Põhitõdesid alalise õmbluse kivikatus

- Jun 04, 2016-

Pikka aega, oli ainus võimalus forroofingmaterials bituumensindel või... vöötohatis asfalt. Mõned muud valikud on saadaval, ja kui adifferent katusekattematerjali, sa olid paremad olema valmis maksma suuri trotsib see.

Mitte kaua aega tagasi olid alalise õmbluse kivikatus lihtsalt Keskmine homeowners mõtetes kujutlusvõime väljamõeldis. Enamik olid ainult ärihooned või väga lahe, avangardi elamu struktuure. Nüüd, te #39; uuesti nähes neid pop up iga plokk.

Koostis pole #39; t kõik

Asfalt ja koostis shinglesdo on kõrge punkte ja nad ei lähe ära igal ajal kiiresti.

Ühe, kui soovite osta surnud-odav katusekattematerjal, asfalt ja koostis tavaliselt tee minna. Kaks probleeme komposiit, kui:

  • Komposiit vöötohatis maksumust mõjutab nafta hind, kui neid saadakse naftast.

  • Kui olete kunagi puhastada välja (kui teil on bituumensindel) rennidesse, sa tead üsna hästi, kuidas need vöötohatis on kalduvus koorik maha mineraalide ülapinna. Pärast piisavalt hooajal tavapärase vöötohatis on sõna otseses mõttes kulunud tuum.

Alalise õmbluse metallist roofsare täiesti erinevat looma. Materjali liik erineb vaid suurus ja kuju, materjali ja itsinstallation meetodiga on erinevad, liiga. Paljud homeowners leiavad, et seda tüüpi roofingwill kandma kõrgem esialgse costof lõpuks suurem vastupidavus ja usaldusväärsus.

Mitte ainult metallist, kuid alalise õmbluse

Seal #39; s metallist tüüpides ja siis seal #39; s liigi nimetatakse alalise õmbluse metallist katus.

Majad oma linnaosas, kus kõige tõenäolisem kivikatus on alalise õmbluse sordi. Pidev paneelid kestab kogu tee alla räästa katuse harja. Paneelid on ühendatud kinnitusdetailide puhul, mis on tõstatatud kohal olevad metallist katus õmblused. See on, kus saame termstanding õmbluse, kuna õmbluse esitati või seisab, et masti külge.

  • Õmbluse kinnitusvahendid: Nende õmbluse kinnitustega võib olema kuskil 0.5quot; et 1.5quot; kõrge. Sest nendest kinnitusdetailidest varjatud, näete ainult sile pidev ridge ulatub ülevalt alla.

  • Pre-Formed vs Site-Formed: katusepaneelide võib tulla kas eelnevalt vormitud või saidi moodustatud. Eelnevalt vormitud paneelid luuakse mujal tehases. Saidi moodustatud paneelid on tekkinud metallist rullides, mida juhivad läbi mobiili mis kuuluvad seadmed, mis Press metallist jäik paneelidesse.

  • Koosseisu ja paneelide laius: 12-19 tolli lai, paneelid tehakse tavaliselt kas Galvalume kaetud terasest või alumiiniumist.

Eelised

Kõrge õmblusedÜks suur eelis alalise õmbluse kivikatus sisaldub nimi ise: õmblused, nõrk koht iga katuse ja võimalike sisenemispunkti niiskuse, äratatakse kohal olevad katus paneel. Te saate #39; t öelda koostis vöötohatis.

Vähem õmblused: Kuna metallist paneelid takistamatult ülevalt katuse alla, on olemas ükski horisontaalne õmblused vaid kokku on hoonel oleks tunduvalt vähem arv õmblused.

Karm: Jah, metallist on väga karm - karm - kuid see nr 39, te ei lase kõiki ohte. Seda tüüpi katus plekk saab läbida raske kukkumise jäsemete või dented raske rahetorm.

Pikaajalise: Nõuetekohast hooldust, siis võid oodata oma metallist katuse tolast 30 – 50 aastat.

quot; Lahe Roofquot;: Üldine kõik metallist roofingin peetakse aquot; lahe roofquot; poolt on meile Keskkonnaagentuur. Seda sellepärast, et metallist katus värvida mis tahes värvi, sealhulgas värvid kergem otsas spektri, mis takistab Päikesekuumuse kasum.

Stiilne välimus: Seistes õmbluse katused on täiuslik forcertain kaasaegse või maalähedases stiilis majad. Sile, sirge ridu, kuna need katused anda oma maja an quot; industrialquot; tunne veel kaasaegse elegantsi. Need ei ole muld plekk katused, võite mäleta minevikku ladudest.

Värvid: Ma mainisin seda varem, kuid ainult nii kergelt, päikest peegeldava värvid. Aga stiil? Metall on saadaval korralik massiivi värvid: hallid, pruunid, metsa rohelised, mullane punased. Võib-olla see pole #39; t colorsas täielik palett võivad teile värvi poest, kuid see nr 39; s rohkem kui sa #39; ll leida Komposiitmaterjal/Asfaldi vöötohatis.

Puudused

Vähem Roofers: Loksutatakse puu ja saja katuste töövõtjad, kes installida traditsioonilisi katused willfall välja. Aga palju vähem töövõtjate paigaldada metallist katusekate ja vähem veel paigaldada ka. See tähendab, et teil hakkab otsima enam jaoks hea korraga katusepanija ja thattotal projekti kogumaksumus võib olla suurem, sest turul on vähenenud.

Ei ole hea lamedam katuste: quot; Katuse pitchquot; #39; katuse kaldenurk viitab s nõlv. Teatavat liiki kivikatus ei sobi hästi lamedam (või täiesti sile) kohad. John Roper Vertex lagi ütleb meile, et see on

100% truethat snap-lock paneeli kivikatus ei ole soovitav katuste pigi 2:12 või vähem (2 meetri vertikaalset tõusu horisontaalse tõusu iga 12 jalga). Parema kvaliteedi mehaaniliselt harjumatu panelit aga pole probleemi minna 1/2:12 pigi. Te saate isegi keemistsentrid õmblused kuni 2quot; butüül hülgetoodetega taotluste.

See nr 39, te selle määratlemiseks, liiga, kui sa saad need madalamad kohad te #39; re ka allpool soovitatud minimaalne pigi ka tavalise vöötohatis. Üldiselt, need safelygo alla 4:12 jalgpalliväljak, mõned klibu tootjad õigustavad oma toote alla 2:12.

Kulu: Metallist peetakse mõõdukalt kallis katusekattematerjal (kallim kui tavalise vöötohatis, kuid väiksem kui kõrge-endslateor vask). Siiski metallist #39; s kulukam saab kahjumina kaudu tema pikem eluiga.


Paari:Paigaldus vihmaveerennid soojuse lint Järgmise:US Steel Probe "peegeldab kaubanduse protektsionismi"