Roheline kodu parandamise idee

- May 31, 2016-

Roheline kodu parandamise idee

FROMpt-news.org


Roheline elu on kõige populaarsemad ideed, mis oli selles maailmas. On palju asju, mida inimesed saavad teha alustada roheline ja harmoonia elu ja mis sisaldavad kohta, kuidas nad kodu. Siin on mitmeid ideid, mis võimaldab juba theirhome improvementthat mitte ainult andis ilus tulemus, vaid ka väga keskkonnasõbralik.

* Energia start kodutehnika. See on osa valitsuse programm. Kui soovite osta uus seadmed või elektri toote koju, valida üks, mis on energia tähtede arv. See oli palju tõhusamaid ja kasutada vähem energiat, mis tähendab vähem arve maksma

* Katusele päikesepaneel. Ette kujutada, millel oma elektrienergia sõltumatult, et sa ei pea enam elektri arve tasumiseks.

* Energiatõhusad aknad. See oli kaks paani aknad, mis pakuvad parematest ja ka Helikindlad. See hoiab soojust majas paremini ja seda teha meeleolu-ja ainesest.

* Ümbertöödeldud puitu. Asemel on kärpima ühe rohkem puu teha mööblit, valida midagi, mis pärineb ümbertöödeldud puitu või äkki midagi saada lammutatud maja.

* Metallist raamid: Muuta teie kodu tõeliselt energiasäästlik võimalik usemetal buildingsframes. Need raamid aitavad hoida energia ja muuta oma kodu soodustama taluda ilmastiku.

See oli ainult mitmeid ideid järjekindlat sõbralik kodus improvementand on ka teisi asju, mida saate teha, et hoida oma kodu roheline kodu.

Rubriigid:Eco Friendly Home improvement |TaggedEco sõbralik-, elektri-, kodu-, kodu parandamine


Paari:US Steel Overprotected tööstuse: Hiina kaubandus ministeerium Järgmise:Mansardkatusega?