KIVISELDATUD STEELI ROOF Ehitusmeetodid ja sammud / ettevaatusabinõud

- Jan 03, 2018-

KIVISELDATUD STEELI ROOF Ehitusmeetodid ja sammud / ettevaatusabinõud

KIVISELT KATLATUD STEELI ROOF

Ehitusmeetodid ja sammud / ettevaatusabinõud


Raskust kandev
Vastupidav ehituskoormusele, vihm, tolm, lume surve, hoolduskoormus. Kivi kaetud metallkatuse kandevõime ja plaadi sektsioonilised omadused, materjali tugevuse paksus, jõuülekanne, purlin (vahepunktid), vahekaugus on seotud.
(2) tuule surve
Resistentsus kohaliku maksimaalse tuule rõhu suhtes, kiviga kaetud metallkatus ei ole negatiivne surve tõmmata. Tuule jõudlus ja katuskattega teraskatus ning pandla omanik on koos hoidja tihedusega.
3. Müra
Vältimaks häält väljastpoolt siseruumides või siseruumides väljas olevatesse kohtadesse. Heliisolatsioonimaterjal (tavaliselt puuvillakindlustus toimib a) täidetakse kilekattega teraskatus, heliisolatsioon ja kivist kaetud teraskatus mõlemal pool heli intensiivsuse erinevust, väljendatuna detsibellides. Müra mõju müra tihedusega materjali paksus. Tuleb märkida: mitte sama, mis heliisolatsioonimaterjalide barjääri mõju heli erinevatel sagedustel.
4. Impermeable
Vältida vihmavee sissevoolu väljastpoolt kiviga kaetud metallkatusesse. Vihma asetsevad liitekohad või sõlmed kivi kaetud metallkatetega. Impe rmeable saavutamiseks nõutav kruvi porti tihend, varjatud fikseeritud plaadil lapi liigesed tihendite või jootmise protsessi, eelistatavalt läbi plaadi pikkust, et vältida kattumist erinevates sõlmpunktides puhitus pingeline hüdroisolatsiooni.
5. Lightning
Valguse juhtimine maapinnale, vältimaks metallist katuselõigu väljalülitamist sisemusse.
6. Valgustus
Päevakorra kaudu siseõhuringluse parandamiseks, energiasäästlikkus. Kokkupõrge metallkatuse valgustusplaatide või valgustusklaasi konkreetses asukohas tuleks arvestada katuseakna metallkatuse eluea koordineerimisega ning teha head tööd nii katuseakende kui ka metallkatuse hüdroisolatsiooni ristmikul.
7 anti-jäämäki
Vältige vihma ja lumekortsiisi jäämälude moodustamisel.
8. Ilus
Metallist katuse hea tekstuur, meeldiv värvi välimus.
9 juhitav soojuspaisumine ja kontraktsioon
Kontrollige metallist katuse nihke ja suuna kontraktsiooni. Veenduge, et kiviga kaetud teraskatus ei jääks suurte temperatuuridevaheliste vahedega piirkondade vahel, mis on tingitud soojuspaisumisest ja hävimisest tingitud stressi kokkutõmbumisest.
10 isolatsiooni
Selleks, et vältida soojusülekande mõlemal küljel metallist katust, on püsiv sisetemperatuur. Isolatsiooni funktsioon täidetud metallist katuse isolatsioonimaterjaliga (tavaliselt klaasvill, kivivill), et saavutada U-väärtuse isolatsiooniefekti, seade on W / M2K. Isolatsiooni efektiivsust määravad järgmised tegurid: puuvillast isolatsioonimaterjalid, tihedus ja paksus; puuvillane isolatsioon, niiskus, metallkatus ja ühendus alumine struktuur (vältimaks külma silla nähtust); metallist katusekiht soojuskiirgust korduvalt.
11. Heli neelav
Vähendage heli peegeldust, et vähendada ruumi kaja. Absorbeeriv funktsioon metallkatuse põhjaga asetatud heli neelavast puuvillast ja põrandalõikamiseks. Metallkatuse heli neelavad omadused on neeldumistegur a.
12 niiskust
Vältida veeaurude kondenseerumist metallist katusekivide ja metallkatete kihis, tühjendage metallkatuse sees olev veeaur. Lahenduseks on puidust isolatsioon metallkatusse metallkatuse ventilatsioonikomplektiga, metallist katusekõrgusega veekindel membraan.
13 tulekahju
Metallist katusematerjalid tulekahju korral ei põle, leegid ei tunginud metallkatusesse.
14 ventilatsioon
Siseruumide ja välisõhu vahetus. Asetage metallist katuseavadele.
15 anti-laviini
Määrake lume lume kiviga kaetud metallist katus , reelingud, et vältida lume järsu langemist.

16. Saastevaba
Metallist katusematerjalid ei põhjusta keskkonnareostust, metallkatuse pinnal ei ole kerget värvi.

17 normaalne kasutusiga
Metallkatuse elu peaks olema samaväärne peamajaga, nagu näiteks 25 aastat, 50 aastat, 100 aastat.

18 hooldus
Lihtsustage metallist katus hooldustööde ja hoolduskulude vähendamiseks.

19 hind
Kontrolli hoone metallkatuse maksumust.


Märge
Metallist katusekate, ulatus on lai, alates suurtest üldkasutatavatest ehitistest tuleb paigaldada lehtmetallist katusematerjali taim, ladu ja elamumajandus. Metallkate on tõhus lahendus mõne traditsioonilise katusetööstuse vigu.

stone coated roof tiles .jpg


Paari:Kiviga kaetud terasest katusematerjalide eelised Järgmise:Hiina riiklik veekindlate hoonete ühendus läks Saksamaale osalema Euroopa katuste näitusel