Metallist katus eramu parandamiseks

- Jun 02, 2016-

Metallist katus eramu parandamiseks

PT-NEWS.ORG:

Kui tegemist uue katuse oma maja, metallist katus, mille valik on a kinnisvara omanikud võiks kaaluda. Metallist katus hind saab olema suurem kui enamik traditsioonilisi katused ees, kuigi aja jooksul Keskmine tarbija on kindlasti Hakka kulude kokkuhoid paigaldades need katused. Need katused saab viimase 50 aasta jooksul materjal, mis valitakse, nagu näiteks asfalt, on vaja reroofing või võib-olla on täiesti ümber, iga 10-20 aastat. Kasutades sedaKatusetööd, te soodustab ka väärt kodu ja ka edasimüügi väärtus, kes on hakanud kodu turul kiiresti. Paljudes riikides saada maaomanikelt oma kodu omanik kindlustuskulud langus kui nad paigaldada metallist katuse, et nad on vähem altid kahju tulekahju või muid katastroofe, mis võivad tekkida. Teine on, paneb need Katusekattematerjalid üle traditsioonilised katused kasu võib olla kauakestev tegur. Metallist katus kestab kaks või võibolla kolm korda kui standard katused võib kesta. Tänu oma vastupidavust ja kvaliteetsest materjalist need katused kestab palju kauem peaaegu igas kodus ja vajab väga vähe läbi kodu omanik üldse mingisugust hooldust. On ka palju erinevaid sorte, et vara omanik saab valida, kui nad olete kaaluvad paigaldamine metallist katus on oma elukohta valida. Maja omanikud teha otsuseid eri stiile, värvid ja lõpetab, kui oled otsustanud paigaldada metallist katus. Metallist katus on paigaldatud kodudes täna näeb välja palju nagu muu Katusekattematerjalid, sealhulgas: saviplaadid, cedar raputada või kiltkivi või bituumensindel. Ainus erinevus oleks, et metallist katus võib kesta palju kauem kui muud materjalid, mis on installitud teie maja asemel.

Kõigile neile otsima rohkem kasu katuste paigaldamisel, leiad, et nad palju kättesaadavamaks selle traditsioonilise katus. Kivikatus, kas nad on esitatud kergemad või tume värv, peegeldavad soojust tõhusalt, mis aitavad seega vähendada jahutus suvel kuu ja kaudu talvekuudel, ära soojustada kodu, mis on talvel soojendav kulude vähendamise. See ei paku ainult tõhusust oma maja, see aitab oluliselt vähendada oma energiaarveid iga kuu, eriti tipp suvel ja talvel hooaeg, kui nad kipuvad olema kõrgeim. See katuste paigaldamisel kodu omanikud ka saan pikemat garantiid, jaoks kuskil 30 50 aastat koos parim paigaldajaid. Lisaks pakub enamik paigaldajate töö garantii installeerimise töö tagamiseks.

Kas otsite eriline välimus või disaini või on tuleb katuse, mis kestab pikka aega ilma nõelumine, valik valida metallist katus mis kodu omanikud peaksid kaaluma täna.


Paari:Hoonestatud katus: Tüübid, eelised, rakenduste ja parandamine Järgmise:2016 Hiina - Nigeeria kaubandus- ja majanduskoostöö & 45 aastapäev diplomaatilisi