Kuidas osta odavaid plaadid maja katuse

- May 11, 2016-

Asendades kodu #39; s shingled katus on suur projekt, mis nõuab planeerimist ja oluliste kulude. Vastavalt tunnustatud kodu ekspert Bob Vila, mitu klibu materjalide olemasolu. Nende materjalide hulka kuuluvad, Asfaldi, puidu, metalli, plaat, betoon ja kiltkivi. Bituumensindel on soodsaim valik, Hinnavahemik on $50 kuni $150 per square (10 jala 10 jala sektsioonis või 100 ruutmeetrit). Võrdluseks, metall- ja plaadid algavad $100 ruutu, keraamiliste plaatide ja kiltkivi olulise kallinemise.
Kindlaks on vaja mitu vöötohatis. Vastavalt katusekatte materjalide tootja Owens Corning, esimene samm on hinnata katuse pindala ruutjalgades. Mõõda pikkus ja laius iga katuse lennuk või tasasele pinnale (sealhulgas mis tahes räästarennid). Seejärel Korruta pikkus korda laius; See võimaldab iga lennuk ruutjalgades. Lõpuks saada kogu pindala ruutjalgades kõik lennukid ruutjalgades kokkuliitmise teel.

Kui katuse pindala ruutjalgades, Pange tähele, et vöötohatis on mõõdetud ruudu- või 100-square-foot lõigud. Aru saada, mitu ruutu vöötohatis on vaja jagada kogu pindala ruutjalgades 100. Lisa 10 protsenti rohkem vöötohatis trimmi toetust. Lõpuks, kui olete milles uue katuse, peate underlayment sama palju.

Pöörduge kohalike töövõtjate nende ületamist. Katuste töövõtja võib olla jäänud vöötohatis hiljuti valminud töö. Töövõtja võib olla ka vöötohatis ladustatud tühistatud tööd või mõnest kliendi tõstis kallim Mark vöötohatis. Katuste töövõtja veebisaidi katusefermid töövõtjate leidmiseks oma riigis: roofhelp.com/Contractors/contractordb.htm.

Helista katuste tootja. Vastavalt asfaldi katus Liit, on kahte tüüpi asfaldi katus vöötohatis: järsu tõusuga elamumajanduses ja rakendustele väikese kalle. Järsu tõusuga katuste tootjate üleriigilise directory abil leida firma oma riik. Küsi ülekulu, kosmeetika sekundit või varem hooaja vöötohatis, mis võib erihinnaga:

Otsi kodu kliirens müük. Otsige end hooaja lõpumüük vöötohatis, lõpetatud mudelid ja ebapopulaarne värvid, mis on nüüd hinnaga kliirens. Kui te don #39; t leida midagi kohe, küsige osakonna juhataja teiega, kui ohtralt vöötohatis lähevad müüki.

Vöötohatis eBay poest. Kuigi see on hit-or-miss valik, võib juhtuda terve partii vöötohatis katuste tööst, mis kukkus läbi.


Toetaja


Paari:Mis on lahe katus? Järgmise:Kodu inspektor: On metallist katus väärt ekstra kulu? Miks valida NewSunlight katuse plaatide süsteem?