kivi kaetud metallist katus süsteemi maavärina piirkonnast inimestele

- Aug 14, 2017-

ULI GAO®KIVI KAETUD METALLIST KATUSSÜSTEEMI maavärina piirkonnast evangeeliumi tuua inimesed

Hiina elupaiga keskkonna auhinna hindamise indeks süsteem"on olulisiHiina elupaiga keskkonna auhinna hindamise indeks süsteem"on olulisi

osa eluaseme kvaliteet. Hiina, majanduslike piirangute tõttu on suur hulk vaeste inimeste elutingimusi, ei ole seega elamiskõlblik standarditele. Vahepeal Hiina on katastroofialdiste riigid, eriti viimastel aastatel, maavärinad jätkata. Vastavalt ajaloolised dokumendid, sajandi Hiina on rohkem kui 6 maavärin 800 korda üle Guizhou ja Zhejiang provintsi ja väljapoole nende kõigi provintside.


Eksperte, JULI GAO®KIVI KAETUD METALLIST KATUSEksklusiivne elamu süsteem süsteemi. Elamute süsteemi muuta traditsiooniline levimus tulekahju, jõudlus ja kõrgem korrosiooni vead maksumust. Vana JULI GAO lammutamine® KIVI KAETUD METALLIST KATUSSÜSTEEMI tagasi, pärast purustamine tootmise uus metallist materjale saab taaskasutada saavutamiseks.

Testi tulemused tulid tagasi, Ningxia Hui autonoomses piirkonnas juhendatud pühendatud tootmise JULI GAO olulise personali osakonnad® KIVI KAETUD METALLIST KATUSSÜSTEEMI tellida. Ningxia Hui autonoomses piirkonnas asuvad maavärina tõttu piirkondlike, autonoomsete piirkondade ja seotud juhtkonna hirmu pärast maavärinat Wenchuan, mis uus vorm, kerge teraskonstruktsioonide elamu välimus, nende kiiret lahendust vajadustele. Sellest ajast Ningxia Hui autonoomses piirkonnas käivitas uue kodu ehitus ehitustööde täidisega põllumajandustootjatega. Selleks et anda elamu süsteem, Ningxia Hui autonoomse piirkonna valitsuse väljaantud eestikeelne brošüürid ja saatis koju uue autonoomse piirkonna inimeste selgitada spetsialistid, ja lõpuks, Ningxia Hui autonoomses piirkonnas kindlaks oma esimene JULI JULI GAO® KIVI KAETUD METALLIST KATUSSÜSTEEMI elamu-, kohalike elanike teretulnud.
.

KIVI KAETUD METALLIST KATUSSÜSTEEMI siseriiklike tehniliste kirjelduste kehtestamine elamu

Hiina Akadeemia hoone teadus ekspertide sõnul JULI GAO® KIVI KAETUD METALLIST KATUSSÜSTEEMI juba 2004 endine ehitus teadus- ja tehnoloogia osakond organisatsiooni eksperdid eksperdid kokku lepitud hoone süsteem on märkimisväärse sotsiaalse tõhususe, keskkonnamõju ja majanduslikku kasu, kasutades integreeritud tehnoloogia juhtiv siseriiklikul tasandil, populariseerimine ja kohaldamise tingimustele. Siis, theJULI GAO alates® KIVI KAETUD METALLIST KATUSEndine ehitus teaduse ja tehnoloogia osakonna nagu on "väikeriigi linnade arenenud asjakohase tehnoloogia ja toodete" endise ministeeriumi ning eluaseme industrialiseerimise edendamise keskus nagu on "riigi tutvustamise projekt valitud osad ja tooted. "

. Külmvormitud kerge terasraam süsteemi saab töödelda tehases saidi pärast vormimise assamblee, Kiire, mugav, kerge, kõrge tugevus, korrosiooni, terasest on vähem, odav ja hea seismilise jõudlust. Tsinghua Ülikool on teinud seismilise testimine selle struktuur, struktuuri 9 kraadi maavärinat, JULI GAO® KIVI KAETUD METALLIST KATUSSÜSTEEM on veel alles. Poolt sisse paindlik struktuurne süsteem, saad erinevaid Hiina, Euroopa, Ameerika, Jaapani ja Korea stiilis ja teised stiilid arhitektuuri.

JULI GAO® KIVI KAETUD METALLIST KATUSSÜSTEEMI väljavaateid

Tegelikult kerge teraskonstruktsioonide maja on väga levinud Lääne riikides. Andmed näitasid, et USA oli esimene JULI GAO poolt® KIVI KAETUD METALLIST KATUSSÜSTEEMI üks liikmesriikide ja piirkondade, majandus, turvalisus, jõudlus (maavärin, tulekahju) ja terviklikust eluaseme arendajad omakorda rohkem businessJULI GAO vastupidavus® KIVI KAETUD METALLIST KATUSSÜSTEEMI, väärtus varsti olema laialdaselt tunnustatud. 1965,KIVI KAETUD METALLIST KATUSSÜSTEEM elamuehitus turul Ameerika Ühendriigid moodustasid ainult 15% 53% 1990, 1993, 2000 aastat 68% langeb kasvanud 75%. Vaatamata arengut, kuid võite ka vt kerge teraskonstruktsioonide maja tulevik on muutunud elu arengu.

Kuna Hiina on maavärin aldis riikide, peamiste kerge teraskonstruktsioonide elamu projekti tõttu selle maavärin vastupidav 11, perifeeria struktuuri kerge materjale, Niisiis, eksperdid ütlevad, on väga sobilik suured maavärinad hoone edendamiseks piirkonnas.
Soovitavad riigiasutuste tuleks toetada kerge teraskonstruktsioonide elamu sooduskohtlemise poliitikast arendajad, tootjad, ja ühiselt edendada elamuehituse inimesed kerge teraskonstruktsioon edendamist ning maavärina piirkonnast ja kasutamise kohta.

Hiina elupaiga keskkonna auhinna hindamise indeks süsteem"on olulisi


Paari:2017 Tšiili Santiago International Building materjalid näitus Järgmise:Caribbean International Building materjalid näitus 2017