Neli metall plaat tootmisstandardeid analüüs

- Dec 30, 2015-

Metallist plaat, Ehitusmaterjalid, "roheline" esindajad on vaikselt, energiasääst, keskkonnakaitse ja kerge kaal on muutumas ehitusmaterjalide trend. Vastavalt riiklikule kavale 2020 Hiina on urban roheline hoone uusehitiste osakaal suurenes 50% 2% 2012. Metallist kivimaja tootmisstandardeid kuidas? Palun vaadake järgnev analüüs.

1, protsessi standardimise: standardiseeritud metallist klibu on vastuvõtmisel standardiseeritud tehnoloogia metallitööstus viimistlus ja kvaliteet, innovatsioon, uue tehnoloogia toodete kvaliteedi, tihendus, isolatsioon, muutuvad, ja nii on läbimurre, eelkõige temperatuuri ja niiskuse kõikumine, ainulaadse kvaliteedi eelised põhjapoolsetel aladel.

2 toote standardimine: masstootmine, metallist plaatide mõõdud rohkem täpselt, sobivus, täiustatud tootmise efektiivsuse, kõrgema pigistustunne paigaldamine vähendada tootmiskulusid, metallist plaat valitud kvaliteetsetest materjalidest, muutes materjali põhjalikumaid sama hinda. Keskkonnasäästlikud arenenud metallist plaat tootmisliini metallist plaat, standardimise sobitamine metallist plaat tootmisvõimsust, kuid ka "7 päeva tarne saidi paigaldamine".

3, turvalisuse standardimine: praegu on metallist plaatide turg Hiinas veel arenguetapis, paljud standard ei ole veel moodustatud. Mõned väikesed tootjad huve, sageli vilets võimaldamiseks. Isegi kell riski üldine regulaarne tehase toodang "shanzhai toode". Värv laulja metallist plaat esmakordsel kasutamisel maja turbetoodete materjalide tootmisharu kui terve, "identiteet," ning tagada, et tarbijad ostavad iga tükk metalli plaatide kontrollimiseks.

4, standardimist pakend: pakend on paljud firmad ignoreerida link. Cai Lun WA kasutamisel konkreetsete eri kategooria metallist kivimaja, metallist pakendid, alates pakendite väikeseid detaile on spetsiaalselt kavandatud. Nurgas, säilitada niiskuse ja kergesti kättesaadav. Metallist plaat tehas on täiesti ohutu ja usaldusväärse kliendi mobiiltelefonile, mitte pikamaa muhke ja looduslike tegurite mõjul.


Paari:Värvi kiviplaatide sai Viimane potentsiaalne uus metallist katuse materjalid Järgmise:Värvi kivi ja praktiline arengu, keskkonna ja energia säästmise Trend