanud üldsuse huve, mõjutades üldsuse usaldust Interneti-rakenduste vastu.

Sama mis rämpspost, andmepüük (inglise keeles phishing) on e-kiri ilma loata. Kuigi mõned võivad lihtsalt tüütuid rämpsposti reklaame ja kalapüüki, püüab kasutajaid petta. Kahjuks satuvad inimesed selle lõksu. Andmepüük viitab e-kirjale kui "söödale", et petta vajalikku teavet, mis võimaldab juurdepääsu finantskontodele. Tavaliselt näeb e-kiri välja

nagu seaduslikust ettevõttest. See püüab meelitada kasutajaid kontole ja sellega seotud parooli. E-post on sageli selgitanud, et ettevõtte dokumente tuleb ajakohastada või muuta turvameetodeid, mille kohaselt peab kasutaja jätkama kasutuse kinnitamist. Varjatud andmepüügisaiti Taobao Pinnale on raske eristada, kas see meil on pettus. E-posti aadressiga rämpspost, häkkerid, andmepüügi e-kirjad lisatakse tavaliselt võltsitud pealkirjale "Alates" või "Vastuseks", nii et see näeb välja seadusliku ettevõtte e-kirja. Lisaks aadressi "Alates" või "Vastus" viimistlemiseks kasutatakse tavaliselt HTML-il põhinevat võltsitud e-posti. Esmapilgul võib tunduda tõeline asi. E-mail sisaldab sageli tõelist kaubamärki, on ettevõtte veebisaidil tõeline aadress.

Soovitab kasutajatel "kogemata" parooli hoida. Kõigi nende kujutiste ja sõnade e-posti kasutamine on sellel, et see oleks tõene. Kõige tüüpilisem andmepüügirünnak, mis aitaks saajat sihtorganisatsioonile läbi hästi kujundatud saidi, millel on väga sarnane andmepüügisait, ja sisenege sellele veebisaidile Sisestage adressaadi tundlikule isiklikule tavaliselt ei lase selle ründeprotsessi ohvri hoiatust. Häkkerite isiklik teave on väga atraktiivne, sest see teave võimaldab neil pettusega finantstehingute ohvreid võltsida, et saada majanduslikku kasu. Ohvrid kannatavad sageli kogu isikuandmete olulise majandusliku kahju või varguse eest ning neid kasutatakse kuritegelikel eesmärkidel. Andmepüük kujutab endast tegelikult arvutivõrgu, mis hõlmab paljusid arvukaid meetodeid, kuna see tähendab põhimõtteliselt võrgu kaudu mõnda söödist (nagu võltsitud sait) ja teisi kasutajaid, nagu püütud tegelikus elus protsess, nn phishing võrgus. " See on suurim kahju, varastades pangakaartide kontonumbreid, paroole ja muud olulist teavet, mis võimaldab kasutajatel majanduslikku kahju. Andmepüük saadetakse läbi suure hulga väitega, et pankrotti või muid mainekaid organisatsioone petavad rämpspostid, mille eesmärk on meelitada inimestele tundlikku teavet (nt kasutajanimi, parool, konto ID, ATMPIN-kood või krediitkaardi andmed). Kõige tüüpilisem andmepüügirünnak, mille abil saab saaja sihtorganisatsiooni kaudu hästi kujundatud saidi, millel on väga sarnane andmepüügisait, ja sisenege sellele veebisaidile Sisesta adressaadi tundliku isikuandmetega, tavaliselt ei lase selle ründeprotsessi ohvri hoiatust. Häkkerite isiklik teave on väga atraktiivne, kuna see teave võimaldab neil võltsida petturlikke finantstehinguid, et saada majanduslikku kasu.

Eksperdid on välja pakkunud järgmist: mitte sisestama oma sisselogimisandmeid või paroole sisestamata e-kirjadele linke.

Vastupidi, kui arvate, et e-kiri võib olla õigustatud, siis kasutage otse juurdepääsu veebibrauseris või Netscape brauseris

ettevõtte veebileht. (Ärge saatke kahtlastest koopiatest e-kiri ja kleepige URL-aadress.) Alati kasutage isikuandmete edastamiseks ettevõtte ametlikku veebisaiti. Kui saadate sõnumi veebis, peate kasutama turvalist serverit ettevõtte ametlikul veebisaidil. Kui kahtlete e-posti teel, teatage ettevõttele kõne. Teie mobiiltelefonis või sülearvutis alati salvestatakse sageli õiged ettevõtte telefoninumbrid ja kasuta ainult neid numbreid, mida salvestate. Näiteks kui teil on konto HSBC-s, siis salvestage õiged kontaktnumbrid ja kasutage seda numbrit ainult. Ära usu, et sõnum ei ole kunagi telefoninumber. Nagu telefoninumber, salvestage alati oma lemmikud õige veebisaidi aadressi ja kasutage neid selle ettevõtte jaoks midagi, kas pole kunagi kindel, et e-posti sait lingid.

gallery-Bond roof tiles .jpg

roof tile bond-2 (1)1.jpg


Paari:KIVI kaetud ja terasest katuse süsteemi minna Saksamaa osaleda Euroopa katuste näitus Järgmise:Metal katusekivide tööstus