Puidust konstruktsioonide vs metall struktuurid

- Jun 22, 2016-

Saad vastupidav ja atraktiivne hoone, metallist või puidust. Peaaegu iga metallist ehitus tähendab teraskonstruktsioonide; alumiinium, ainult teiste metallist kasutatud materjali basic ehitus on märkimisväärne kulu ja jõudu puudused. Peaaegu kogu puit, mis on koristatud, sest ehitus USA okaspuu puud: nulg, predominent Lääne okaspuu, mänd, kuusk või redwood. Viimase 25 aasta jooksul (seisuga mai 2010) kvooditasemed puude kiud ja plastikvaigud, puidust liittoodete muutunud ka populaarseks teatud ehitus rakendustes nagu tehases valmistatud fermid, kõrge kvaliteediga suure mõõt ehitus softwoods on muutunud vähe.

Kulude eeliseid puidust ehitamine

  • Väiksem kui terasraamiga maja saab ehitada puitraamiga maja. Ühel suurim USA pakkumise ehitamisega, näiteks 2 x 4, x 8 jalga metallist stud praegu maksab peaaegu $6; puidust stud samade dimensioonidega maksab vähem kui $3. Võite ehitada puidust raam maja koos tavapärase töö (no keevitajad, näiteks), vähem raskete seadmete, vähem koodeksi nõuetele, vähem vaja hoone osakonna kontrolli ja ilma palgata unustada kohapeal Pangaautomaat asetäitja inspektorid keevitus. Tehtud täpsetele võrdlus kahe identse kodu, puit, teras, teine ehitatud näitas, et tööjõu puidust ehitamine maksab umbes 25 protsenti alla terasest. Puidust maja jaoks maksab umbes 6 protsenti vähem.

Puidust ehitamine puudused

  • Termiitide ja sarnast liiki puitu söövad putukad võivad kiiresti ja tugevalt kahjustada puidust maja. Kontrollimatu niiskust keldrid ja analüüs-ruumid edendab märg mäda ja majavamm, kaks asjaomast seen laguneb. Saematerjali puudust vähendasid USA Ehitus saematerjal mõningal määral võimalik pikaajalised tagajärjed ei ole veel teada.

Teraskonstruktsioonide eelised

  • Terasest, nael on nael testib paremini kui puidu tugevust. Sedasama eelist kasutada jõudu tähendab, et saab paremini täita teatud elamu disainilahenduste terasest kui puidust. Suuremate tekkide, võib vaja laia ja visuaalselt ebameeldivam traksid toetust ja vedrudest puidust ehitamine koos et sa wouldn #39; t vaja terasest. Mõned entusiastid terasest ehitus on väitnud, et terasest maja kasutab vähem energiat asuvad.

Teraskonstruktsioonide puudused

  • Teraskonstruktsioonide maksab rohkem. Oluliselt suurendada järelevalvealast nõutud kaasaegse ehitus-koodide mitte ainult tõstab kulusid, kuid see lisab ka meetme ebakindlust lõpuleviimise ajakava. Kui kohapeal keevitamine toimub asetäitja inspektor töökoht tuleb. Te peate talle eelnevalt broneerida ja saidi võib tõhusalt sulgeda kuni ta. See puudutab eelkõige terase hetk karkass (raam terasest hetkel kasutab raske terasest liikmed, tavaliselt I-talad, moodustavad struktuuri skelett, mis toetab ülejäänud hoone).

Terasest ja puidust ehitamine esteetika võrdlus

  • Kui teie disain kasutab terasest peamiselt või eranditult ainult väljatöötamise eest, tulemus välja umbes sama kui puidust hoone. Kui kasutate suur terasest liikmed moodustavad nähtava terasest hetk raami, maja otsib üsna erinevad ja disain otsib ilmselt suure tõenäosusega rohkem tänapäeva ja vähem traditsioonilised. Näete ehituses viidetes (allpool), GreatBuildings sellise näite: Johnson House, quot; Klaasist House.quot;

Paari:Alates Ground Up: katus ja vooder Järgmise:Underlayment (katuse raamat)