Kvaliteetsed kiviga kaetud metallist katusekivid

- Aug 01, 2018-

kvaliteetsed kiviga kaetud metallist katusekivid


1.Energiasäästlik ja keskkonnasõbralik : soojuskiirguse kiirus on 1,4–7 korda tavaliste katusematerjalide omast, mis on energiasäästlik ja keskkonnasõbralik ning ei kahjusta inimesi ja keskkonda. Veelgi enam, plaadid on ringlussevõetavad.

2. lihtne paigaldada : see materjal on paindlik ja kergesti lõigatav. Umbes2 PCS on piisav kunagi aquare meetrit.See on ohutu ja mugav paigaldus ja hooldus.Roofing on tehtud paari päeva ja mitte nädala seega kokkuhoid tööjõukulu .

3.Hooldusvaba : plaatidel on kuni 30-aastane garantii, mis tagab kvaliteedi.

4.Turvalisus: Plaadid löödakse lattidesse hammastatud küünte abil, tagades sellega lõhkekindluse.

5.Strukturaalne tugevus: Plaatide painutamine paigaldamise ajal

6.Kuumuse ja heliisolatsioon : Võrdle galvaniseeritud lehega, alumiinium-sinc on vastupidavam, kuumakindel, kuumakindel ja korrosioonivastane.See on geniaalne usk, et terasest katuseplaat suudab tagada veel 30 külge ilma roostetamata või roostetamata tingimused.

7.Ultraviolett / korrosioonikindel : Akrüülvärv takistab UV-kiirte tungimist. Tsink- või alumiintsinkkattekate takistab korrosiooni

8.Leak tõestus : Plaatide ühendamine on 90 kraadi, mis takistab vee sissetungimist

9.Algae ja seened Vastupidav : Kasutatav värv takistab seente kasvu

10.Color Diversity : New Sunlighti katusekivid asuvad paljudes värvides, et need sobiksid individuaalsete eelistustega. Värviline vermikuliit on töödeldud kõrgel temperatuuril, nii et see oleks erksavärviline ja mitte kunagi tuhmunud. maailma.

工程图3.jpg

Paari:Kivi kaetud metallist katusekive Indiasse Järgmise:Uus päikesevalguse metallist katus süsteemi ülevaade