Eco Friendly House parandamise ideid

- Jun 01, 2016-

Eco Friendly House parandamise ideid

FROMpt-news.org

Üks lihtsamaid viise, kuidas kohaneda roheline eluviis on nii lihtne teha lihtne eco sõbralik muudatusi oma kodus. See ei ole tegelikult saada drastiline, kuid järk-järgult muutus aja jooksul saab teha tohutu erinevus. Seal on palju erinevaid viise, et saate teha, et luua oma maja rohkem keskkonna sõbralik. Lubage mul jagada teile mõned them.1. Minna roheline Säilita herb Aed. Aed on lihtne, lõbus koos suurepärane võimalus olla kõiksusega. Mis on hea umbes herb aia on seda tingimata ei võta palju ruumi ja te ei pea olema eksperdi aednik juurde jääda. Palju maitsetaimi saab kasvatada siseruumides ja kui sa oled mures, väljaspool ruumi siis te ei pea muretsema. Näpunäide, rida oma köögi aknalauale väike armas potid ja taim erinevad maitsetaimed, näiteks murulauk, piparmünt, rosmariin, tüümian, salvei ja majoraan. Säilitada oma köök herb Aed on ka oma põhilised maitsetaimed kell on suurepärane võimalus jõuda igal ajal, ei maini, mäletan boonus lõhn, et see toob.


2. lüliti oma lambi kompaktlampidest. kompaktne luminofoorlampide kipuvad olema rohkem energiatõhusaid ja püsivam kui regulaarne hõõglampidel. Saate salvestada palju raha ja energiatarbimise lihtsalt valides asemel CFL sibulad.

3. alati tuua korduvkasutatavat kotti koos teiega, kui välja minna. Plast- ja pabertooted kotid kasutavad kauplustes luua igasuguste keskkonnaprobleemidega reostuse täis prügilatesse rasva tarbimise ja nimekiri läheb edasi. Parim viis vältida kogunenud need probleemid on investeerida mõned korduvkasutatavad kotid ja kasutab neid kogu oma shopping.

4. tagasi maksta, mida sa võlgu võrgus. Mitte ainult aitab teil säästa aega, kuid see ka aitab oma võlgnevuste online ei päästa maa. Teil on võimalik aidata Maaema paber saada kuuaruannete summa vähendamise. Alati valida oma võlad tarnitakse oma e-posti, kodust oma postkasti asemel.

5. osta koju keskkonnasõbralikumate toodete. Lisaks väheneb toksiinide mõjul, keskkonnasõbralikku toodet tarbijate raha säästa. Peale seda ökonoomne, roheliste toodete mõjutab tervist positiivselt sees. Te saate vähem millest kahjulikke kemikaale ja pöörduda allergia risk on oluliselt väiksem. Te aitab luua uusi töökohti, mis võib aidata parandada majanduse stimuleerimiseks. See on nagu lööb kolm lindu ühe kivi.


Paari:Võti pikaajaline katuse süsteemi jõudluse soovitus: NRCA Järgmise:Hiina maksutulude laekumine kuni kahe kuuga 6,3%