Eeliseid uus päikesevalguse kivi kaetud metallist katusekivid

- Apr 11, 2016-

KIVI KAETUD METALLIST KATUSEKIVIDlaialdaselt kasutatakse katuse katmiseks, see on palju eeliseid:

-ilus välimus
-kerge ja vastupidav. (4.7 kg/m)
-plaadid paigaldada ja lihtne kasutada.
-pikk eluiga (50 aastat)
-unikaalne ökoloogilise turvalisuse ja tuleohutuse omadusi
-vastupidav, efektiivne mehaaniline ja õhurõhk.
-Suur eelis - eest, ettevõtte #39; s hind on poole hinnaga Lääne tootjate, toodete kvaliteet on globaalse turuliidri positsioon

UUS PÄIKESEVALGUSEKIVI KAETUD METALLIST KATUSEKIVIDSoome suhtes Viimane ja kõige arenenum seadmete tootmiseks esitavad ettevõtted metallist plaat. Tooraine tootmiseks on külmvaltsitud tsingitud terasest polüester kihist, kokku 35 värvid. Terasest kaudu Soome metallurgiatööstuse firma RAUTARUUKKI quot;. Saksamaa nr 39 s Thyssenkrupp Stahl AG, quot; maailma #39; s suurematelt tsingitud terasest polümeeri pinna. Me soovitame teil esimene mõõtmine ja siis otsustasin tellimuse klotsi suurus on paigaldatud katus koos arvutiga. Sest kõik metallist plaadid toodetakse vastavalt katuse erimõõtmeid, nii ei ole paigaldamine võimalike ebamugavuste pärast. Tellimuse lõpuleviimiseks tootmise asutused kuni 3,4 päeva.

Uus päikesevalguseKIVI PINNALE JA TERASE KATUSEKIVEvärvi kivi metallist plaat funktsioone (võrreldes traditsioonilise savi plaatide, bituumensindel, tsement plaat jne.):


Maavärin vastupanu - maavärin,
KIVI KAETUD METALLIST KATUSEei lange nagu tavaline plaadid, vähendades haavatud olukorda.
Tuule takistus - typhoon või rahe ja tugev tuul tsoon, ohutu kasutamine.
Tulekaitse - kui tuli levib ei tule, ohutus.
Hele - kerge kaal, vähendada hoone kandevõime.
Säilimisaeg - tsingitud metallist plaat roostevabast terasest plaat ja loomuliku värvi kivi tabletti, pika eluea tagamiseks.
Mugav ehitus - kerge kaal, suur ala, tarvikud, ja oluliselt vähendada konstruktsiooni tugevust, ehitamise aega lühendada.
Keskkonnakaitse - metallist plaat taaskasutamisest, vähendada jäätmete kõrvaldamise kulud.
Müra vähendamine-
metallist katuseloomulik värv kivi kihi pinnale saab vastu võtta vihma ja vähendada müra.
Majandus - vana hoone katuse ehitus, ei ole vaja eemaldada kõik Katusekattematerjalid, saab kohaldada otse, muutes vähendada jäätmete kõrvaldamise kulud.
Anti lumi-metallist plaat keemistsentrid tüüp pind looduslik kivi tabletti, talvel, kui sajab lund, on lumi testamendi ei blokeeri slaidi.

Paari:Kuidas lasti värvi kivist kaetud metallist katusekivid Järgmise:KIVI kaetud metallist katusekivide paigaldus