Vee Crawlspace: Mis see on, kuidas seda parandada

- Jul 22, 2016-

Vesi on indekseerimise ruumi: mis lõbu! Selle asemel et kulutada oma raskelt teenitud raha midagi lõbus ja efektne--köök countersorbathroom põrandakate, saad valamu itinto vee vähendamiseks. Lucky teile.

Te #39; ve sai vett ning crawlspace mis #39; sei tule ülevalt.

Ma elan väga märg ala, Seattle, Washington. Jah, maja on apermanently märg ala. Pärast kõva vihma, märg ala nr 39; s läbimõõt laieneb umbes 10-12 jalga. Maa, mitte lihtsalt porine ja urbne, hakkab üles bassein veega umbes 1/2quot; sügav. Kuiv kuu juuni oktoobrini, basseini vesi kuivab või percolates kaugusel--aga see kunagi täielikult kaob. Kui mõni selle salakaval niiskuse tuttav--selline niiskus et #39; s kõikjal kuid tundub olevat pärit kuhugi--see artikkel on teie jaoks.

Kui selle asemel, see nr 39; tulevad ülevalt, see nr 39 s; s veevärgi probleem.

Vesi võib olla tingitud lekkiv vesi või torude. Kui veega seotud tegevus toimub maja--sees, keegi võtab dušš, nõudepesuvesi jookseb, WC Hood, vann kanalisatsiooni - ja rohkem vett areneb crawlspace, et nr 39, te tõenäoliselt süüdlaseks.

Vesi pluss puudumine valgus tekitab hallitust.

Liigne vesi on indekseerimise ruumi teil hallitust seotud probleem. Hallitus armastab kasvada kohtades, kus on: a) niiskuse; b.) valguse puudumine. Mõlemad tingimused täiesti kirjeldada on crawlspace. Hallitus kasvab muulide, laagid, kanalid ja muude kõvade pindade puhastamist. Kuid et nr 39, te kõik probleemi. Hallitus kasvab ka quot; softquot; materjalide, nagu klaaskiud isolatsiooniga ning plastist aurutõkkega. Whenfiberglass insulationdevelops hallitust, see nr 39, te võimatu välja puhastada. Rip välja ja asendada see.

Kuidas määrata leevendamise ettevõtjad oma probleem.

Kirjeldatud siin põhiliselt ümbritsetud maksimaalselt selle crawlspace häälestab ja püüab tabada püüab sisseimbumise ümbermõõt vett. Kui vee tabab piiri, on kruusa täis kanaleid kõrvaldamist ja toidab raskuse õlivann pump. Õlivann pump siis vesi üles sifoonid ja kustutab see ka crawlspace.

Mis juhtub, kui nad tulevad oma maja:

  1. Kaitsta: Kui pääsete oma indekseerimise ruumi väljastpoolt, pead materjalid läbi maja ja operaatoril alla tuua. Sa pead kaitsta plastikust jalutuskäigu kõikjal. Või libisemise vältimiseks kasutage ehitaja nr 39; s või rosin raamat.

  2. RemoveVapor tõkke: Oma indekseerimise ruumi võib juba plastikust aurutõkkega. Eemaldada ja visake ära.

  3. Kaevama kraavi: Kaevama kraavi ümber kogu interjööri foundation, kasutades foundationas juhend. Kraavi peaks olema 8quot; ja 24quot; vundamendist. Kui ei, siis see võib kahjustada fondi.

  4. Panen toru: Kehtestada 3quot; socked flex perforeeritud toru kaudu kogu perimeetri kraavi.

  5. Katke kruus: Esikaanel 1 1/2quot; äravoolu rock.

  6. Levinud pinnase: Mida teha kõik, et üles kaevatud mulla? Levinud evenlyaround indekseerimise ruumi.

  7. InstallGFCI: Installige GFCI outlet crawlspace.

  8. InstallSump Pump: Ümbermõõt kraavi madal lõpus paigaldada õlivann pump valmistaja #39; s suunas.

  9. Heakskiidu välisilme: Õlivann pumpto perimeetri kraavi vee-väljaspool.

  10. Paigaldada aurutõkkega: Installige 6 mil aurutõkkega vältida auru üleandmise crawlspace.

See #39; s loll, lihtne töö. Siiski võib olla õnnelikum, rentimise firma.

See #39; s tööd, eriti kui oma indekseerimise ruumi on väga madal. Minu oli 4 #39; 6quot; ja 5 #39; mis on päris hea. Isegi siis on sadu kroone äravoolu rock ja sadadest perforeeritud toru liikuda läbi maja. Kui te #39; re ei vilunud Elektritööd, paigaldamine ning GFCI õlivann pump võib tuua õppimiskõver, liiga. Pole võimatu DIY ülesanne, kuid #39; ll taha pikalt ja mõelda, enne kui te võtate seda ise.

Kulu

Kulu erinev sõltuvalt teie elukohast ja oma maja suuruse (ja oma probleemi suurus; suurem või isegi mitme õlivann pumbad võib olla vajalik). Minu maja vaja 170 #39; perforeeritud toru ja ühe Zoeller 1/3 HP õlivann pump. I #39; d öelda, see oli üsna keskmine paigaldus. Rendi ettevõte maksab kõigi materjalide ja tööjõu hulka (sügis 2009): $3600. Hiljuti tegelevad ostmine maja, mis oli seisvat vett ning crawlspace, mõned allikad noteeritud hind umbes $5000.

Kuidas kiireloomuline?

Vee‑ettevõtjad leevendamise ja hallituse tervendamist on nõus, kuid võivad mõneti. Vett saab istuda indekseerimise ruumi pikka aega ilma mis tahes kahjulikku mõju oma maja. Lühiajaliselt, te #39; re tegelevad hallituse kõval pinnasel ja võib-olla mõned soojustus on vaja eemaldada ja asendada. Pikas perspektiivis sa #39; re on hädas: seisvat vett võib kahjustada maja nr 39; s fond; puidust talad ning laagid hakkavad mädanema; ja kahjulike tüvede hallituse saab arendada. Vähemalt, tuleb teil indekseerimise ruumi kuivama, kui on aeg müüa oma maja.


Paari:Kuidas valida parim Remodeler oma projekti Järgmise:Katuse vee kanalisatsiooni ja kuidas nende suuruse