Guangzhou kaunistamise materjalituru ülevaade

- Dec 14, 2017-

Guangzhou Yangchengi viimistlusmaterjalide turu ülevaade

Guangzhou Yangchengi viimistlusmaterjalide turu ülevaade

Gaistesoojendi Ariston, kellel on paljude ettevõtete madala süsinikusisaldusega energiatõhususe valik, et julgustada töötajaid elama kui "ettevõtte kultuuri" ettevõtteid, et säilitada väärtuslikke töötajaid, kuidas 2011. aasta hooajal tuhandeid tuuleluba rannas uimastada, uus vannituba kapis vannituba Washington: Sõbrad vannituba, et kaotada keskpärane kogu vee säästmise seadmete pidev asendamine lihtsamaks
[] Guangzhou Hiina ehitusmaterjalide dekoratsioonitööstuse turg Guangzhou linnas, mis on suurim ja kõige kontsentreeritum, Guangzhou kõige lõimumisem turg, South Bank Road, Golden Mile, Guangzhou raudteejaam, maakonna bussijaam, lääne pool jaamast, metroojaam, Pearl River Tunnel, sisemine rööbastee; transport on väga mugav, on üks peamistest kanalitest, mis viib Pärlijõe jõe delta juurde.

Yangcheng viimistlusmaterjalide turu kogumaksumus 11 miljonit jüaani, kogupindala 9000 ruutmeetrit, kokku ehitusala 13 000 ruutmeetrit. Esimese etapi esimese, teise, kolmanda ja kolmanda etapi arendamine teisel korrusel bürooruumidesse, esimene etapp on avatud.

Peamiselt tegelevad puidutooted, imporditud kivid, kivid kujundatud käsitöö, sanitaartehnikatooted, valgustus, kõrgtehnoloogilised tooted ja puitliinid, tuletõkkeplaadid, plastist profiilid, riistvara tarvikud, kivist kaetud terasest katuseplekid , titaanist käepide, tapeet ja nii edasi. Suur turg, kanali laius ja suur vaba parkla. Ja dekoratiivmaterjalide turg on kontsentratsioon, kogumise ajastus, asukoht ja tugevus ning koos tootjatega, kaupmehed koha operaatoril, operaatoril, kes kasutavad dekoratiivmaterjali parimale kohale.
Allikas: Hiina ehitusmaterjal www.bmlink.com
redigeeritud kivi kaetud metallist katus

roof tile shingles (3)1.JPG

stone coated roof tiles .jpg

Paari:Kividega kaetud metallist katusekonstruktsioon, mida kasutatakse parema seismilise Capaciga Järgmise:Tai Bangkoki ehitusmaterjalide näitus