6 tips otsetee kipsplaadi tööd

- Jul 07, 2016-

Kipsplaaton kõik iseendale ja on inimesi, kes pühendavad kogu elab talle. Siin on mõned näpunäited, kuidas selleprotsessi kipsplaadi paigaldusminna veidi lihtsam.

1. lihtne viis lõigatud suured lehed Levy

Kolme või nelja firma lööki järsk kasuliku nuga on tavaliselt piisav, et kogu aeg suur lehte Levy lõigatakse. Kuid protsessi vähendada pinna all--ja veel igav oma tera. Onlihtsam viison esmalt kergelt Keskmine Levy ilma täiesti Levy. Järgmine, seisa lõpp. Levy-viskas poole kõndida. Tõmba Kipsplaat koos oma põlve. Nüüd on tööturu hingedega ja hoiavad koos paberi tagaküljel. Koos need kaks otsa quot; Vquot; kuju, see nr 39, te nüüd Lihtne Halkoa tagakülje paber. Quot; Vquot; kuju isegi pakub täiesti sirge järgida.

2. Kuidas saada suured lehed Levy kodus, kui te Don #39; t selle rentimise

Andnud teile #39; re ei ole huvitatud võttes kodus viiskümmend lehte Levy Ford ECHO, see meetod töötab päris hästi.

Keskmine hinne tagakülje paber on omaLevy lehe, Mine pool viskas tõmme, siis korda. Kui klapp 8 #39; x8 #39; jalad korralikult sisse a 4 #39; x4 #39; suurus. Koju jõudnud, Sule see ja laksu see seinale, viskas pool jääksid väljapoole suunas. Minu auto tõesti võimalik #39; t mahutada 4 #39; x4 #39; leht, nii et ma korda seda kolmandikku. Te #39; ll tahavad lõigata nii, et see voldid accordian laud, seega tuleb Keskmine ühel pool ja siis teisel pool teine Keskmine. Aga võtke see lahti ja pane see ühte seina, skoor kaob. Leian, et sa ei #39; t isegi vaja muda üle. Ma saan 5-6 suur lehtede autos nii.

3. Alusta kuivatamist Levy muda - nüüd

Ma arvan, et iga drywaller teab seda, kuid ta kindlasti võttis mind pikka aega aru saada.Kipsplaadi muda--ühend on õige termin - võtab kaua aega kuivada, enne kui on sandable. Kuivatamise kiirendamiseks väike ruumi küttekeha või, veel parem, kaasaskantav radiaatori hotellitoas. Või Hoia aknad lahti. Või kui see #39; s väike plaaster, võib kiirendada fööniga (plusse on tööstus-klassi kuivatid selleks). Don #39; t viivitus. Alati võtab rohkem aega kui soovite.

4. kui saad #39; t seista Levy tolmu, proovige tolmuvaba Levy lihvimine süsteemi... Muidu, teadvustamata

Kipsplaadi lihvimine süsteemidon tõesti midagi enamat kui teie lihvtald seotud vaakumi. Vaakumi imeda ningkipsplaadi tolmu kaudu traatvõrkoma liivatamine pad ja ämber vett lõksu. Raiuti maha tolmu umbes 95%. Probleem on selles, et nad teevad oma lihvtald klammerduvad seina, sundides teid liiva, et palju raskem. Aga kuitolmu on bane oma olemasolu, tolmuvaba süsteem on teie jaoks.

5. Kasutage metallist tagatud lint

Ma ei #39; t teada, kuidas plusse töö paberigateibi nurgad. See võtab kaheksa suu tükk paberit voltida õrn puudutuspikuti. I #39; m sorry, aga ma lihtsalt saab #39; t teha. Lihtsam (kuid muidugi kallim viis) on osta lindist, mis on metallist toetus. Metallist varundamine on eelnevalt poolitusjoonega. Peaaegu voldid ise. Arvan, et väike ekstra hind on seda väärt.

6. usuliselt pesta Levy tööriistad

Kunagi proovinud kiip ära kuivatatud muda oma tööriistad? See nr 39, te peaaegu võimatu. I #39; m kohutav puhastamine minu tööriistad (I #39; ll midagi tehavältida puhastus pintslit!). Kuid juhul, kui Kipsplaat, te #39; ll salvestada rohkem aega pestes muda välja enne selle kuivamist. Te #39; ll hea meel küll.


Paari:Minister lubab konservatiivsuse võlgade menetlemisel Järgmise:Roof tüüpi