kivi kaetud metallkate tõusvate turgude suunas

- Jan 03, 2018-

kivi kaetud metallkate tõusvate turgude suunas

Praeguse turunõudluse suhteline nõrkus Euroopas ja Ameerikas, nagu uued päikesevalguse kiviga kaetud teraskangad, nagu tootmisettevõtted hakkasid suunama selliste arenevate turgude nagu Brasiilia ja Venemaa kiire arengule, lootes leevendamaks survet muutuste saavutamiseks.
Guizhen Feng Xiang Nan Road, Guangdong Shunde võimsus, ehete tootmise vabrikupood, ehted hulgimüüjad, Dubai inimesed ja töötajate baasil, et arutada kõike, räägime "miljoneid".

"Lähis-Ida on nagu peen stiil, teemant-karaatring, toote keskmine ühikuhind rohkem kui viiekohal, nende eelistamine ehtedes ja isegi rohkem kui meie Hiina inimesed maja ostmiseks." Kõige kiiremini kasvavate, kuid arenevate turgude, näiteks Lähis-Ida, praegune tegevus. "Need on selgelt Lähis-Ida turgudel maitsnud magusust.


Tasub märkida, et arenevad turud, "kook" on kindlasti väga atraktiivne, võivad Hiina ettevõtted murda uut pinnast, kui silmitsi mõningate teadmata tegurite, võimaluste ja riskidega.

Kampaania "Kogumine"

Lähis-Ida kinnisvaratööstuse tõus, et suurendada ehitustehnika, metallitoodete ja tööriistade turunõudlust. "Massiivsed ehitusprojektid arenenud turgudeks on Venemaa, Brasiilia, riistvara ja ehitusmaterjalid, valgustus, väikesed seadmed, kiviga kaetud metallkate, tarbeelektroonika tooted nendel turgudel on eriti populaarne.

"Venemaa on jõuliselt infrastruktuur, lisaks rasketööstusele sõltuvad suurel määral tooted impordist suuresti 2,2% -st üldisest tariifitasemest pärast ühinemist WTOga pärast valimisi Putin lubas hallit tollivormistust vähendada ja valitsuse korruptsioon, Hiina jaoks on soodsad tegurid; Brasiilia võitis 2014. aastal 2016. aasta maailmameistrivõistluste olümpiamängude korraldamiseks suure hulga kohtade ja toetusrajatiste ehitamise; hangete nõuded kasvasid dramaatiliselt. "Yuan godsend, maailma turgude vanemjuht Grupp ütles sellele reporterile, et USA ja Euroopa turgude aeglustumine on need turud parem valik.

uus päikesevalgusega kiviga kaetud metallkate , MR üldjuhataja. GAO ütles: "Praegu on Euroopa ja Ameerika Ühendriikide turg suhteliselt küps, inimesed brändi suurem teadlikkus, siseneda brändi on raske ellu jääda, nende hange Hiinas on peamiselt OEM ei lase sind kanali operatsiooni, ja suured tegevuskulud, võrreldes arenevatel turgudel üldise tootepotentsiaaliga kui suurem. "

Koht arenevatel turgudel on piisav esialgne uurimine väga oluline. Du ütles lähtekoodiga Ningjie Shao, WCJ kolmepoolse tarbijaturu uurimistöö Lähis-Idas. Ühest küljest Lähis-Idas asuv kaubanduskeskus Dubais Lähis-Ida müügi tütarettevõtete loomiseks, mis vastutab kogu Lähis-Ida tegevuse eest, professionaalse müügimeeskonna töötajate lokaliseerimise rakendamine, nagu enamik hulgimüüjaid ja kohaliku uurimise juveelitoodete jaemüüjad, uurimisfailide loomine ja iga-aastasele Hongkongi peakontorile saadetud otsuste tegemise analüüsi korrapäraselt ning tootearendusosakond on turu-uuringutega kõige lähedasem; teiselt poolt kohaliku turu partnerite nõudmised saadetakse korrapäraselt ettevõttele. Milline stiil kuum või teemantide hind on populaarne, on esmakordne kohalik teadus- ja arendustegevuse meeskond; viimane on personali projekteerimismeeskond Lähis-Ida erinevatele turusegmentidele uurimistöö tegemiseks.


Ülemaailmse turu analüüsi platvorm rahvusvahelistele ostjatele näitab, et võrreldes traditsiooniliste turgudega, kiiresti kasvav nõudlus toodete järele suuri koguseid, odavaid ja suhteliselt kõrgeid kvaliteedinõudeid, kuid võrreldes India, Vietnami ja teiste riikidega on see endiselt kõrge, mis on kooskõlas Hiina ekspordi positsioneerimisega.

Lisaks on arenevate turgude elanikkond ja tugev tarbijate soov, kuid tegelik kulutamisvõimsus ei ole piisavalt atraktiivne, madalad hinnad kohalikele tarbijatele.

"Roos ilma ikeerata."

Mündi külgedel on arenevad turud kadedus, kuid sisserändajad peavad olema psühholoogiliselt valmis, hoiduge raskesti käsitsetavast "ilusast roosist".

"Hiina viimastel mõningatel arenevatel turgudel on arusaamine turust, kuid palju negatiivset teavet, nii et krediit on nõrk. Täiendavad arenevad turud ei mõista, et müügikanalid on väga vigased. Lisaks mõjutab rahapoliitika turgude dünaamikat turgudele kodumaine tootmine. "uus päikesevalgusega kiviga kaetud metallkate tegevjuht MR.GAO analüüs.

MR.GAO Hiina ettevõtted siseneda arenevatel turgudel seisavad silmitsi probleemi ilmsiks: ei tunne kohalikku ärikeskkonda, seadusi ja eeskirju; võimetus kohaneda kohaliku kultuuriga, nagu keelekasutus, harjumused; kogenud piirkondlik protektsionism ja kaubandustõkked; turu avamine kanalite puudumisel, kaubamärgi äratundmine, ühine ettevõte tööjõu, materiaalsete ja rahaliste vahendite, aja, kulude surve on tohutu.

stone coated roof tiles Qatar Projects .jpg

    E-post: eva@newsunlight.net

    Tel: + 86-757-63228326

    Mobiiltelefon & WhatsApp: + 86-15814369834

    Skype: eva@newsunlight.net


    Paari:Kivi kaetud terasest katuse hind pluss plussid ja miinused Järgmise:kivist kaetud terasest katusekividega materjal