Värvi kivi metallist plaat kvaliteediomadused muuta need laialt levinud katuste

- Dec 30, 2015-

Värvi kivi metalli korrosiooni täitmise alumiinium-katmine tsinki plaadi Alusmaterjal paani valik ja Super ilmastikukindel akrüül vaiku liimiga kaetud kõrge temperatuuri räbu liiva rafineeritud vormis. Värvi kivi metallist plaat USAs, Euroopas ja teistes arenenud riikides laialdaselt kasutatud, kasutatakse laialdaselt erinevate püsiva hoone katus, suurepärane dekoratiivsed mõju ja suurepärane veekindel jõudlus.

Selle kõige silmapaistvam omadus on värvikas ja kestev fade, ilus stereoskoopiline efekt ja vastavalt Hiina arhitektuuri kultuuri omapärale. Samuti on kerge, veekindel, sitke, soojuse isolatsioon, heliisolatsioon, korrosioonikindlus, tuul vastupanu maavärin, rahe vastupanu, plekki vastupanu, keskkonnakaitse, vältimisega, isolatsioon, lihtne paigaldus eeliseid, on ideaalne alalist katuse teenetemärgi ja hüdroisolatsiooni materjalid, kehtib eriti Hiina jõupingutusi, "kaldus" projekti elluviimiseks.

Püsiv värv:

Värvi kivi metallist plaat valiku korrosiooni täitmise alumiinium-tsingitud terasest kui algmaterjal, suurepärase alumiinium-katmine tsinki plaat korrosiooni atribuudid on mõeldud väljas kasutamiseks, koos erakordne vastupidavust tavalises keskkonnas, seda isegi pikaajaline kokkupuude UV, niiskust, soojust, külma ja šokk ja saab veel oma värvi stabiilsuse säilitamiseks. Garantii, siis võiks vabalt vastavalt vajadusele katuse valida ja kujundada erksad värvid, ole mureta.

Parkimine:

Värvi kivi metallist plaat seoses müratasemega kaudu foneemi mõõtmise test näitab, et pärast paduvihm, rahe, tuul müra, nagu mõju, suudaksid hästi müra või müra vähendamise kaudu.


Paari:Uus analüüs hoone Sillaplaatide tööstuse arengu praegune olukord ja tulevik Järgmise:Värvi kiviplaatide sai Viimane potentsiaalne uus metallist katuse materjalid