Parim katuse materjal üksikelamu garaaž

- Jul 29, 2016-

Kui teie garaaž on seotud ülejäänud koju, katusekattematerjali otsuse tegemisel, on lihtne. Aga mis siis, kui teie garaaž on lahti? Ajal võimalik kasutada sama katusematerjalina kui ülejäänud oma kodu veel, sobitamine materjali pole #39; t ainus (või tingimata parim) valik. Teada plusse ja miinuseid erinevate viise sa katuse oma garaaž määramiseks parim sobivad.

Parim katus realistlikult

Kuigi oma garaaž ei saa arestida ülejäänud koju, kui see on tänaval näha, siis see saab vaadata jätkuna oma maja. See on eriti tõsi, kui garaaž on ruumi kohal teenete või korter; Sel juhul muutub garaaž kui teises hoones ja muutub kogu vara. Seetõttu enamik ohjeldada saada pöördumine oma garaaž, jätkates tihendusmaterjaliga maja garaaž on kõige mõttekam. See tagab majade vahel ja tahkunud kohe üks atribuut.

Pidage meeles, et kui teie kodu katus on vaja välja vahetada tulevikus, valida oma garaaž, mis sobib teie kodu plaanid järjepidevuse säilitamiseks katusekattematerjal.

Parim katuse vastupidavus

Garaažide aren #39; t kasutada lihtsalt maja sisehoovis; tegemist võib olla ka kodus põhinevad ettevõtted, käsitöö toad, mängutoad ja spordisaalid. Üksikelamu garaažid on sageli muutunud millekski muuks kui parkimiskoht öösel, mis tähendab, et vastupidavus garaaži tuleb ka mängu.

Kui onstoring materialsor üksused oma garaaž, kes võiksid saada kergestisüttivate/ohtlike, värvid, õlid, kütused või suitsu materjale, peate kaaluma süttimatu vastupidav katus. Samuti, kui kaupu ladustada oma garaaž, mis võib tekkida tänu kahjustatud lekke, pead kindlasti arvestada pikaajalise anddurable katusekattematerjal. Kivikatus on palju tugevam ja vastupidavad kui bituumensindel.

See nr 39; võimalik kasutada metallist Katusekattematerjalid, nagu meie uus päikesevalguse kivi kaetud metallist katusekivide, ja veel ühtivad värvi ja stiili oma kodu nr 39 s; s praeguse katuse. Kivikatus saab välja täpselt naguUus päikesevalguse kivi kaetud metallist katuseplaadid,Cedar laaste, kiltkivi plaadid või bituumensindel, mistõttu on lihtne sobitada peamine katus on stiili ja värvi, tagades ekstra kaitse oma garaaž nr 39; s sisu pea.

Pidage meeles, et kivikatus võib olla kallim kui teiste traditsiooniliste Katusekattematerjalid. Oma garaažis on ilmselt ei ole nii suur kui oma maja, siis ikka tuleb maksta lisatasu materjalide eest.

Parim katus ning madal kalle...

Üks kasutada väljapanemisel üksikelamu garaaž (mitte hoone üks peale olemasoleva kodu) on võime hoone kulude vähendamiseks. Mõnikord on selle tulemuseks garaaž, millel on madal pigi või väike kalle katusel. See tähendab, et katus keeldub 2 tolli iga 12 meetri vertikaalselt. Seda tüüpi garaažid on odavam tobuild, kuid nad võivad nr 39; t hakkama väga palju erinevaid katusematerjalina. Tegelikult ainuke väike kalle katusel kasutage katusematerjalina on mõnel juhul pöörata, katuse.

Valtsitud katus on sama materjal bituumensindel on tehtud, kuid see #39; s õhem ja poolt 36-tolline lai rull on saadaval 36-jala pikk. See nr 39, te ei ole nii atraktiivsed või nii vastupidavad kui muud katused, kuid kui te #39; re otsin majanduses, on odavaim katus, mida saab panna oma garaaž.

Pea meeles, et kui te #39; uuesti kokkuhoidmine soetusmaksumus materjal ja paigaldus, katuste valtsitud katusematerjalina on rahe, lekked ja UV kahjustuste eest. Seetõttu te #39; ll ilmselt asendada kui muu materjal.

Saada parim katus oma garaaž

Iga üksikelamu garaaž on erinev. Teha õige otsustab ta oma garaaž ja oma plaanid vastavalt katusekattematerjali ja tean, et salvestate sees on ohutu.


Paari:Peaks selle maja peale ehitada? Järgmise:Katuste Valley