Kõige tavalisem probleem lõuale katuse süsteemi

- Jun 10, 2016-


Kuigi katuse süsteem võib kannatada paljude küsimustega, allpool on viis kõige commonroof componentproblems katus on vastuvõtlikud. Need ühise katuse probleemid on mõistlikult lihtne tuvastada ja parandada ise. Pidage meeles siiski, et kui teil on ebamugav, juurdepääsu katusele ohutult või arvavad, et sellist tööd on väljaspool oma oskuste määratud kontakt professionaalne katuste töövõtja.

Sidekirmega

Sidekirmega on arhitektuuri tähtaeg riba kulgemine horisontaalselt ja vertikaalselt katuse serva all asub. Lihtsamalt öeldes, on trimmi - katus või katuse Real käetugi pardal. Tavaliselt koosneb puidust lauad või lehtmetallist. Niisiis, pilt vertikaalne viimistlus serva, mis ühendab otsad sarikad, fermid ja ala, kus peab katuse vihmaveerennid.

Sidekirmega esmane ülesanne on kaitsta kihi vahel katuse serva ja elemendid õues tegutsedes - eriti vett. See ka kaitseb teie maja sisemuse ilm eest blokeerib selle sissepääs struktuuri.

Sidekirmega mängib ka esteetiline rolli, luua tõrgeteta, isegi välimus katuse serva. Niiskus on probleeme oma sidekirmega number üks põhjus seda kindlasti mäda või kahju vaadata ja kui märkate probleemi koheselt katus töövõtja.

Tuulekasti

Tuulekasti pärineb sõna, sest "moodustatud ülemmäärana" ja Ladina tähtaeg "fix all". Kas pakud, kus on teie tuulekasti? Pinda ulatuvatest osa katuse katuseräästa all või viimistletud pind sidekirmega ja sarikate all nimetatakse ka tuulekasti.

Ventileeritud soffithas väikesed augud, mis annavad õhuringlus, nii et õhuavad tsükli ja soojuse ja niiskuse eemal maja. See mängib olulist rolli aidates toventilate ning atticand vältida mäda mantli-ja sarikad. Enamik inimesed on valmistatud vinüül, sest see on veekindel ja tasuv materjal. See aitab reguleerida temperatuur pööningul ja läbi ülejäänud oma kodu, mistõttu on õdus elada. Otsige praod, augud ja mädanemise vältimiseks lihtne sissepääs vee või putukate ja väikeloomad.

Flashings

Flashings on kasutatud pitsat katuse süsteemi servi, piirid, Läbiviigud, seinad, orud, torude ja muu ala, kus tegelik Katusekatteks on katkestada või lõpetada. Vilkuv esmane ülesanne on aidata pitsat kõik tühimikud, katuse süsteemis, kus vesi võib sisestada, muuta nende peamine valdkondade leke põhjuste kui mitte regulaarselt kontrollida.

Materjal on tavaliselt alumiinium või kuumtsingitud terasest ja sõltuvalt katuse tüübist on, on kõige tõenäolisem orud, korstna ja isegi klaasvaheseinu või katuseaknad. Ilm ja oksüdeerimise on kõige tavalisem süüdlased vilkuv halvenemist, kuid on võimalik, et vilkuv võib tulla lihtsalt lahti. Kõige professionaalne katusefermid töövõtjate lõigatud ja kuju oma vilkuv lehtmetallist, kuid palju vilkuv tükid täna tulla eelnevalt vormitud ja saab kasutada palju raskusi kasutades pahteldamine või katuse tsement.

Rennid

Vihmaveetorude eesmärk on hoida oma ehitus foundation veed ning struktuurilist terviklikkust. Tuleb hoida rennidesse, teevad oma tööd korralikult, kui need on väga vastuvõtlikud vee ja prahi kogunemist põhjustab hallituse ja kopituse oma katuse all.

Õnneks saab kõige levinumad gutter probleemid kindlaks majaomanik. Number üks probleem on, kui vihmaveerennid ja downspout saada nii tagatud kuni prahti nad muutunud kasutuks. Ülekaalust lehed, Raod ja seisvat vett, võivad need sag ja tõmbab eemale sidekirmega. Kui nad on longus, see on tavaliselt probleem nende riidepuud. Riidepuud on riistvara, mis tagab vihmaveetorude sidekirmega. Nad aja jooksul kaduda või võib toetada kogu raskuse paarituarvuliste liiga kaugel vahedega. Riidepuud on odav lahendus. Kui oma vihmaveerennid lekkeid või augud, tihendus pahteldamine ühine või täites gutter hermeetikuga, väikesed augud sees on teine odav parandus. Suuremad augud nõuavad plaaster.

Kindlasti, rennidesse lõi korralikult vett downspouts poole. Üldjuhul on vähemalt veerand tolli kalle iga 10 jalgadele. Kui seisvat vett, siis tõenäoliselt ei ole piisavalt pigi. Hoidke oma downspouts laiendatud 4-5 meetri maja, muidu vesi leiab oma tee oma kelder. Gutter laiendid on odav ja säilitada teie Sihtasutus.

Vöötohatis

Vöötohatis katuse süsteemide suur kaitse kuid on kalduvus värvimuutus ja curling. Puuduv või katkenud vöötohatis valdkondades jätta aluseks oleva puidu vastuvõtlikud mädanenud, auke ja muid kahjustusi. Nad ka luku, kui nad ei ole piisavalt ventileeritud installimise ajal.

Värvimuutus on näidata, katus lekib ja väike täpp võib kasvada lakke haigutav auk. Curling on tingitud vähene ventilatsioon, kõrge küüned või valesti paigaldatud kinnitustega. Nad näevad inetu ja vee imbumise avatud kutse. Kui teil on puudu vöötohatis, vesi, lumi ja jää on lööb katuse square, mis on otsemat teed mädanema. Kontrollige oma katuse sageli ja remont orreplace shinglesas tingivad.


Paari:Kuidas installida-läbida lumetõkked peltikatto süsteem Järgmise:Kuidas katuse kalle otsustab oma valiku Katusekattematerjalid