Erinevat tüüpi metallist Katusekattematerjalid

- Apr 25, 2016-

Metallist Katusekattematerjalid


Nüüd teate, et teie uus metallist katuse võitis nr 39; t olema gofreeritud tina.

On viie metalli - erineva pikaealisus ja hind - katuste puhul kasutatavad.

  • Terasest-Teras on kõige tavalisem metallist katusematerjalina. See #39; s sturdy ja eksperdid on kulutanud palju aega riskijuhtimise parimate viiside kaitsta rooste eest. Toodab üldiselt abil tsink kate, tihendamiseks ja mõnede raskeveokite värvi kaitsta materjali elemente.

  • Roostevabast terasest--See variant ei #39; t vaja eest katted, et terasest ei sest see #39; s ette ei roosteta. Selle tõttu sisseehitatud anti korrodeerumisoht, roostevabast terasest aga päris kallis metallist katus variant. Kui te #39; re huvitatud ilma külm, kliinilise välja terasest, roostevabast terasest katuse on katted, mida saab teha see välja loomulik.

  • Alumiinium--Kui te #39; re otsin midagi, kerge, mis nr 39 võitis; t rooste, alumiinium võiks oma metallist katusekatte materjali valik. Roostevabast terasest, kuigi, nagu te #39; ll vaja mantel, nii et rohkem loomulik. See on kõige populaarsem valik elamu metallist katuse, nii tuntakse muret kasutamise piiratud loodusvara katus võiks teiste ainete kasutamise kohta.

  • Vask--See võimalus on muutumas üha populaarsemaks, eriti kui rõhk valik majade ja hoonete, kuigi nr 39 võitis; t vt läikiv penny väga kaua. Ajas, vase on ilm roheline värv, mida võite märgata vanemate hoonetega. Kuigi vask võib olla väga üllatavalt ilus, nagu uus läikiv punakas-kuld või oksüdeerunud sinakasroheline paatina, see nr 39, te selle ka väga kallis.

  • Sulamid--Abil saate mitmesuguste erinevate metallisulamite metallist katuse materjalid, sõltuvalt sellest, mida sa #39; re huvitatud. Võib-olla teil on vaja palju energiat või tahad seda kesta pikka aega. Te võite erinevalt sõnastatud sulamid vastavalt vajadusele. Kuigi maksumus määratakse täpselt mida sulami koosneb, saab neid optsiooni kallis metallist katus [allikas: Vandervort].


Paari:9 tõde metallist katus kodudes Järgmise:UK uurib Vabakaubanduse kokkulepe Hiinaga