kivist kaetud teraskatus Hiina ja Aafrikast

- Dec 27, 2017-

kivi kaetud teraskatus Hiinast ja InterBuild Aafrikast

Lõuna-Aafrika 2012 Rahvusvaheline ehitusmaterjalide näitus (InterBuild Africa)
Kuva HVAC-i messide avamise aeg: 2012 -8-15, Lõuna-Aafrikas näituse vaatamiseks
Sulgemisaeg: 2012 -8-18
Aasta algus: 1968
Näituse periood: iga kahe aasta tagant
Koht: näitusekeskus, Nasrec Johannesburg, Lõuna-Aafrika
Korralduskomitee: spetsialiseerunud näitus Co., Ltd.


Näitused
★ Ehitusmaterjalid: keraamilised plaadid, sanitaartehnika, värv, tapeet, modifitseeritud materjalid, mööbel, kööginõud, riistvara, põrandakattematerjalid, puittooted, dekoratiivsed osad, dekoratiivne looduskivi, kiviga kaetud metallist katusekivid materjalid. Kunstlik dekoratiivkivi, liim, veekindel , tihendusmaterjalid, värvid, metallide ja muude kemikaalide tootmine;
★ uksed ja aknad, lae- ja katusematerjalid: sealhulgas puitaknad ja -uksed; kivi kaetud metallist katusematerjalid
★ küte, ventilatsioon ja materjalid hõlmavad: kliimaseadmed ja ventilatsioonisüsteemid, veevarustus ja gaasivett, tuleohutussüsteemid, küte, ventilatsioonivõrk, ventiilid, torustikud, elektrisüsteemid, valgustusseadmed ja mõõteriistad, külmutusseadmed, sanitaarsõlmed, riistvara ja tarvikud;
★ ehitusmasinad: ehitusmasinad, ehitustehnika, kohapealse kaitsevahendid, ehitusplatsi rajatised.
Näita kirjeldust
Interbuild Aafrika on Lõuna-Aafrika suurim ehitusmaterjalide kaubamärgi arendamine. Lõuna-Aafrikast võõrustas kuulsat näitusefirma Specialized-INTERBUILD AFRICA. Alates 1968. aastast on sellel olnud 40 aastat ajalugu. Kuva sisaldab ehitust, drenaaži, veevarustust ja reoveepuhastust, HVAC / R, klaasi ja alumiiniumi ning puidutöötlemise arendust. Interbuild Aafrika, keskendudes viimaste arengutele ulatuslike teenuste ja ehitussektorite loomisel. Ehitusprojektid seadmete, seadmete ja seadmete rentimise, tellingute ja struktureeritud toodete, sh ehitustelliste, plaatide, tsemendi, põranda ja uksed, aknad, katus, valgustus ja värvid.
Interbuild Aafrika iga kahe aasta tagant on oma rahvusvahelise spetsialistide väga spetsialiseeritud, laiaulatuslikud omadused võitnud Lõuna-Aafrika maine, mis on üks professionaalsemaid ehitusmaterjalide näitus, ja võitis rahvusvahelisel professionaalsel näitusel UFI sertifikaadi.
8. september 2010 -11 päeva Interbuild Aafrikas toimus Johannesburgis näitusepindala 10 714 ruutmeetrit, mis tõi kaasa 459 eksponenti kogu maailmas, 48 ​​riiki ja piirkonda saadi 8660 professionaalset ostjat, võrreldes 2008. aastaga 12,7% sealhulgas 319 rahvusvahelist ostjat.
Turu taust
Lõuna-Aafrika on Aafrika kõige majanduslikult arenenud kirjanik, ehitustööstus on kiiresti arenenud. Praegu on Aafrika enam arenenud piirkonnad, eriti Lõuna-Aafrika, käimasolev ulatuslik infrastruktuur, tootevaliku, kvaliteedi, hinna või termineid silmas pidades on Hiina ehitusmaterjalid, tootmisseadmed ja ehitusmasinad väga konkurentsivõimelised. Suur kaubanduslik potentsiaal . Lõuna-Aafrika ehitustööstuses jätkab majanduskasvu osatähtsus 1990. aastatel 1990ndate aastate osakaaluga 14%, tõustes 2005. aastal 17% -ni. Lõuna-Aafrika valitsus on pühendunud ehitussektorile, et ehitada üles riigi majanduse sammastektor, selle osa SKT moodustas 25%.
Lõuna-Aafrika valitsus on viimastel aastatel käimasoleva suuremahulise infrastruktuuri ja ehitusmaterjalide täieliku sissetoomisega vastavalt vajadustele, sealhulgas isolatsioonimaterjalide, veekindlate materjalide, lagede ja kiviga kaetud terasest katusematerjalide , värvide, uksede ja akende materjalide, värvikihtide, arhitektuuri riistvara, sanitaartehnilised seadmed, sanitaartehnika, köögiriistad, mööbel ja nii edasi. Ja Hiina toodete ehitus, materjalid, tootmisseadmed ja ehitusmasinad on väga konkurentsivõimelised seoses tootevaliku, kvaliteedi, hinna või tingimustega. Vastavalt Hiina tollistatistikale on Lõuna-Aafrika Hiina suurim kaubanduspartner Aafrikas ning kahepoolne kaubavahetus ulatus 2006. aastal 9,856 miljardi euroni, kasvades eelmise aastaga võrreldes 36%. Hiina kuulub 2009. aasta esimeseks kvartaliks Lõuna-Aafrika suurim kaubanduspartner, suurim impordiallikas ja suurim ekspordi sihtkoht, mis leppis kokku Ameerika Ühendriikides ja Saksamaal.


Näita võrgustikku Shuo Chenist
Chen Shuo näitab võrgustikku juhtiva välismaiste eksponentide veebipõhiste kauplemisteenuste platvormina, mis keskendub Hiina ettevõtetele rahvusvahelisel näituseturundusteenustel Internetis kui vedaja, kabiinis broneerimise edukat integreerimist, eksponentite vastuvõtmist, stendi ehitust, näituse logistikat, väljastpoolt jõudvat teenuste ressursse, kehtestas teenuse standardite ja hinnasüsteemi üksikasjaliku spetsifikatsiooni, kasutajate arvustuste tegemise mehhanismide kasutuselevõtu, et minimeerida teabe asümmeetriat, nii et eksponendid ei saaks mitte ainult taskukohaseid teenuseid, vaid saate kohandatud personaliseeritud lahendusi näidata ja nautida mugavat ühekordne teenus.

redigeeritud Hiina kiviga kaetud metallist katusematerjalid

accessories roof tiles  .jpg

stone coated roof tiles Qatar Projects .jpg


Paari:Hiina riiklik veekindlate hoonete ühendus läks Saksamaale osalema Euroopa katuste näitusel Järgmise:kivi kaetud teraskatus Uued sõbrad