Ei säästa raha oma katuse valge maali?

- Jul 29, 2016-

See nr 39, te suur teema idee du Jour peatumist arvatavasti maali oma katuse valge on mitmeid eeliseid. Sest valge värvi peegeldab soojust, neeldub vähem soojust maja. Seega, vähendada energiaarveid.

Mitte ainult, et sa saad päästmiseks. Steven Chu, USA riigisekretär Energy ja Nobeli preemia võitnud teadlane, on öelnud, et maali katused valge või teise valguse värv võib aidata vähendada globaalset soojenemist, kajastades päikesevalguse tagasi kosmosesse - oleks nagu iga sõiduki eemaldamine planeedil 11 aastat.

Asi, mis keegi räägibKuidasvärvi oma katuse all. Kui kaubik rakendustes, mõned inimesed on tegelikult läinud ja oma katus värvitud.

Mida saab värvitud

Esiteks lubage #39; s endale number või asfalt roovitus on. Hinnatakse, et üle 80% kuni 90% kodudes Põhja-Ameerikas on kombineeritud katused. On paindlik, sõltuvalt sellest, kas te küsite katuste kaubandusgrupp või sisemistele.

Kuid ma ütleksin, et number kõlab päris täpne. Lihtsalt otsida välja oma aknas, kui te don #39; t uskuge mind.

Kui suur on sinu katus?

Mitte ainult on idle küsimus - kriitiline küsimus. Nagu te näete kohe, katuse värv on blindingly kallis. Ja on enamasti ainult või posti.

Pindala ruutjalgades, asemel kasutada roofers termin nimegaväljakud. Ruut võrdub 100 ruutmeetrit.

Maja mõõte 30 50 meetri (kohapeal), on ligikaudu 15 maapinna katuste väljakud. Selle katuse tasandil figuuri tõlkimise teile 20 ruutu Katusetööd vöötohatis. Number on suurem katuse kalle või kalle. Kakskümmend väljakud on 2000 ruutmeetrit, katus vöötohatis on vaja maalida.

Mis värvi valida?

Nüüd on see, kus ta saab karm. Katuse värvi soojust peegeldava allikad on praegu piiratud.

Seda tüüpi värvi kõige aktiivsemad andja ei HyperSeal oma Hyperglass lahe Top Coat.

Teine tarnija on Melbourne, Florida põhineb HyTech oma Insul lahe-mantel nr 2000.

Kogus ja materjalide

Lase #39; s et 2000 ruutjalg arvutamisel tulime varem minna.

Hyperseal värvi peaksite kohaldada umbes 14 gallonit esimene kiht. Jooksevhindades, see maksab teile $466, laevandus lisada. Kuna sa pead kohaldatakse kaks kihti, lase #39; s Oletame, et te #39; kasutamist pool sellest summast - 7 gallonit--teine kiht. Lõplik hind: $735, uuesti ei laevandus.

HyTech paint on natuke odavam. Väga madal lõpuks, eeldades leviku 100 ruutmeetrit galloni, oleks kogu hinnalipik $525 nii mantlid.


Paari:Võtab aega, et lahendada ülemaailmne süsteem Järgmise:Mida Brexit Aasia majanduse jaoks tähendab