2016 Hiina - Nigeeria kaubandus- ja majanduskoostöö & 45 aastapäev diplomaatilisi

- Apr 18, 2016-

Liitvabariik Nigeeria ja inimesed #39; s Hiina Rahvavabariigi kehtestatud ametlikud diplomaatilised suhted 10. veebruaril 1971. Sellest ajast on tugevdanud kahepoolsed suhted kahe riigi vahel eraelu puutumatusele ja strateegilise koostöö. Tänapäeval peetakse Hiina üks Nigeeria #39; s lähim liitlane ja partner. Praegused majandussuhted kahe sisaldavad muudetakse rangemaks Hiina ettevõtete Nigeeria infrastruktuuri, ehitus- ja tehased arengu raames. 2014. aastal Hiina riigi ees firma Hiina raudtee ehitus, investeerinud raudtee arengu Nigeeria rannikul, Hiina suurim välismaiste projekt 12 miljardit dollarit.

Keskmine, et saada kontsentratsiooni kahe riigi vahelised sidemed, councilors ja delegaadid täidetud 2016 Hiina-Nigeeria kaubandus- ja vaesusega. Foorum toimus 31 märts Abujas, Nigeeria pealinn. Hiina ja rikastamise kahepoolsete suhete uus koostöö kava kohta arutas Nigeeria esindajad.

Hiina ja Nigeeria on registreeritud kokku kahepoolse kauplemise maht 101 miljardit dollarit 2004 kuni 2015. Nigeeria Hiinast imporditud suuri tooteid on elektrimasinad seadmed, masinad ja mehaanilised seadmed ja sõidukid. Peamiste kaupade Nigeeria Hiinasse eksportida on maavarade kasutamine, puidust ja põllumajandustoodete näiteks puuvilla, palmiõli seemned India pähklid ja nii edasi.

Nigeeria #39; s riigiminister tööstuse, kaubanduse ja investeeringute Aisha Abubakar märkis, et Lääne-Aafrika riigis jätkab tihedat koostööd Hiina kaubandus-ja majanduskoostöö. Vastavalt Ms. Abubakar Foorum sedalaadi loob osapooltele võimaluse mõlemast riigist ärisidemete laiendada ja süvendada suhteid, edasi viib "kiire ja jätkusuutlik areng, rikkuse tekitamise ja mõlema riigi kaubavahetuse relationsquot; mitmekesistamise kaudu vaesuse vähendamine ütles ta. Hiina suursaadik Nigeeria HE Gu Xiaojie märkis, et foorum oli andis võimaluse ärimehed mõlemast riigist uued koostöövaldkonnad.

-Vaata lähemalt: http://www.cd-n.org/index.php?2016-china-nigeria-trade-and-economic-cooperation#sthash.xUcZjGPo.dpuf

Paari:Metallist katus eramu parandamiseks Järgmise:Kui oluline on katusealune ventilatsioon