Ghana esitleb Hiina toodete

- Jul 21, 2016-

2016 vee-Aafrika ja Lääne Aafrika hoone ja ehitus näitus alustatud Accra, Ghana, pealinn on June 22.

Kolm päeva näituse eesmärk on luua kahepoolne voog osalejate vahel ning aidata eksponenti oma sektori vajadusi analüüsida ja astuda samme laiendamist ja tõhustamist. 19 riiki, sealhulgas viis Hiinast, üle 70 eksponente oli show.

Mõned Hiina eksponente käsitlevad torud ja filtrid, samas kui teised on seotud ekspordi ja impordi kohta vee ja ehitus.

Alex Li Sego International näitustel, mis organiseeritud Hiina meeskond, ütleb näituse aitab edendada Hiina toodete Ghana ja teiste Lääne-Aafrika turgudel. quot; Me #39; olen olnud seotud selle sündmuse puhul kuus aastat ja igal aastal toovad palju Hiina eksponenti, quot; ta ütleb.

Lily Zeng, Hangzhou Bluesteel masin Co, tarnija katuse materjalid, arvab, et on hea turul oma tooteid Ghanas. quot; Meie arvates on hea, quot; lisab ta.

Teine Hiina Eksponent Hydrotek Co Ltd, kes andis tema nimi ainult Ada, ütleb tema riided jõuab rohkem kliendid allpiirkonna Ghana kaudu.

quot; Tutvustada meie tooteid klientidele siin, sest ma arvan, et Ghana on väga suur turg puhastite, quot; ta ütleb. quot; Reaktsioon on olnud väga hea ja loodan, et meil on võimalusi rohkem koostööd kohalike clients.quot;

Laeval messi avamine, Kwaku Agyemang-Mensah, Ghana #39; s veeressursside, ehitustööde ja elamumajanduse, minister kutsus osalejad platvormi abil leida lahendusi, et lahendada kliimamuutuste mõju vee- ja eluaseme üleandmise Lääne-Aafrika riigis.

quot; urge osale-see programm uuenduslikke ideid parandada eluaseme, keskmise ja väiksema sissetulekuga tabeliseis taskukohased quot; lisas ta.


Paari:Infograafika: Hiina majandusandmete H1 Järgmise:U.S. ütleb hoida dumpinguvastase tollimaksu tellimuste Hiinast terasest toruliitmikud