Uus ELi-Hiina majanduskoostöö tegevuskava

- Jul 12, 2016-

alates chinadaily.com.cn

Koos üles Euroopa Liidu juhtimine, räägin Hiina kohta juuli 12-13 18. ELi-Hiina tippkohtumine osaleda. Aprilli lõpus Pekingis oli ja minu mehe transpordi-, energia-ja kliima ja kaubanduse eest vastutava voliniku viimase kolme nädala jooksul kõik tehtud kõrgetasemeliste visiitide. ELi #39; s Hiina uue strateegia välja juuni 22, juhendab kahepoolsete suhete lähiaastatel.

Meie majandus on läbimas sügava muutusi. EL teeb digi- ja hüpe kui see taastab finantskriis ja Hiina on lõpetamas sisse täiesti uut majandusmudelit, suured probleemid. Asepresidendiks eest vastutav ELi #39; s lai majandussuhted Hiinaga, usun, et see ei ole ainult tähendab uue ajastu meile mõlemale, kuid ka ELi ja Hiina suhted, uus ajastu kui me võivad kaasa aidata üha rohkem üksteist #39; s edu ja heaolu.

Kõik see rõhutab ELi-Hiina partnerlus. Pärast uue olukorra pärast Suurbritannia referendum (tulemuseks UK nr 39; s väljumine EList), see näitab tähtsust ELi #39; s suur ühtse turu võimalikult suurt heaolu ELi kodanike- ja peamiste partneritega nagu Hiina. EL on maailmas #39; s müüja ja kaupu ja teenuseid.

Meie suhe peab põhinema meie tugev kaubavahetuse, kus me oleme top partnerid laieneda kaks suure kasutamata potentsiaaliga valdkonnad: teenuste ja investeeringute. Samuti, nagu meie koostöö hõlmab järjest enam kõrgtehnoloogia, on oluline, et Hiina #39; s tehnoloogia uuendamine põhinevad avatust ELi ettevõtjatele. Tohutu vastastikuse kasu ees ootab.

Selle uue ajastu edu sõltub väga palju kuidas me käsitleme selles keerukas teisendus protsessi koos. Vana mudel, nagu tohutu tööstuslik ülekoormatuse, terasest, sealhulgas sellistena põhjustatud hõõrdumine on majandada ka nii, et see mõju uue ajastu.

Viimase kahe aasta jooksul oleme alustanud quot; esimesed sammud uue agendaquot; uus ajajärk ja Ukraina poole üldise lepingu investeeringult, mis peaks andma lai turulepääsu kui ka tehnika investorite kaitse mõlemale poolele. Me uurivad uusi koostöövaldkondi, nagu Hiina #39; s osalemine Euroopa investeerimiskava või koostoime Hiina #39; s vöö ja Road algatus ja ELi #39; s juhtalgatused läbi meie side Platform. Ka selle uue tegevuskava osa on digitaalmajanduse, innovatsiooni ja keskkonda. Nendes valdkondades tuleb tagada võrdsed. Vastastikkuse saab meie suhet, samuti avatuse tõud ühelt poolt avatuse teiselt selle uue ajastu märksõnaks.

Uus ajastu, EL on omaks võtnud Hiina #39; s üha kasvav roll rahvusvahelise juhtimise-näiteks kaudu tasanditel osalemine infrastruktuuri Investeerimispanga Aasia ja Hiina #39; s koosseisu Euroopa Rekonstruktsiooni ja arengu Pank. Me käivitasime konstruktiivselt Hiina # 39; s G20 kava, mida me saavutada ambitsioonikad tulemusi, majanduse, rahanduse ja kaubanduse. Meil peab tuginema ÜRO kliimamuutuste konverentsil Pariisis võetud kohustuste täitmiseks järgmiselt ning süstida uut hoogu Maailma Kaubandusorganisatsiooni läbirääkimistel.

Olulise osana meie partnerluse, jääme Hiina juhtkond ja soovi toetada globaalse valitsemise eeskirjadel põhineva, läbipaistva ja kindla süsteemi-nagu EL võitleb kaua meie kahepoolseid suhteid oluliseks taustaks uue ajastu ELi-Hiina koostöö.

Autor on töökohtade, majanduskasvu, investeeringute ja konkurentsivõime eest vastutav Euroopa Komisjoni asepresident.


Paari:XI Hails "murranguline" saavutused Järgmise:Hiina ekspordi ja impordi aeglane oodatust suurem