See on ilus katus ja see on ilus punakas Terrakota

- Jan 29, 2018-

"See on ilus katus ja see on ilus punakas terrakota värvi."


Kõik kodu välisselemendi on vaht siseküljed, Rushing ütleb. "Need paneelid on laineline keskel ja tsingitud traat on lastud läbi paneeli, seega põhimõtteliselt on tsingitud terasest puuri iga paneel." Juhtmed kattuvad, nii et kui te suruge neid kokku, loob see tugeva vaheseinaga. Betooni pihustatakse või troweled väljaspool paneelid ja sees koju, jõuavad kaks kuni kolm tolli paks. Nii on tõesti kerge vaht vaekogu kahe kaupmeeste lihtsalt kiirenemist. "Aga kui kõik traadiga kokku ja kohaldada betooni, see on ühes tükis, äärmiselt tugev hoone süsteem."

Katuse tõstmine


Valides katuste süsteemi, pidi isegi rohkem hooldust teostada. "Tahtsin midagi tõesti tugev, väga energiasäästlik mis kestaks püsivalt, mitte 30-aastase eluea" Rushing tuletab meelde. "Ma olen suur usklik uus päikesevalguse katus. Minu arvates on parim katus turul. See sai piiratud Eluaegne garantii, ja see on lihtsam paigaldada. Pealegi see sai parim kate turul, sest see on galvalume® terasest ja graniidist kiibid on peal. " Katuste süsteem pidi ka olema füüsiline otsin ja kajastada kodu elegantne Euroopa mõjud. "Ma tahtsin, et Hispaania vaadata barrel vault plaatide välimus" Rushing ütleb. "See oli kooskõlas Italianate. See on ilus katus ja see on ilus punakas terrakota värvi." Teine eelis valides uue päikesevalguse kivi kaetud metallist katus süsteem oli võimalus paigaldada see hoone süsteemi betooni külge kõvast, ütleb ta. Installi aitab luua õhukorgid katus ja sisemus. Tulemuseks on suurem õhu liikumine vahelaest ja vähendatud soojusülekande katus maja sisemusse. "Lisaks korjasime Energy Star'i värv, mis kajastab paremini kui standard värvid," lisab Rushing. "Ta on panustanud palju konkreetse toote energiasäästu." Kui palju? Kodu suurus EcoSmart tutvustamise kodu on tõenäolised koguda elektri arve kohta $400-$500 kuus väikese, ütleb ta. Selle asemel kodus EcoSmart elektritarve Keskmine umbes 50 $ kuus. Tormasid ütleb talle meeldib kivi kaetud metallist katus süsteemide mitte ainult oma energiasäästu, kuid nende keskkonnasõbralikkus ja tulekahju ja tugev tuul. "Muide, katus võtab läbimõõt 2-½-tolline rahe, mis põrgatama off ja ei kahjusta katuse," Rushing ütleb. "See on baseball suurus. Ja kuna sellel on need eri kihid, katus ei ole lärmakas, nagu plekk-katusega. See on vaiksem kui seal turul metallist katus." Katuse tegelikult teeb raha EcoSmart.

Sest see on ülaosaga 5 600 w süsteemi featuring 28 paneelid fotogalvaanilised elemendid, et süsteemi ei saagi päike, lahe võimu poolt ostetud elektrienergia. Tormasid algselt tahtsin kasutada geo-termiline kütte- ja jahutussüsteem, kuid lõpuks loobuti idee. "Me lihtsalt ei vaja seda," ütleb ta. "Katus, seinad, aknad ja uksed, võimaldas meil vältida nende geo-termiline ja me saime kasutada American Standard 20-NÄGIJA smart soojuspumbad asemele geo-termiline süsteemi." EcoSmart tutvustamise kodu ja selle on aidata Rushing jätkata missiooni, mis on väga tähtis talle. "Ma tahan aidata inimestel kodus saate end turvaliselt tunda, kui nad pole kulgema torm," ütleb Rushing.

stone coated roofing tiles .jpgstone coated roofing tiles .jpg

stone coated metal roof tiles  (2).jpg

Paari:Kivikattega teraskatuse maksumus, Järgmise:kivi kaetud metallist katusekivide paigaldamise juhend