Klassikaline katuste otsus: Raapustaa või Re-katus?

- Jun 06, 2016-

Kui yourroof on märke kulumist ja damageafter 15-20 aastat sellist asgranule erosionormoss kasvu, onprofessionaalne katuste töövõtja oma ala(nagu need aadressil www.HomeAdvisor.com) pakub see #39; s samal ajal oma katus uue vastu.

Võimalus Re-katus

Sõltuvalt katuse tüübist ja arvust kihti vöötohatis on teil saab esitada võimalusi Re-katus üle olemasoleva katuse kihi mitte pisar-off.

Aga teeme nii tuleb teatud küsimusi ja lõkse peate arvestama. Nende riskide vale uuesti ruberoid on kulukas, ohtlik ja väärt kaalumist kasuga (ärarebitavad) oma katuse eemaldamine ning uue katuse paigaldamine.

Katuste koodide amp; Klibu Layering

Rahvusvaheline elamu kood (IRC) lisatakse nendesse paljud kohalikud ehitusnormide. Vastavalt selle 2006 rahvusvaheline elamu kood (R907.3) sa kas nr 39; t lubatud lisada uus kiht kokku katuse koju, kui tal on kaks või enam täielik kihid juba paigaldatud lagi. R907.3 väidab täpsemalt järgmist:

"Uus katusekatete ei tohiks paigaldada ilma esimese kõrvaldades olemasolevad katusekatete kui teil tekib mõni järgmistest tingimustest:

  1. Kui olemasolev katus või katuse katmine on vees ligunenud või on halvenenud niivõrd, et olemasoleva katuse või katusekatete ei piisa aluseks täiendava katus.

  2. Kui olemasoleva Katusekatteks on puidust raputada, kiltkivi, savi, tsement või asbesttsemendi paani.

  1. gt; gt; Kui olemasolev katus on kahel või enamal taotlusel katusekatete pära.

  2. Asfaldi vöötohatis, kui hoone asub mõõduka või raske rahe kokkupuute välistamine vastavalt joonis 903.5 alalt.

Kood nähakse ette kolm erandit spetsiaalse katuse süsteemidega nagu struktuurilise kivikatus ja spray vahtpolüuretaan katused seisunditest.

Let's vaadata mõned uuesti katusekivide ja pisar välja ja uue katuse paigaldamine seotud küsimusi.


A. nii mis on probleem kolmas kiht?

Probleem seisneb kaalu ja kuidas see mõjutab teie kodu struktuuri. Kuigi üksikute vöötohatis võib kaalu palju, mis hõlmab kodus nendega võrdub umbes kaks tonni. Kui teil on üks kiht katuste koju juba, kasutada te paremini eemaldada. Kuigi ei ole tingimata nõutav IRC Raapustaa, siis saate raha mööda teed. Näiteks korraldab piirkondades, kus tugev tuul, parem, kui nad on kinnitatud katuse tekile (substraat puidu kiht sarikad või fermid) asemel teise kihi katus vöötohatis. Samuti, kui teil on vöötohatis või muu katusematerjalina kinni tekile, on lihtsam tutvuda kahju nagu mantli või jää tammid.

Seoses vöötohatis, need ei tööta ka puhul installimisel. Nad ei oska lüngad, dips, istmikuluu ja tekstuurid nagu kattuvate vöötohatis, tellised või savist vormid. Katusetööd spetsialistidele on meetodite installimiseks teisese kiht vöötohatis üle muud katusematerjalid, on teil oht curling, cupping ja moondunud vöötohatis, mis viia mööda teed. Roofers soovitan teise kihi neid küsimusi vältida, sest nad on paksemad lamineeritud vöötohatis.

B. Kuidas on katuse klibu kaal?

Täiendav kaal: katuste teine kiht paneb palju stressi oma kodu struktuuri. Kui katused ei tundu nagu nad kaaluvad palju, kahekordistades alla koos kahe paneb täiendav stressi peale oma kodus teki ja fermid. Songavööd vahe on üks kiht katus - umbes 24"- tegelema ja katusel võrk on umbes poole tolli paks, tavaliselt valmistatud vineeri kui on vanemate kodus (50 aastat). Lisades rohkem kaalu peale nendes valdkondades, on suurendada võimalusi katusele võiks langus ja kahjustada interjööri oma kodus.

