Hiina ekspordi ja impordi aeglane oodatust suurem

- May 13, 2016-

BBC News:


Uus kartused tervise kohta Hiina #39; s majanduses on algatanud nii eksport kui ka import vähenes rohkem kui eeldatav viimase kuu andmeid.

Eksport vähenes 1,8% võrreldes eelmise aasta aprillis vastavalt andmetele Tagurdamine taastumine märtsis.

Impordi vajus 10,9%, võrreldes sama kuu 2015.

Et tähistada 18. järjestikuse kuu vähenemine, oletada, et sisenõudlus endiselt nõrk, hoolimata infrastruktuuri kulutusi.

Majandusteadlased olid oodanud eksport vähenema vaid 0,1%, pärast üllatus 11,5% tõus märtsis aprillis.

Samuti oli väiksem slaidi import 5%, 7,6% langus märtsis pärast oodatakse.

Zhou Hao, Commerzbank, Singapur, ütles: quot; Nii ekspordi ja impordi tuli oodatust nõrgemaks, kooskõlas pehme kaubanduse jõudlus kogu Aasias, viidates teise keeruline aasta arenevatel turgudel... mingi turu parandus võib inevitable.quot;

Hiina #39; s eksporti Ameerika Ühendriikidesse - riigi #39; s top kaubanduspartner - jooksnud 9,3% aprill, vaid need Euroopa Liitu kasvas 3,2%.

Majanduskasv maailmas #39; s leibkondade economyslowed 6,7% kolme esimese monthsof sel aastal. See oli kõige nõrgem näitaja, kuna finantskriis, kuid tegevus kui valitsuse meetmeid kickstart kasvu, sealhulgas kuus intressimäära kärped alates 2014. aasta lõpus kiirenes märtsis tundus, et aidata.

Aprill arvud näitavad siiski, et tagasilöögi võib olla säilitada.

Ametlikud andmed ja erasektori ülevaatus aprillis selgus et Hiina #39; s tootmissektoris.

Ametnik ostmise juhid #39; indeks (PMI) näitas laenamise kasv eelmisel kuul, kuid Caixin #39; s uuring näitas 14. järjestikuse kuu kontraktsioon sektoris.

Beijing ütles see võtavad meetmeid, et suurendada eksporti, sealhulgas soodustada pankade suurendada laenude andmist ja tõsta maksusoodustusena mõned firmad.

Hiina kasvas selle osakaal maailma ekspordis 12,3% 13,8% eelmisel aastal, tähendab, et selle ekspordisektor jäi vaatamata kallimaks konkurentsivõimeline.


Paari:Uus ELi-Hiina majanduskoostöö tegevuskava Järgmise:Katuse kinnitamine ja katuse kontrolli