kivist kaetud teraskatus - üks uue katusepanga turupotentsiaalist

- Jan 03, 2018-

kivist kaetud teraskatus - üks uue katusepanga turupotentsiaalist

kivist kaetud teraskatus - üks uutest katusematerjalide turuvõimalustest

traditsioonilised katusematerjalid ei vasta ehitustingimustele, mis on tingitud uut tüüpi katusematerjalide väljatöötamisest. Rahvusvaheliste ehitusmaterjalide arengutendentsi järgi on katusematerjalide positiivne valgus, ilusad, keskkonnasõbralikud, veekindlad tulekahjud, heli- ja soojusisolatsioon ning muu suund. Kuid asbesti, tsementplaatide ja viimaste aastate tõusu, terasplaadi ja nii raske täitmise osas, vastates vajadustele keskkonnakaitse ja energiasäästu. Et saavutada mitmeid traditsiooniliste katusekivide ehitusprobleemide raskeid probleeme "15" planeerimine "suure jõudlusega, kergekaaluline, energiasäästlikkus ja maa, jäätmete kasutamine, keskkonnakaitse", kõik funktsioonid nõuavad suurt hulka kodumaiseid ettevõtteid katusesinkide uurimiseks ja innovatsioon. on äkiline tekkimine uut tüüpi katusematerjalide, kiviga kaetud terasest katus.
kivist kaetud teraskatus - üks uutest katusematerjalide turuvõimalustest

20. sajandi lõpus paljude linnade "lameda kalde" projekti rakendamine suurendab võimsust uute katusekattematerjalide kiireks väljaarendamiseks.

Statistika kohaselt avaldas National Bureau of Statistics, Hiina kinnisvara arendamine ja aastane investeering kuni kümneid tuhandeid jüaani. Kinnisvarainvesteeringute kiire kasv ja ehitusmaterjalide tarbimine on toonud tohutu turu ruumi. Valdav enamus kodumaistest maadest, linnast asbesti igal aastal, rauasisalduse kogus muud toodet rohkem kui 500 000 pealinnas, mille võimsus on kümme miljonit. "Lameda kalle" on jõuliselt reklaamitud ja rakendatud ning see tõi plaatide tööstusele tohutuid ärivõimalusi. Praegu on riik, mis propageerib kallale kallakule, rikaste värvide ja heledate veekindlate katusematerjalidega projekte, on hea, lihtne konstruktsioon ja taskukohane. Vastavalt avaldatud arvud Shanghai Residential Development Council, Shanghai alates 2003 "lame kalle" projekti aastane ümberkujundamine katuse ala on rohkem kui 300 miljonit ruutmeetrit. Vahepeal on alustanud Pekingi, Tianjini, Nanjingi, Hangzhou, Wuhani ja teiste suurte linnade luksuslikke töid. Järgnevatel aastatel on "" 32-tee korter kaldkatuse jaoks kergete viimistlusmaterjalidega tohutu turuplatsi.

Oluliste omadustega kivist kaetud metallkatus plaadid on: (1) näitasid lainekuju pea- või lineaarkujulise või nõgusa kaarekujulise vattuga, mis oli positiivselt pikisuunalise soone ühe küljega; (2) tagantpoolt teise külgvatt võib olla pikisuunaline ja vertikaalne soone, mis blokeerib kumerat serva.

Tõstke esile kiviga kaetud teraskatuse mõju: keskkonnasõbralik, vältides maa põletamise müüritise raiskamist; täiustatud valmistamisprotsess, toote leegiaeglustav aine, kõrge tugevus, hea sitkus, vastupidavus vananemisele, suurepärase temperatuuriomadused, pikk kasutusiga; kaalulangus, näiteks küüned või liimijäätmete paigaldamine, tugev tuul šokk, on põhimõtteliselt vabastatud hooldust ja isolatsiooni.

Petra Roofing .jpgstone coated shake roof .jpg


Paari:Kivi kaetud teraskatuse eelis Järgmise:kiviga kaetud teraskatus Hiinast