Plaatide katus

- Jul 19, 2016-

Määratlus:

Plaat on ilus ja vastupidav katusematerjalina kasutusel elu- ja rakendustes. See on tavaliselt valmistatud savist või betoonist ja on enamasti kaardus, lihvitud või lameda kujuga.

Savi on tavaliselt tünni kujuline ja punane ja nimetatakse sageli #39; Hispaania plaatide #39;. Versiooni savi plaadid, mis on rohkem volditud disain nimetatakse Prantsuse paani. Peamine katus klotsi nimetatakse #39; välja plaatide #39; ja peamine katusekate plaatide eriala serv. saada on kattuvate / blokeeringuga lame või kumer plaat koosneb.

Need plaadid tulevad palju erinevaid stiili. Nad näevad välja likewood laaste, puhas teraga Kaasaegne kujundid või Euroopa villa stiilis katusekilt. Selle katuse materjali, eriti betooni, võib koguda palju stiile ja isiksusi.

Kulu / vastupidavus:

Plaat katused on kõige kallim katus funktsioonid saadaval, kuid nad võivad kesta terve elu. Savi plaatide katuse süsteem võib maksta 200-300% või rohkem asfaldi katus süsteemi.

Savi- ja betoonist plaat katused on talub rahe, tugev tuul ja isegi tulekahju. Nad on tõeliselt elu katuste variant. Plaatide katusele mõned muud hüvitised on järgmised:

  • Nad on tulekindlad kahju;

  • Nad on vastupidavad mäda või putukate eest;

  • Nad püsti vihma, lund või külmutamine ja sulatamine tsüklit kahjustamata;

  • Plaatide katus saab taaskasutada;

  • Aitab reguleerida oma kodu #39; s sisetemperatuuri tõttu nende termiline mass;

  • Praktiliselt hooldusvaba.

Saviplaadid:

Saviplaadid on korter, korter / blokeerivad, prantsuse või Hispaania stiile. Nad on minimaalne katuse pigi nõue 3:12 või 4:12. Need katusekivid ei saa kasutada tõusudel vähem kui 3:12.

Savi plaat katused on raske. Hispaania savi plaat katused tavaliselt kaaluvad umbes 850 £ per square (ruut võrdub 100 ruutmeetrit). Võrdluseks anasphalt katuse shingleweighs 225-325 naela kohta. Seetõttu katusekonstruktsiooni projekteerida kaalu plaat katuste mahutamiseks.

Savist katusekivide katus on seotud piisava pikkusega tungida vähemalt 3/4" katusel võrk roostevabast küüntega või ehitusettevõtted.

Koos kaartidega bituumensindel, puidust shakesorwood vöötohatis, katus avatud ilm suurus sõltub suurus. Nt. 13-1/4quot; x 9-3/4quot; Hispaania välja plaat on umbes 10-1/2quot; pikkuse ja 8-1/4quot; laius avatud.

Butt paksus (paks serva, mis kinnitub katuse Alusmaterjal) sõltub stiilis kivimaja. Tavaliselt lame plaadid on 3/8quot; miinimumpaksus blokeeringuga korter plaadid on 7/8quot; minimaalne, Hispaania plaatide on umbes 1/2quot; paks minimaalne ja Prantsuse plaadid on paksem kell umbes 2quot; paks.

Plaat katused on tavaliselt ette üle 30# 45 # katusepapp või katusekivide vilt ja vineeri katuse Alusmaterjal või teatud juhtudel katuse batten ribadeks.

Konkreetsete plaatide katus:
Konkreetsete plaatide roofsusually on lame või piip puidust missioon stiilis kuju. Nad on minimaalne katuse pigi nõue 4:12. Konkreetsete plaatide katused on raskemad kui savist plaat katuste ja tavaliselt kaaluvad umbes 950 naela kohta. Nagu savi plaat katused samuti nõuavad nad õige katuse struktuur disain need koormused.

Betoonkividega märgist on katuse tekile üle ühe kihi 30# katuse tundis 10 senti korrosioonikindel või roostevabast terasest naelad, mis jõuavad vähemalt 3/4quot; arvesse katusel võrk.

Tüüpiline plaatide suurus on umbes 13quot; x 16quot; koos 1quot; Butt paksus. Betoon plaadid on tavaliselt umbes 3quot; kattuvad.


Paari:7 parimat Viilkatuse materjalide pikaealisus Järgmise:Raamimine näpunäiteid: Kuidas raam