Katuse vee kanalisatsiooni ja kuidas nende suuruse

- Aug 17, 2016-

Katuse drainsare ette nähtud kaitsta katuse veed. Vale suurusega toru paigaldatud katuse äravoolu ei toimi õigesti. Tegelikult see võib luua rohkem probleeme kui see lahendab.

Katuse kanalisatsiooni eri kujuga, suurused, ja sõltub katuse ja kui need paigaldatakse hoone. Kui katus vett kanalisatsiooni on projekteeritud ja õigesti installitud, nad ikka nõuavad regulaarset hooldust teha tööd hästi.

Enne otsustamist, milline katus äravoolu kasutada, võtke kindlasti arvesse katuse, pigi, äravoolu asukoht, sissevoolu kiirus, ohutusnõudeid ja sademete helitugevus.

Kuidas Size katuse kanalisatsioon

Yourroof drainsshould võrdselt jaotunud ja madal punktides katuse või ala, kuhu vesi koguneb.

Katuse äravoolu suuruse määramiseks tuleb esmalt arvutada thesurface ala oma katuse, mis hõlmab kanalisatsiooni kui ka keskmine sademete tunnitasu kohas, kus asub projekti.

Seejärel määrake tühjendada iga juht vastavalt katuse pindala. Sellist teavet võib saada toru või drainmanufacturer. Jagada lõikes iga juht kanalisatsiooni nõutava arvu kohta kus liiguvad. Valige piisavalt suur vee kuivendati leader (äravoolutoru) suurus – mida suurem toru vähem katuse kanalisatsiooni vaja.

Kuidas valida õige katuse äravoolu

Valida õige katuse äravoolu, mida peab arvestama järgmisi asjaolusid:

  • Katuse tüüp

  • Katuse kalle

  • Keskmise sademetehulga ja torm projekteerimistingimuste (100 aastat, 50 aastat 25 aastat jne), tavaliselt määratud kohaliku ehitusseadustik.

  • Moodustab äravool

  • Ületäitumise nõuded kohaliku või riikliku hooneregistri kood

  • Katusekoormus (st, kui palju vett võib katuse mahutada kuni kui kanalisatsiooni on soolesulgus). See on tõesti oluline, sest liiga palju vett kahjustavad katuse struktuurseid stabiilsust.

Äravoolu asukohtade

  • Äravoolu suurus

  • Lisavõimalusi, nt proofing vandaalide ja teised

Lamekatusega kanalisatsioon

Kui teie struktuur on lame katus teile needaflat katuse äravoolu. Lamedate või peaaegu lamedate katuse alla 2% on võimalik paigaldada seda tüüpi äravoolu kalle. Äravoolu ühendatakse vihma rennid ja aitavad suunata vee eemale struktuuri. Soovitatav on installida Lamekatusega äravoolu mis on kaetud praht ja muud võimalikud juurdepääsuga reeglina äravoolu või Rentslis.

Siphonic katuse kanalisatsioon

Siphonic katuse äravoolu on ette nähtud kasutamiseks täisvõimsusel, kui vesi on tolmuimejaga puhastada katuselt arvesse suurem kiirused võrreldes korter kanalisatsiooni äravoolu. Need katuse kanalisatsiooni võimaldavad paigaldada katuse kanalisatsiooni võimalikult väikese arvu ning neid ühendatud ühtse vihma juhtiv disainer. Siphonic katuse äravoolu kasutab siphoning mehhanism äravoolu vesi kiiremini kui katuse äravoolu. See tavaliselt maksab rohkem kui äravoolu katuse korrapärane, kuid see töötab sujuvalt ja vähendab hooldamise vajadust.

Thistype draincan olla ühendatud horisontaalse vihma juhid asemel on sloped või alandamise torud.

Roheline katus vett kanalisatsiooni

Uue suuna katuse kanalisatsiooni on asendada traditsioonilise katuse roheline katus. Rohelised katused vähendab müra edastamise, hoone sees kuumust vähendada ja parandada õhu kvaliteeti. Roheline katus äravoolusüsteem on mõeldud mahutada drenaaž kaitstes hoone hüdroisolatsioonikihtide raske. On olemas kaks liiki roheline katus: intensiivne ja ulatuslik.


Paari:Vee Crawlspace: Mis see on, kuidas seda parandada Järgmise:Katuse fermid kasutatud ehitus: 4/12 pigi katus on ideaalne üks?