Kodu isolatsioon näpunäiteid parimate tulemuste saavutamiseks

- Jun 30, 2016-

Isolatsiooni pakub koju ka tõke keskkonnatingimusi, aeglustub temperatuuri sees pakkuda mugavust ning ka energiat säästa. Isolatsioon teha oma tööd korralikult, on oluline teada, kus see tuleb paigaldada.

Aproperly isoleeritud buildingshould becovered katuselt alla oma foundationbut, me teame, on juhul, kui see on peaaegu võimatu täita.

Madalpingeliste pööning

Kui sul on plaanis on pööningu soojustamine siis peab kaaluma, kasutades Mahulisele või taustal isolatsioon. Mahulisele isolatsioon on soodsam kui taustal isolatsioon ja pakub paremini hõlmata kui see on õigesti installitud.

Enne protsessi isolatsiooni kindlasti seal õhu lekkimist ja vajalikud kapitaalremont. Ära unusta insulateknee seinad. Kui remodeling, ärge unustage jätta ruumi tekid ja veenduge, et uue peale tõstetakse üle theceiling joiststo jätavad isolatsioon.

Õhutorud soojustamine

Kanalid peaks suletud ja isoleeritud kadude vähendamiseks.

Püüdke installida kanalid konditsioneeritud ruumides archways endale nõuetekohane soojustus.

Lagede soojustamine

Kui marsruudil kehtib katedraal-tüüpi, peate andma vahele theroof decksand lae selleks, et ruumi isolatsioon ja ventilatsioon. Fooliumiga kaetud taustal isolatsioon on soovitatav cathedral ülemmäära sest pakub läbilaskvuse hinnang ülemmäära ilma pööningud kasutamiseks vajalikud.

Vent plaat tuleks paigaldada soojustuse ja katuse ventilatsiooni kanal säilitada võrk. Kõige sobivam isoleerituse taset kasutada lagedel on r-30 batts, paks nagu R-25 batts, kuid sobituvad 2 x 10 raamimine.

Kui spec on saadaval, võite sisestada ka jäik vaht isolatsioon whichincreases R-valuesand kõrvaldab termilise ületamine, kuigi seda tüüpi isolatsioon tuleb katta tulekahju hinnatud materjal, kui neid kasutatakse hoone interjööri. R-valuerefers eri isolatsioonmaterjalidega on soojapidavus. Mida suurem materjalist r-väärtus, seda parem see isoleerib kuumuse ja külma. R-väärtus isolatsiooni materjal, selle paksus ja selle tihedus sõltub.

Soojustamine seinte uusi kodusid ja remodelleerumist

Kui remodeling, parim ja kiireim viis soojustada kasutab puhutud isolatsioon. Puhutud ja isolatsioon, kui paigaldatud tiheda pakendi tehnikat, pakub superior õhu tihendus. Seda saab kergesti paigaldada, vähendades vajalik ettevalmistus. Kui oled remodeling ja seina õõnsused on avatud, uurida kaheosaline spray vaht või wet spray Tselluloos isolatsioon.

Kui ehitate uut kodu, siis on palju alternatiive valida, sealhulgas struktuurilist soojustatud paneelid, soojustamine betooni vormid, soojustatud betoonplokkidega. Kõiki neid materjale peetakse elektriisolatsiooni materjalid, nad on valmistatud eesmärgiga R väärtused hoone.

Kui sa oled hoone raamitud traditsiooniline maja, võite kasutada advancedwall raamimine tehnikat. Neid meetodeid parandada kogu seina r-väärtus vähendades termilise teket ja maksimeerides soojustatud seina pindala.

Madalpingeliste kodus #39; s Sihtasutus

Kenasti soojustatud vundament minimeerida putukad, niiskuse ja radooni imbumine probleeme. Nagu seinad, võib fondi isolatsiooniga käsitleda kui otsustate useinsulating konkreetseid formsand isoleeritud betoonplokkidega. Tavaliselt siis, kui hoone uue kodu, soovitame soojustada fondi beforebackfilling.

Vundamentide soojustamine

Kelder soojustamise tüüp sõltub kas kelder on varem isoleeritud või mitte. Uutes hoonetes, isolatsioon vähendab termilise ületamine, vähendada soojuskadu, pakuvad kaitset niiskuse ja vähendada kondensatsiooni probleemidest on seotud halva isoleeritud piirkondades.

Kui peate installima sisemine isolatsioon, saate kasutada peaaegu ühtegi isolatsiooni tüüp ja säästa raha. Ärge unustage kontrollida oma hoone koodiga tüüpi lubatud interjööri keldri seinte isolatsioon.

Sisemine isolatsioon peab olema tulekindel katted ja ei kaitse niiskuse eest. Kasutamiseks järgmisi liike isolatsiooni:

  • Tekk (taustal ja rull) isolatsioon

  • Soojustamine betoonist plokid (uusehitus)

  • Vaht juhatuse isolatsioon

  • Madalpingeliste betooni vormid (uusehitus)

  • Mahulisele isolatsioon

  • Pritsida vaht isolatsioon (lõpetanud keldrid ja turvaline)

Isolatsiooni plaadid

Klassi plaadid on võimalik soojustada kaevamine ümber ja paigaldama vahtu ameti. Kui hoone on uue ehitamine, siis oleks lihtsam paigaldada ainult vaht juhatus vastu väliselt paneeli ja alusele või plaat.

Plaat sihtasutuste interjööri isolatsiooniga pakkuda rohkem termiit vastupanu, kuid mõned ehitajad Kagu Ameerika Ühendriikides on isegi aru termiit infestatsioonid vaht isolatsioon läbi isoleeritud plaadid.


Paari:Roofers on raske-müüa jää tammi kaitse. Te muretsema? Järgmise:Kui tegemist on katus, veenduge, et te rendi keegi usaldusväärne