Parim vahel tsemendi & metallist katus kaua kestev tugevust

- Jul 14, 2016-

Sest tsement on selline tugev materjal, kui seatud pinnal, üks võivad pidada parimad materjalid elamu katuse; selle loogika alusel koos oleksid tsementi tugev katus, et igaüks soove ja vajadusi. Siiski peame kaaluma mõju tsement katusekivide sügavamalt kui, eriti kui nad pileti vastu teised liigid. Käesolevas artiklis me võrrelda plusse ja miinuseid tsemendi plaatide katuste metallist katus.

Erinevus kahe aine võimettaluda tormi, nii-öelda tuleneb nende vastavate masside. Newsunlight metallist Katusesüsteemidnäiteks kaalutakse ainult 1,4 ppsf (naela ruutmeetri suu) – see onüks seitsmendiktraditsiooniline plaatide toodete kaal. Seevastu betoonist või savist plaadid kaaluma vahemikus 5,5-15 ppsf. Kerge metallist süsteemid, nagu kaNewsunlighttagada võrra vähendada, kui mitte kõrvaldada, suure kahju, näiteks raske lumi põhjustatud katus variseb või tugev tuul pick-ups tekkimise ohu.
Üks tegur, mis otsivad paljud homeowners järgmise katuse valides on materjali võime taluda onkatsete ajal. Mõlemad metallist ja betoonist katusekivid kestab kauem lühikese elueagabituumensindeltavalistes tingimustes — aga mis juhtub siis, kui tingimusedExtreme? Sõltumatu uuringu kohaseltpärast jaanuari 1994 Northridge, California, maavärin, väiksemaid leiti ligikaudu 1% kodudest kivikatus. Seevastu oli üle 50% betoon ja savi katused uuringus täheldatud märkimisväärset kahju.

Märgatav niiskuse ilmneb naurally raames tsemendi katusekivid. Erineva niiskuse ja soojuse mõjutada traditsiooniliste underlayment materjalide eluiga.

Konkreetsetes katuse proteesid on underlayment rikke tõttu nagu tsemendi katusekivid ei ole veekindel ning tugineda underlayment kaitseks niiskuse eest. Kui underlayment ei, katus lekib.

Tootjad ka Hutiloida tsemendi ja savi Katusekattematerjalid abil täiteaineid, mis võib veelgi suurendada niiskuse imendumise ja ilm halvasti, muutes need nõrgemaks ja kergemini kahjustatud ajalÄärmuslikud ilmastikutingimusedvõi isegi kui jalgsi katusel. Veelgi keerulisemaks asja, on praktiliselt ei garanteeri pakutavate betoon ja terrakota katusekivide rikkega seotud küsimusi. Kvaliteet metallist katus süsteemide, nt Newsunlight, teiselt poolt, on toetatudulatuslikke garantiisid.

Kui homeowners lugeda üksnes nende katuse vastupidavust ja võimet kaitsta natures karm välimised elemendid. Tsemendi ja savi materjalid on haprad ja tegelikult niiskust kuivõrreldesmetallist. Täna on paljud plaadid tehakse suurem ja et hindade alandamise tootjate kergemad. Kahjuks, see tähendab, nad on ka pealiskaudsust ja, järelikult väheneb katuse esteetika muud probleemid tekkida, näiteks lubades onnahkhiirte kolooniaMaking kodus loodud kivide otsas. Samuti tsemendi katused ei ole veekindel. Nutma augud torkasid nende mördi valmis põhjuste neid tugineda katuste underlayment vee tähendaks, jättes need struktuurid vastuvõtlikud hallituse ja kopituse kasvu, vaatab inetu ja mis nõuavad regulaarset hooldust vajab. Vastupidi, erinevalt tsemendist katuseplaadid,kvaliteet metallist, Newsunlight's kuiv terves ulatuses teki süsteemid, nagu neid hermeetilised niiskuse ja muude küsimustega seotud betoonist või savist katusekivid.
Tsement ja metallist plaat katuste süsteemi oma eelseisva projekti teabevahetuskava kindlasti kontrollige on enne võimet taluda oma kliima ekstreemsetes tingimustes. Võib juhtuda, et materjal tundub lausa kõlbmatud oma kodu asukoht. Juhul, NewsunlightKatuste tehnoloogiadon valmis pakkuma oma teenuseid nii, nagu nad on juba rohkem kui40 aastat. Oma kogemusi ja tipptasemeltootedtagama, et Newsunlight katus on teil kunagi vaja viimast!Tsemendi- ja metallist katusekivid jagada muid soodustusi väljaspool pikaealisuse. Mõlemad materjalid on esteetiline kaebuse, vaid nad on katulekindlad, erinevalt muu Katusekattematerjalid. Tsement aga palju rohkem altid praod ja puruneb, mis on valmistatud rohkem õnnetu, kuna asendamine plaadid ei sobi tavaliselt originaalid. Seega, asendades kahjustatud betoon plaadid on palju raskusi mitte tehes metallist plaadid. Lisaks tsement plaat katusega kodud on palju tõenäolisem tuulega edasikanduvad söed puhub katuse all, süttivad praht ja katuste allstruktuur, seejärel kokkuvajumine oma kaalu: tulekahju. Newsunlight metallist katus süsteemid on suuremvastupidavusetulekindlus kui tsement plaadid ja Newsunlight kivikatus homeowners tavaliselt nautida lisakindlustusallahindlused.


Paari:Terviklikku kasu kvaliteeti kerge Katusekattematerjalid Järgmise:Redoing oma kodu? Ära unusta katuse!