Green Building oma elu valdkonnas

- Dec 30, 2015-

Olla juhtiv roheline hoone? Ei ole paremat viis näidata oma pühendumust ja teadmised, rakendades tegelikult roheline inseneri oma äri.

Kauba võib kinnitada igaüks. Ja väga lihtne tulla välja mõned rohelised riiul tag või kirjutama, kuulutades oma keskkonna tõttu. Aga tõesti asetada ennast eraldi "follow" inimesed, arendada väärtuslikke suhteid ülejäänud tööstuse eestvedamisel ja raha protsessi, pead edasi liikuda.

Nendel päevadel, see on lihtsam kui varem. Sõltuvalt projekti tüübist on tõenäoliselt suhteliselt agressiivne valitsuse stiimulid või kui pangad on tahke roheline vahendeid.

1. energia muundamise. Parem lase oma varustuse energiatõhusate valgustus, isolatsiooni ja mehaaniliste süsteemide. Seejärel lisage edukad taastuvenergia tootmises. Lähiajal, teid ehitada need ettevõtted omavad väärtuslikke suhteid. Alates pikaajalises perspektiivis, kuna energiahindade jätkab tõusmist, naudid eeldatavate kulude vähenemine.

2. elutuba katusele või seinale. Elu katuse või seinte annavad palju kasu, sealhulgas energia säästmist, ning anda oma meeskonna kogemusi noor, kiiresti kasvavas turusegmendis.

3. cool katused. Kui te ei ole valmis elama päikesepaneelid või katuse, mõtlen sellele: kui katus ei ole valge, sa võib maksavad liiga palju Konditsioneer. On värvitud valge, energia, see on nii lihtne.

4. ringlussevõtu vett. Algul lühidalt, traditsiooniline rahaline mudel, ja võib mitte kvantitatiivne olukordades, vesi energiatõhususe projektide, vee hindu kunstlikult madalal. Aga kui olete võimaluse operatsioonide eriti veevarude ja võtta meetmed teie vajadusele vähendada ala, saate seada võimas näide oma kogukonda.

5. patareid, fluorestseeruv tuled, maalida, elektroonika, ringlussevõtu, see võib raskem kui teised, eriti kui on kohalik infrastruktuur, kuid on väärt see lõpuks. Need tooted sisaldavad mürgiseid raskemetalle ja muid komponente, näiteks põhjavee reostust. On mitmeid saadaval programme, ei maksustata mittetulundusühingute tegevuste.

6. zero jäätmeid. Vähendada oma tehases jäätmeid palgata personali ja klientide ning vähendada prügi vedu. Mäleta kolm Ri aitab saada seal: vähendada, taaskasutamist, recycle.


Paari:Uute ehitusmaterjalide ja keskkonnakaitse toodete põhilised eelised Järgmise:Uus analüüs hoone Sillaplaatide tööstuse arengu praegune olukord ja tulevik