Kuidas säästa kodus Remodeling kulud

- Jul 04, 2016-

Kodu renoveerimine tundub kõike läbi oma pangakontole verejooks. Kuid on olemas tehnikad on hemorrhaging aeglustub. Need on mis homeowners on kasutatud aastaid. Mõned on nii ilmne, sa ei tea, kuidas kunagi võiks unustate neid. Mõned on valus. Kuid ei #39; t tappa sõnumitooja. I #39; m just siin loendama on...

10. vähendada vajadust teise hüpoteeklaenud, isiklikud laenud ja krediit

Kuirahastamise teie uuendata, see nr 39, te peaaegu võimatu vältida onkodukapitalilaenu krediidilimiiti või teine hüpoteekkui te #39; uuesti tegeleda lisaks. Kuid väiksemate projektide vältida. Et tõmmates need Prantsuse uksed 15 aastase laenu sa #39; ll maksavad need Prantsuse uksed palju aastaid. Vältida isiklikud laenud ja olge krediitkaardid. Raha on alati odavaim valik.

9. kasutada struktuurielemendid valmis pinnad

Võibolla on interjööri kiviseinad, taladega, Betoonpõrandate või puidust põrandad, mis võib olla, um, mahuti valmistatakse dekoratiivselt vanuses.

Kui jah (ja kui see on teie kaunistamine style ette), sisustamise pinnasel alati on odavam kui rajada uus valmis pinnad.

8. ehitada või lisamine

See nr 39, te peaaegu alati rohkem kallisehitada oma Lisaks väljapoole kui ülespoole. Vundamenditööd (ehitamiseks väljapoole) on kallis. Ja see nr 39, te isegi odavam ehitada sees kui ülespoole. Sain iga vaba toad saab repurpose kohta? Kui funktsioon kui ruumi on, mida sa #39; re otsin, tõsiselt kaaluda hoone sees.

7. kaldutaks veevärgi

Pärast saad theestimate torumees, teil on teine mõtted liiguvad Köögivalamu viis jalga vasakule. Torutööd on kallis, ise; liigub torustiku saab topelt kulu või rohkem. Mõistagi lihtsam öelda kui teha, sest pool remodeling on sageli toredesign köök ruumiplaneering.

6. Kas Sinu töö

Kaalutakse väärtusedtee seda ise versus palkamine professional. Paljudel juhtudel on nii järsk õppimiskõver või vajadust spetsialiseerunud tööriistad nii suur, et te lõpuksrentides professionaalne. Harutee jalehtpuupuidust põrandakateinstalli kuuluvad sellesse kategooriasse. Kuid kuna meie ainus mure siin on raha, ei ole aega või viletsust - Jah, see nr 39, te peaaegu alati odavam seda ise teha. Nii et kiirusta ja õppida kasutama selle Bostich korrus klammerdaja!

5. Kasuta nii palju kui võimalik olemasolevate Elektritööd

Nagu sanitaartehniliste, elektritööde on kallis. Asemel täielikult loobumist ja redoing oma praeguse juhtmestik, uurida võimalustmillega täiendatakseSee.

4. elavad oma ehitusplatse

Leidsin sõnastamine see rohkem delikaatselt, kuid selle #39; s tõde; et #39; s mis see on. Pöörates hüpoteegi maja te #39; uuesti renoveerida pluss üürile korter... Noh, sa matemaatikat. See aitab võtta teatavaid meetmeid. Vastupidiselt eelmise nõu hoone lisamine edasi hoida ningehitamine väljaspooloma elamispinda. Kui te #39; uuesti tehes oma tööd, võite säilitada quot; puhta zones.quot;Tolmu tõkkedAbi.

3. vältida suur Remodeling töövõtjate...

.. .by otsides ühe või kahe inimese tegevust. Suured ettevõtted on töötuskindlustusmaksu töötaja #39; s hüvitist, reklaami ja müügi vahendustasude. Väiksemate operatsioonide läbirääkimisi. Rääkimata, te #39; ll ilmselt saada teenuse paremaks. Start tehes, et sellelitsentsitakse remodelleerumist töövõtja. Üks alaline probleem smalltime töövõtjatega--mis tahes väike operatsioon--on et seal on palju varjuline märke seal. Mida väiksem operatsioon, seda rohkem sa peaksid keskenduma keda paljud kohalikud viited selle töövõtja. Saada isegi rohkem teadmisi, et töövõtja #39; s kvaliteedi külastades näited töövõtja nr 39; s remodeling töö. See peaks iseenesestmõistetav mis ületavad kui töövõtja on ihne kohta, tuues näiteid, et töövõtja on kiire nimekirjast.

2. Kasutage quot; Freequot; Kodu Remodeling konsultandid

Te #39; re näinud--köök planeerijad The Home Depot, Lowe #39; s ja kohalike kodu-kauplustes. Isegi kui sa ei #39; t kavatsete kasutada neid, te #39; ll Kähveltää kena printedkitchen disain kujundus. Tootenäidise vooder saada teistelt vooder. Saada teistelt põrandakate puidust andlaminate flooringchips. Lühikese aja jooksul kulukohustuste põrandakate installerswill jõudnud oma maja ja teile elusloomadest põranda mõõtmist. Muidugi, need teenused on oma hind: müügi pigi. Aga sa nr 39; uuesti ei maksis iga taala (küll tee kindlasti mis need nr 39; uuesti ei maksustamise sa kalkulatsiooni, nagu mõned ettevõtted hakanud tegema hiljuti).

1. vähendada oma vajadust töövõtjad

Töövõtjate lisamiseks 18% ja rohkem - tavaliselt rohkem--oma töö eest. Suurte projektide puhul on vapustav rahasumma.

Ei, I #39; m ei tee ettepanekut, vabastades maailma töövõtjad. Nad annavad tohutult väärtuslik teenused keeruline, mitmeetapiline projektide. Aga siis tuleks hoolikalt uurida mida sa #39; uuesti kasutades töövõtja jaoks--ja ei tea kas see nr 39, te väärt lisades veel 25% teenuse.

Te maksate neile kerge tööd teha?Lase #39; s töövõtja ehitab oma lisamine ja soovite tellistest patio väljaspool lisaks öelda. Ega pea seda kaaluda, oodates, kuni tehakse lisamine ja seejärel leida keegi töövõtja ise tööd teha. Saad kolm hinnangud tellis üks või kaks õhtuti pärast tööd. Ja see nr 39; s väga quot; Lülita-keyquot; Selline projekt: mason ja teda lahti komplekt maksab, või järelevalve vaja. Nüüd, ei olnud #39; t tasub säästa $600 selle eest?

Mis materjalist?Töövõtja tarnib materjalid, mida saate lihtsalt ise? Et rätik baarid 100 komplekt maksab $125 töövõtja kätte. Hoopis ise poest kiik ja korja see üles.

On lihtne, ehitus töö saate ise teha?Näiteks saidi cleanup kui nad #39; re teinud. Nad peavad maksma keegi puhastamiseks saidi ja nad #39; ll võta komisjon sellele. Töövõtja saab veeta kogu päeva loamenetlus kontoris ja tasu selle eest? Kes teab, võib-olla te #39; olen alati igatses veeta puhkuse päev thepermitting ametisse.

Seal on palju võimalusi, et raha säästa töövõtjatega. Kuid kõigepealt oma hinnangu ja alustage koputab kirjetega.


Paari:Sambla eemaldamine katusele: Mis toimib, mis mitte Järgmise:Miks Newsunlight