Metal katusekivide tööstus

- Dec 11, 2017-

Kümme tööstusharu läbimurde punkti metallist katusekive tootmisharu

1. detsember 2010, Hiina ehitusmaterjalide aastakoosolek peeti Foshani linnas. Hiina. Autorina kutsusin ma kõnelema, analüüsisin metallkatelde tootmist tulevikus kogu tööstuse ahelas, mõtlesin mõnevõrra "rohelisele" arengule.


Minu kõnelemine, "minema roheline" tervisehoone metallkatete tööstus kogu tööstusliku kett on nurgad. Ehitustööde keskosas metallkatetööstuses , tootmisharude juhtimisel ja kaubamärgi juhtimisel peab ühiskonnale vastutama aega, seda tuleb juhtida tööstuse arengusse ja edendada sotsiaalset arengut. Tuleviku roheline ehitus metallkate tootmine, ühelt poolt toave energia ja ei poolda energiasäästu, puhtama tootmise. Teisest küljest vajab ka päikese standardiseeritud toimimist, et saada tervislikku pikaajalist arengut. Ma arvan, et tulevikus on need "rohelise ehituse ja metallkatuse kümme tööstusharu läbimurret". See on valitud materjalide, töötlemis-, toote- ja tootmistehnoloogia, kanalite ja teenuste ning brändi arendamise sektori mitmed olulised aspektid.

 

Esimene läbimurre on tooraine, tooraineallikas on läbimurre, rohelise metalli katusetööstusel tuleb uute tooraineallikate abil luua uus visuaalne vaade.

 

Teine läbimurre on tooraine ettevalmistusprotsess.

Kolmas läbimurre on rohelisest metallist katusekivide pealekandmine , mis läbib mitte ainult ehitusmaterjalide piiride piiramist, vaid ka dekoratiivmaterjale, mitte ainult ühte mitmekesist funktsionaalset materjali laienemise suunas.

 

Viies lõik on murda automatiseeritud tootmisseadmeid. Tehakse kunstliku asendusvarustuse valmistamise protsessi pidevalt, luues seeläbi "Hiina standardi". Pärast peaaegu kümnendit arengut ja kogunemist on kogu metallist katusekile tootmine olnud tohutu edu. Tööjõuressursside nappusega ja tööjõukulude suurenemisega , Hiina metallist katusekilede tööstus hakkas asendama käsitsi töötlemise seadmeid, võib oodata, täiesti automatiseeritud seadmed on kindlasti muutunud metallist katusekivide ettevõtted tulevikus, lõplik valik.

 

kuues koostöölõikamine on murda kanalite piiri metallist katusekivide tootjate ja turustajate vahel .

Picture of roof tiles .jpg


gallery-Bond_4.jpg

Paari:Uus Sunl kiviga kaetud terasest katuseplangid mõistavad hukka Phishini kriminaalkaristused Järgmise:Ekspordi kivi kaetud katusekivide Katar