Võtab aega, et lahendada ülemaailmne süsteem

- Sep 02, 2016-

Mis kasu on G20? See võib olla palju, kui riigid on valmis tõsiselt arutada uute, tervem maailmamajanduse kuju

Tippametnike maailma #39; s suurim majanduse kohtub Hiina september 4 ja 5, mida nimetatakse G20 juhid tippkohtumise.

Pealtvaatajad küsida: mis on kasutada? Ikka järel alates 2008 finantskriisi ajal, tõepoolest milleks iga kord poliitikute jätkata läbirääkimisi vajadus midagi kuid tekitamata ühine tegevuskava, veelgi vähem ühise tegevuskava kasutamist?

On mõned kasutavad Hiina tähelepanu juhtinud. Nüüd, kui see nr 39, te kaheksa aastat pärast Lehman Brothers ja Wall Streeti krahhi ei ole raske tagantjärele öelda mida kõik globalist rääkida kauplused -: rahvusvahelise äritegevuse seminarid erinevatel tasanditel - G20 on aidanud maailma vähemalt vältimiseks.It takes time to fix global system

On oluline, et seni valitsused mis kujutavad endast rohkem kui 80 protsenti maailma #39; s majanduslik võim on hoida töötavate vältimiseks oluliseks tagasilöögiks rahvusvahelise äri-või mitmeosaliste kaubanduse sõda. Tundub, et poliitikud peaks vältima teed, nagu lisameetmete konkurentsi ja kaubanduse kaitsemeetmete lepingu alumine rida või mõned kõige ohtlikumad asjad on.

Kõik see kaugeltki piisavalt, mõistagi aidata maailma kõndida varjust välja 2008. Kui radikaalsed kriitikud väidavad - vasakult ja paremalt - maailma majanduse struktuuris seni ikka viib kõik piirangud neoliberalism, vana ideoloogiline raamistik, mis on kaotanud suure osa oma paiste.

Kuid küsimus on nüüd, et taastumine on osutunud nii aeglane ja valus, tuleks poliitikud vaid toss ära nende alumine rida? Nii paljud inimesed - keskklassi arenenud ja vaeste arengumaade - tunne mõru tegevuse kohta neoliberalistlikest majandus, tuleks maailma peksid taganema?

Majandusteaduse definitsioon transkribeerida kaubanduse põhinev heaolu: midagi muud öelda, väike, poliitiliselt kaitstud ringid mäng?

Peaksid inimesed kes haven #39; t kasu maailmaturul süsteemi, eriti arenenud maailma nurkades, loobuma oma lootust võimaluste laiendamiseks ärisidemeid välismaal?

G20 tippkohtumisel pakub meelde inimestele üle maailma poliitiliste liidrite suhtumine ja välja selgitada, kuidas, kui midagi, nad kokku ja mida iganes võib nimetada arenguga. Sel eesmärgil Hiina tõenäoliselt aitavad kaasa tänavu pantimise rohkem jõupingutusi kliimamuutuste leevendamisel.

See võtab kaua aega arendada ökonoomika asenduseks et säärast #39; suuda ilmselt teha head tööd. Sagedamini kui ei, muutuvad ideed on raskem kuitaastaminevalitsus. Ja tegelikult on uue brändi majandus tööle rohkem inimesi vaestes riikides globaalse äri mängu, nagu see nõuab tulumaksubaasi ehitada uusi funktsioone. See nr 39, mida Hiina valitsus püüab teha, mida kutsutakse üleminek uue kehast nagu te.It takes time to fix global system

Asjad hõlmatavad isehakanud asendamine majandus hõlmab:

Rohkem koostööd avaliku ja erasektori investoritele;

Rohkem võimalusi ettevõtteid teenima reaalmajanduse ja tavalised inimesed, vältida väikestele sõltumatut klassi finantskapitali taju ülejäänud ühiskond;

Rohkem linnu taskukohase eluaseme ja kättesaadavate teenuste;

Rohkem riike valmis saada välisinvesteeringute ja toota maailmaturul - tõhusad õigusriigi ja võimeline valitsus;

Rohkem poliitikal põhinev meetmeid, et vältida sisemine ebavõrdsus, eriti hariduse, arstiabi ja sotsiaalkindlustus;

Tõhusama globaalse valitsemise süsteemi Vabakaubanduse ja korruptsioonivastaste meetmete.

Lähitulevikus, on kõik maailma liidrid ja kõik, kes tahavad olla maailmatasemel juhid hoida jagada oma seisukohti ja võrrelda märkmeid, need, G20 ja kõik sarnased korda, enne kui nad võivad kasvada ideid arvesse tegelikkust.

See ei pruugi tunduda väga tõhus lahendus, kindlasti mitte kiire lahendus. Aga millist poliitika saab maailma oodata, et kõndida läbi viimase finantskriisi - varjus ja korduvaid ones ohtu?

Autor on selle toimetaja netohinna suured China Daily.


(Hiina Daily Euroopa Weekly09/02/2016 page13)


Paari:Katuste Valley Järgmise:Ei säästa raha oma katuse valge maali?