Paigaldus vihmaveerennid soojuse lint

- Jun 15, 2016-

Soojuse lint või soojuse kaabel on kaetud elektri juhe, mis rakendub vesipiibud hoida neid eespool külmumine. See ka saab katuse serva rennidesse jää kogunemise vältimiseks. Soojuse lint on võimas vahend takistada jää ja lume kogunemist katuse andimpeding drenaaž gutter aasta süsteem-omakorda põhjustab possibleroof lekib.


Kuigi väärt investeeringud hoone või kodu omanik, saab installida soojuse lint keeruline ülesanne suuresti tänu redelil töötamise. See nõuab vähemalt üks partner teie redel stabiliseerida, kui käivitate installi. Rentides professionaalne katuste contractoris tark valik on ka kogenud paigaldus ja tagavad õige paigutuse kui Elektriohutus.

Soojuse lint on valesti installitud või kui kasutatakse vale tüüpi soojuse lint seal olema võimalik tulekahju eest. See kehtib ka lindile, mis on vana ja kulunud.

Kui teie kodus on soojuse lint, mis on installitud enne liikus või on üle viie aasta vana, on mõistlik on kontrollida korralikuks tööks.

Gutter soojuse lint ja soojustada pipesare eri theheat lindile. Kui kavatsete paigaldamine ise teha, kindlasti on teil õige kassett! See peaks olema selge, kuid on ka üsna vähe võimalusi turul ja projekti vale ravimi kasutamine võib põhjustada tuleohtu.

Teie esimene samm paigaldus on vaja soojust lindi pikkus. Mõõda katuse joont, lisades kindlasti broneerimisdialoogi ajal oma Mõõtmine ümbermõõt. Seejärel mõõdetakse üleulatus või katuseräästa. Kui selle katuseräästa 12 tolli sügavusel, korrutada 2 katuse rea mõõtmine. Kui selle katuseräästa on üle 12 tolli, kuid vähem kui 24 tolli, korrutage katuse rea mõõtmine 3. Kui katuseräästa sügavus on rohkem kui 24 tolli, kuid alla 48 tolli, korrutage katuse rea mõõtmine 4.

Hinnata kõik selle downspouts ja lisada see footage arv piirid ning katuseräästa jõuda soojuse lint, peate ostma tõhusalt katta oma katuse jalad arvu summaga.

Pidage meeles, et soojuse lintfiltriga peab olema ühendatud kord paigaldatud seetõttu veenduge, et see paigaldatakse elektrienergia allikast. Olete ostnud soojuse lintfiltriga on kontrolleri seade. See on üksus, mis annab võimu elektrienergia allikast ahelasse lisatud lindi. On oluline teada selle kontrolleri üksuse võttes lähedal jõuallikas enne installi asukoht.

Loop soojuse lintfiltriga üles alates umbes 12 tolli kuni katuse kalle siksakiline muster ja asetage et rippuma üle ja vihmaveerennid vähemalt 7 tolli. Korrake seda mustrit nii palju pikkusega vajaduse katmiseks kogu perimeetri katus ja vihmaveerennid.

Plastikust klambrid on varustatud lint te #39; ve ostetud. Katuse- ja vihmaveetorude, kasutades neid klippe tootja #39; kirjeldatud kaubandusstruktuuri soojuse lintfiltriga seondada s spetsifikatsioon. Võib osutuda veidi reguleerida sõltuvalt katuse ning kodu stiili.

Soojuse lint pikkusega ühendada ja ots kontroller tervikuks. Paigaldage kontroller kinnitada purjeriiet räästa tuulekasti toide on lähedal mööda ostetud komplektis kruvisid. Toitejuhtmega kontroller üksusest pakkumise vooluvõrku ja kinnitage toitejuhe hoone servas.

Soojuse lint on suhteliselt lihtne paigaldada ja kasutada, see on mõned puudused, mida saab pidada enne paigaldamist. On ka teisi väga tõhus lahendusi vähendades jää tammistamine kui olete kindlaks, et soojuse lint ei ole parim valik oma kodu.

Vale paigaldamine on ebaefektiivne. Kui teie katus on kaetud lumega, on lihtne näha sulanud lumi ümber teip 3 kuni 4 tolli. Küsimus on, et kui lumi sulab ja vesi pöördub, see katusele tühjaks ning lisada theice damin rennidesse. Et teha oma tööd õigesti soojuse lintfiltriga, tuleb paigutada aladele, kus see võib olla kõige tõhusam. See on võimas näide kasu rentimisel töövõtja katuste paigaldus. Otsustavad mis valdkondades annab suurima kaitse ja mis võib nõuda mis tahes soojuse lint.

Soojuse lint kasutab palju energiat ka piisavalt soojust kulgema piki lint loomiseks. Kui lint on sama circuit kui muud high-joonistus seadmed, Küte lint reis kaitselüliti või löök kaitsme. See võib isegi jäta teid ilma soojuse kui ahju ventilaatori mootor on sama circuit.

Lõpuks, et soojus jää sulama, traat on oluliselt õhem, kui tavaline juhtmestik. Kuna see juhe ei puutu äärmise kuumuse ja äärmise külma, isolatsioon võib murda ning paljastada tühjal juhe, tulekahju ohtu. Vältida probleeme veenduge, et te regulaarselt kontrollida oma soojuse lint tagamaks ei ole ühtegi ala ümbritsevatele tühjal juhe.

Kui kasutada kaalub üles võimalikud probleemid, tasub konsulteerida katuste töövõtja välja selgitada, mis on parim kodu vältida jää tammid. Kui peaksite leidma selle soojuse lint on parim lahendus on vaja tagada, et see on paigaldatud korralikult, õigesti ja regulaarselt kontrollida.


Paari:ELi kava tihedamaid kaubandussidemeid Hiinaga Järgmise:Põhitõdesid alalise õmbluse kivikatus