Kui palju kaalu katusematerjalide lisada? Võtame näiteks bituumensindel - ühine katus materialused kogu Ameerika Ühendriigid. Koostis vöötohatis kaalutakse kusagil 350-450 naela kohta (100 ruutmeetrit katus). Kuigi ehitusnormide tavaliselt valmistada kodus katuste hakkama kuni kaks kihti, kusjuures on lumi ja ohutuse, on veel ohte, te ei saa alati valmistada. Mõnel kliimas võib olla raskem lumesajud üks talv, ja sa ei tea kunagi, millal saab eriti suureks filiaali tabas katus puust lähedal.

C. Miks varjata märke ning katuse kahju on probleem

Uuesti katusekivide ilmneb kui katuse tabab umbes 15-20 aastat vana, või kui see kuvatakse märke lekib. Sajandi lõpust, kui nad võivad on halvenenud niivõrd, kui manus on aja jooksul lahti. Oht koos katus üle algne kiht on roofers ei saa teha visuaalselt katuse mantli, mille katuseplekk luuakse Lameekraanil. Ilma pisaravool lülitatud vöötohatis, nad ei näe, laudis välja näeb. Nad jalutama-through urbne piirkondade kohaliku masinat otsima, kuid see on võimalik ainult ajutine määrata suurem probleem.

Kivikatus, nende üle teist tüüpi katuse paigaldamist läheb palju riski fermid ja tekk. Kivikatus saab viimati 50 aasta jooksul oma algse katuse kihina ei tea fermid ja teki oluliselt vähendada katuse eluiga, rääkimata võimalike probleemide homeowners võiks joosta hooldust.

D. tähtsust kontrollimine katusel võrk

Ükskõik millist te otsustate installida algne kiht (asfalt shinglesor muul viisil), teie katuse katusematerjalina ise peab olema heas seisukorras jätkamiseks. Algupärale eemaldamata ei saa kontrollida kahju. See toob kaasa suurenenud võimalused läheb märkamatult kuus kuud või rohkem, mädanenud fermid ja teki lekkeid. Seega miks algupärale ilmselt tuleb eemaldada ja asendada uue katuse.

Katuse asendamisel täiendavalt 100-200 ruutmeetrit, katusel võrk on sageli asendada ka lekkeid või kulumine: Venemaa aastat. Kui homeowners riskida ja panna komplitseerib katus üle teki, ei võta see samm võib põhjustada tõsiseid probleeme mööda teed.

Siin on koos muude katusel võrk meeles pidada murettekitav.

  • Pidev kokkupuude niiskuse pulbristamist lagunevad kipsi tekid. Komposiit Kipsplaat on eriti tundlikud.

  • Konkreetsed tekid on vastuvõtlikud jää kahju. Praod tekitada korrosiooni ja lõpuks täielik eemaldamine kallis eest vajadust.

E. hoidu vee ja niiskuse kogunemist

Niiskuse katus on suur probleem ja põhjus, et tagada haveproper katuse ventilatsioon. Sel ajal kui teie uus katus võib olla lekib, see võiks tegelikult pärit niiskus, mis on püütud ja seeping: esimene kiht. Algupärale niiskust ka takistada teise kihi küljes algne kiht, mis suurendab võimalust riigist Venemaa. Vee kaal koos uue kihi kaal võib viia ka rohkem rõhku oma katusekonstruktsiooni.

F. underlayment / jää vee kilp probleeme

Kui uuesti katusekivide, ei saa roofers underlayment tõrva paberi (vildist katuse teki paber), mis peaks katuse korruse vee eest kaitsta. Lumine kliimas homeowners on jää ja vee kilp, paigaldada oma katuse mantli mööda räästa jää tammid againstdamage kaitsmiseks. Homeowners ei soovi korral vaadata või paigaldada selle suvandi uuesti katuse kas ja katuste lisatakse kiht ei tee midagi kaitsta jää tammid.


Paari:Kuidas vältida ja vabaneda jää tammid Järgmise:5 katuse asendamine põhitõed peate teadma enne alustamist