Õnnelik renoveerimine: Ohvriks Victor

- Jul 05, 2016-

Alumine rida

Õnnelik renoveerimine: Ohvriks Victoron nagu usaldusväärne sõber laotama oma käe üle oma õlgadel ja teile Salvei nõu kuidas ta kodus remodeling. Kui sulle meeldib David Owen #39; sSHEETROCK amp; Šellak, sa #39; ll ilmselt meeldib see raamat. Välja arvatud see raamat on palju tahke nõuandeid ja isegi natuke rohkem hinge.

Spetsialistidele

  • Kohtudokumentide koostamise isikliku konto renoveerida

  • Nõu, kuidas tulla toime paljude sotsiaalse tööst remodeling

Miinuseid

  • Rohkem nõu kinnipidamisõigus, lepingud, jne, kui neid vajadusel.

Kirjeldus

  • Õnnelik renoveerimine: Ohvriks Victorby Lea Cole.

  • 183 lehekülge, avaldatud Orchid Road raamatud.

  • Leah Cole on olnud renoveerida maja alates 20-aastane USA ja UK.

Juhendi läbivaatamine - õnnelik renoveerimine: Ohvriks Victor

Update, 6. juuni 2013: Ms. Cole #39; s veebilehel ei ole enam funktsionaalne ning raamat olevat enam saadaval. Oleme kaotanud oma saidi link.

Lugemine Leah Cole #39; s raamat,Õnnelik renoveerimine: Ohvriks Victor, Olin tabanud tema fictionalized kontod iga peatüki alguses.

On mõned päris metsikud lood, nagu ei teeks maja seinad kaetud koos selline tigedus, et isegi kui töömehed maja. Bravo, Lea! Te #39; ll on suurepärane karjäär kirjanik, liiga.

Välja arvatud asjaolu, et need hirmulugusid juhtub olema tõsi.

Leah Cole on tavaline inimene, kes on parim näide Kotiremontoinnit #39; s südame pimeduse - ja võidukas.

Te #39; ll leida juhendid läbi seal ütleb peate riputada kipsplaadi või töötada 14/3 traadi puudust. Kuid on mõned juhendid, et selline kriitiline teemadega nagu pakkumisega töötajatele suupisteid ja jooke. Ja kui sa ei näe, kuidas see on kriitiline, siis sa ei ole #39; t läbirääkimisi kahtlane sotsiaalse radu rentimise meeste tööd oma maja.

Töövõtjate absoluutselt räägivad teist keelt, ja mul oli lõbustas vt Cole #39; s sõnastik, kus ta tähendab töövõtja-Ida lihtsas inglise keeles. Olen kuulnud kõiki neid lauseid enne. Võiks arvata, et a sõna lihtsalt quot; Finishedquot; on kõigile osapooltele selge, kuid see #39; s ei. Teie quot; finishedquot; võib erineda töövõtja #39; s quot;finished.quot;

See ei ole viisil sotsiaalse konto remodelleerumist. Cole, liiga, toob arutelu taset valdkondadega, nagu kinnipidamisõigus, lepingud, planeerimine, taastumas kahju ja jne. Suurem osa sellest teabest saab muudest allikatest, kuid Cole suudab anda see ainulaadne kaldpinnal, mis muudab ta väärt lugemist.

Avalikustamine: Arvostelijan andis kirjastaja. Lisateabe saamiseks vaadake ourEthics poliitika.


Paari:UUS PÄIKESEVALGUSE KATUSEPLAATIDE ON KIVI KAETUD TERASEST KATUSTE SÜSTEEM Järgmise:Hoonestatud katus: Tüübid, eelised, rakenduste ja parandamine