Kes, mida ja miks teie katuse ettevalmistamine talveks

- Jun 16, 2016-

Kes, mida ja miks teie katuse ettevalmistamine talveksTagamine yourroof on ohtlikud, eriti kui elate piirkonnas, kus karm talveilm - seasonis valmis ja veelgi kriitilisem kui katusele ei ole oma parimas vormis. Enne väiksemate katuse probleem muutub talvel suur katastroof, järgige seda kes, mida ja miks teie katuse ettevalmistamine talveks.

Kes

Kui te tunnete palju ühist probleemidest oma katuse ise, rentides kvalifitseeritud katuste contractoris kõige paremini saada täielik katuse oma kodu või äri kontrollib ja esitab vajalikud katuse remondi.

Te ka tunnete et teie katus vajab remonti. Kontrollige ümbruses oma kodus korstna ja katuse servad lahti materjalid, praod ja muud riknemise märke. Otsi krakitud vöötohatis, kontrollida läheduses katuseaknad ja kindlasti rennidesse on tasuta prahti.

Mis

Kui teate teie katuse, katuseakna või korstna olemasoleva lekkeid, saada nad vaatasid ja kohe parandada.

Neid küsimusi on lihtsam lahendada, kui ilm on kerge.

Rennidesse prahi eemaldamine võib oluliselt reduceice tammid. Nad on puhtad ja vesi voolab õigesti on äärmiselt oluline. See kõlab lihtne, kuid ummistunud vihmaveerennid võib eriti ohtlike koju.

Puhastamise ajal rennidesse, hoida oma silmad lahti klibu graanulid. Nad on selge märk tõsise kulumit. Klibu graanulid välja nagu jäme liiv ja võib märkida, et plaadid, ise oma elu lõpus.

Jää tammid vormi kui lumi istub katusel aja ja läheb läbi on sulatada ja külmutada jada. Kui lumi sulab, vesi liigub allapoole ja siis külmub räästa jõudmisel. Kui katus on korralikult ventileeritud ja soojus pääseb läbi vöötohatis, siis hakkab lumi sulama. Kui see jada sulamine ja külmumine juhtub korduvalt, jää koguneb ja moodustab tammi ääres. Parim viis vältida jäätamm on vihmaveetorude puhtana hoida ja ettevaatlikult rake lumi ära katuse servast. See on lihtne kahjustada vöötohatis, mis on külm ja haprad aasta aja jooksul, kuna see. Korralikult lasta pööningul aitab samuti tagada, et soojus ei pääse. Vältida jäätamm on raske, kui te ei ole võtnud asjakohased meetmed nende vältimiseks esiteks.

Sama oluline kui on tasuta prahti vihmaveetorude, downspouts ja kanalisatsiooni ka tuleb vabastada. Tagada, et avad oma köök ja vannituba tegelikult minge õue ja ei lihtsalt vent katuse kosmosesse. Tulemuseks on niiskuse, kui see ei kuulu.

Kindlasti Vaata midagi, mis murdsid, katusel rebitud, rikutud või puuduvad. On oma korsten heas korras? Sümpaatia, pragude või mördi tükkideks kadunud on punased lipud. Kas on katki või pragunenud plaadid? Kontrollige oma katusejoon ja veenduge, et see ei ole longus või painutamine.

Lame katus on võrdselt altid kahju ja on vähem kui lõi katuse eluiga. Seda sellepärast, et vesi kipub peal istuda, mitte äravoolu. Kui lamekatuse paigaldati viimase viie kuni kümne aasta jooksul on tavaliselt tugevamaid ja kauakestva parem materjalidest ja meetoditest. Kontrollige oma Lamekatusega paigutada nii lähedal kui võimalik. Väikesed probleemid võib olla raske märgata, kuid põhjustab suur peavalu kui vahele.

Järelevalve oma katuse ka siseruumides on sama kriitiline. Kontrollige oma katuse või pööningu ruumi mis on longus. Otsige veekahjustuste ja lekkeid. Aroof leke on tavaliselt surnud meened on tumedad laigud ja pudeneb. Kontrollida, kas iga valguse kaudu väljastpoolt nähtaval. Kontrollige oma laagid woodworm, niiskuse, seen ja mäda.

Miks

Talveilm toob mitu stressorid katuse süsteemi. Lume kogunemist, jää tammid ja tugev tuul võib põhjustada suuri kahjustusi kodud ja hooned. Madalama kvaliteediga katused ja katused üle 20 aasta vana on suurem tõenäosus langemata karm ilm. See võib põhjustada väiksemaid lekkeid suuri cave-ins, mis võib maksta tuhandeid remont.

Katusele ei pruugita enne lumesadu problemaatiline, kuid nõrgad kohad, nähtamatud praod ja murenenud pinnad on kõik vastuvõtlikud annab viis lume raskuse all.

Roofers kipuvad olema nende aktiivsem talvel ja Äärmuslikud temperatuurid ja lumekoristus, võtab kauem aega saada töökohti ajal sel hooajal. Varajase kontrolli on suur väärtus.


Paari:Guide to kontrollimine katusele Järgmise:Puit vs terasest vs betoonkonstruktsioonide