Kuidas tagada oma katus muudab talve

- Oct 21, 2016-

Kuigi detsember 2013 lumesadu seadis uue kirje Calgary, lume kaal ei ole peamine katuse remont mure homeowners valdkonnas. Kui tegemist on ilm on eriti madalatel temperatuuridel ja tormi nagu 1991, mis toovad suurim mure rahetorm. Selle konkreetse Storm kuue sentimeetri hailstones langes ja põhjustas kindlustatud elamu- ja ärihoone kahju, palju see kahju katused ligi 400 miljonit dollarit.

Iga majaomanik soovib tagada, et nende katuse edukalt muudab iga talve. Parim viis selleks on rentides kogenud katuste töövõtja: meie meeskond siin Uus päikesevalguse katusekate. Meie katuse töövõtjate näidatakse mitte ainult uuring praeguses seisukorras maja katuse, kuid kas teostada remonti ja harida majaomanik katuse vigastuste vältimine ja määrimine. Ju igaüks väärib katuse, et kaitsta oma kodu ja kestab aastakümneid. Mitte igaüks on teadmised ja oskused enda katuse, nii et parim katuse kaitse pärineb rentides õige korraga katusepanija.

Mitu aastat tagasi, Calgary hooldekodu elanikud olid mesilasemad põhjendamatu oht kogenematu katuste lepingupartner. Ilma katsetamata katused põrandale, nad toestatakse kaubaalus materjalide kaalub ligi 1,5 tonni katusel et hooldekodusse. Katuse krakitud ja kaubaaluse sattus rajatise peamises söögisaalis. Õnneks töötajate Teavita-tingimusele ja veetakse kõigile elanikele turvaline asukoht. Väike natuke töövõtja hooletus mitte ainult ohustatud inimeste elu, kuid muud hüvitist, kui see rajatis oli eelarveline kulu. Töövõtja meeskond oli intsidendi eest ka trahvi. See on hea näide kuidas-hooliv katuse töövõtjate piiritlemiseks katuse eluiga.

Eelmises näites ongi haruldane. Töövõtja töö katustel siiski ei ole. Mäda katuse paneelid ja kulunud vilkuv nõuetekohase klibu paigaldus, päikesepaneel, pitseerimise ja tühjendamine leaf valvurid vihmaveetorude, asendamine põhjalik töövõtja on parim viis tagada katuse pikaajalise. Homeowners spot katuse struktuurilisi probleeme harva, kui kahju tekitati kodu interjööri. Kui seda liiki kahju on märgatav, on tõenäoline, et kapitaalremont on vaja katusele. Meie kogenud spetsialistid on, liimimine kohustuste ning teadmised taastada katus pärast ulatuslikke kahjustusi: vee ja jää on juhtunud.

Parim katus töövõtja salvestamisel majaomanik südamevalu ja kulu. Enamik inimesi ei saa aru, et kui Katusekattematerjalid paigaldatakse valesti, nad on vabastatud tagatiste kahju tekkimisel. See on kuni töövõtja, paigaldajalt materjalid vastavalt tootja juhistele leida majaomanik harida katuse omanik kuidas vältida tulevasi kahjustusi ja täielik ilma õnnetuse nagu eespool kirjeldatud hooldekodu katuse remont. Väike kuni suur, töövõtja on parim viis tagada, et katus kestab üle talve. Parim ja kõige usaldusväärsem katuse remondi ja seadmete, meile helistada täna ja lase meie ekspertide meeskond Uus päikesevalguse katusekate teile teenuste katusele peab tegema seda ohutult üle talve.

Paari:Püsti läbi äärelinnas Uus katus Järgmise:Vaja kiirustada katuste remont?