kivi kaetud metallist katuse ostja juhised

- Dec 13, 2017-

kivi kaetud metallist katus "Uus Päikesepaiste" - ostja juhised

Uus Sunlight kiviga kaetud metallkate on pühendunud selle juhtimise eesmärgile - pakkuda kõrgekvaliteedilisi brände, eristavaid ja kvaliteetseid tooteid ning klientidele parimat teenindust. Pöörduge oma õiguste ja soodustuste eest, pöörake tähelepanu järgmistele juhistele.


ostjad peaksid küsima arve või kviitungi, kus on ettevõtte pitser müügisaalides, ja veenduge, et teave selle kohta on vastavuses teie poolt ostetud toodetega marginime, mudeli, mudeeri, mustri ja partii kujul jne, kui maksate ülekandega , veenduge, et konto on ettevõtte konto. mitte privaatne ja hoidke laekumisi pärast ülekannet.

palun garanteeri koos müügikohtadega, kas kauba pakendatakse puidust raami või vahtmaterjaliga või mitte. kui sellel ajal on võimalik teha tööd, on soovitatav enne kauba transportimist ka fotod teha. Transpordiga seotud kindlustus on samuti soovitatav.

kui saadate kaupa, kontrollige kohe, kas pakendil on tõsine purunemine, defekt või deformatsioon, ja heli nende liigutamisel. nimetatud seisundi alla ja tagasi, lükka tagasi kaubavedu.

shower room of stone coated roof tiles  .jpg

package of roof tiles.JPG

gallery -Classic roof tiles .jpg


Paari:STOne kaetud metallist ROOF (Guangzhou) International Building & Dekoratsioon Fair Järgmise:uudiste valguskiu tootmine arendab