kivi kaetud metallist katusematerjal ---- alates entsüklopeedist

- Dec 14, 2017-

kivi kaetud metallist katusematerjal ---- alates entsüklopeedist

Nagu nimigi ütleb, on nn kivist kaetud metallist katusematerjal , mis on metallist katusekivide looduslik vermikuliitpind. kiviga kaetud metallkate on tsemenditud terasest metallist plaadid rohujuureteks, värviga kaetud pind, kõrgekvaliteetne vermikuliitvärv, mitmekihiline komposiittöötlus ja kaasaegsete keskkonnasõbralike katusekivide valmistamine.

kivi aluspõhja metallist katusekate üldiselt kasutatav tsingitud teras. Tsingitud terasest katusesüsteem, mis on piisav kogu katusesüsteemi tugevuse ja vastava kaalu tagamiseks, on väga kerge. kiviga kaetud metallist katusematerjalid ruutmeetri kohta kaal 7,0 kg, mis vastab samas piirkonnas betooni või savi plaat, või ühe kuuendiku ühe seitsmendiku. Vermikuliidi kergmetallist katusekinnitussüsteemi saab kasutada mitte ainult traditsioonilisel puitpinnal, raudbetoonilisel tõusul, vaid ka otse teraskonstruktsioonis, võrgu kasutamisel.

Kvaliteedinõuete täielikuks täitmiseks on disaineri inspiratsioon reaalsuseks, kas uus või renoveeritud katused ja täiuslik on arhitektuuri kõige majanduslikum kasutamine. kivi kaetud metallist katusesüsteem on eriti sobiv lamedate hoonete ümberkujundamiseks. Vermikuliidi kergekaalulised metallist katusetailide kinnitusfunktsioonid võivad vähendada projekteerimiskulusid, ehitusmaterjale ja paigalduskulusid; veekindla struktuuriga kihi pinnavee omadused võivad salvestada töötlemiskulusid; turvaelemendid võivad säästa erinevaid püsivaid puhastus- ja hoolduskulusid.

stone chip roof tile.JPG

projects of stone coated metal roof tiles .jpg


Paari:Teie päring on võtmesõna metallist katus Järgmise:kivist kaetud terasest katusetööstus ja uued tooted