KIVI KATTEGA Metallist katuse lekked Ehitustehnoloogia põhjused

- Dec 18, 2017-

KIVI KATTEGA Metallist katuse lekked Ehitustehnoloogia põhjused

KIVI KATTEGA Metallist katuse lekked Ehitustehnoloogia põhjused

Terasest hoonete ülevaade:
Ehitustööde ajal on terasest hoonete süsteem lühike, ehitusprotsessi paindlik ja keskkonnakaitset soodustava arhitektuuri- ja disaini kõrge tase, mida kasutatakse kogu ehitusprotsessi jooksul jne, kasutatakse laialdaselt eri tüüpi hoonete puhul. 8% aastane kasvumäär, ehitusala umbes umbes 2001, üle 20 miljoni ruutmeetri, ehituskonstruktsioon on järk-järgult läheb sügavamale suurte tehaste, laod, supermarketid, büroohooned ja hotellid, spordi staadionid ja muudes valdkondades, ja kerge teraskonstruktsioonide piirkondlik areng punkt, joon pinnale; majanduslikult arenenud rannikualad, lääne keskne; suurtest linnadest, keskmise suurusega linnadest linnadesse igasuguse väga kiire arengu hoogu. Samal ajal oli arenenud riikide puhul lääne ja jaapani teraskonstruktsioonide eluasemete ehitamine 40% kogutoodangust (pindala), samas kui Hiina moodustas vaid 0,5% (pindala), näeme, et Hiina terasetööstus on endiselt oma lapseeas, eriti tüüpi madala tõusuga kerge teras elamukonstruktsioonides on veel oma lapsepõlvest tänapäeval väga lai ruumi arenguks.

Sec ond värviline terasplekist pressitud kiviga kaetud metallist katus lekib tavaline:
Pärast turu-uuringuid on Hiina kõige terasest värvilisest plaadist, mis liigub katusele, mis lekib tugevasti, silmatorkavama lõunapiirkonna ja isegi mõned terasetootjad oma tehased, kontorid lekke nähtuse sagedaseks esinemiseks, vee lekkimine peamiselt surve all plaatide kattumine, katuse valgustus, vihmaveetorud, teras ja tsemendi sein, et ühendada teisi osi.

Kolmandaks, kiviga kaetud terasest katus lekib Põhjused:
1, lekete tõttu, mis on põhjustatud peidetud materjali omadustest:
(1) selle metalliplaadi soojusjuhtivuse koefitsient, kui välistemperatuur märkimisväärsete muutuste ilmnemise tagajärjel muutub keskkonnatemperatuuride muutuste tõttu värvipaneelide kokkutõmbumisest tingitud deformatsiooni tõttu temperatuuri muutumisel, on enamikus osades liideseplokki on lihtne lekkeohu tekitada.
(2), teraskonstruktsioonide süsteem, mis on tingitud temperatuuri muutustest struktuuris ise, tuulekoormus, lumekoormus ja muud välised jõud, kalduvad elastselt deformeeruma, mille tulemuseks on voolu lekkeprobleemidest tingitud liigeste nihkumine.
(3), spetsiaalsed osad, erinevate ühendatavate materjalide kasutamine, näiteks parapet ja kraaviplaat Wei ühendused süsteemi kaudu koos teiste katusevalguse osadega, sest stressi muutused ei sünkroonita, mille tagajärjeks on vee lekke probleemid .
2, lekkeohu põhjustatud korpuse- või plaaditüüpi struktuuriprojektide defektid:
(1), ägedas turukonkurentsis ehituse poole ülesande täitmisel ja - maitsetakulude vähendamiseks toorme, struktuurse disaini, korteri nõlva vähendamise ja isegi mõnevõrra vähem kui 1/20 , kerge toota vett, mille tagajärjeks on korteri lekkimine.
(2) tänu kuluteguritele, mida praegu kasutatakse kergete terasmajade tõmburõhu, lainekõrguse enamuse alumise plaadi (efektiivne pindala) ja väiksema vee kattumise laiuse korral, kui maja hajub kergesti läbi laudade tüübi kattumise ala , mille tagajärjel lekib.
3, struktuuriprojekti geograafilised tunnusjooned ei arvesta veega tekitatud defekte täielikult:
Olemasolev kerge teraskonstruktsioonide disain ei võta arvesse piirkondlike erinevuste mõju kliimale ja veekasutusele erinevate meetmete puhul, nagu näiteks vihmaperiood veekeskkonna lõunaosas, tyfuunhooaja rannikualad ja veekindlad veekindlad veekindlad kirdeservad, kui lumi sulab, omab oma struktuurilisi omadusi, kasutage piirkonna jaoks veekindlaid materjale.

Neljandaks, praeguse kiviga seotud tooted on valitud veekindlast materjalist ja omadustest:
1, väike arv tehnoloogiliselt arenenud ettevõtteid. Butüülkummist tihendava kleeplindi kasutamine suurepäraste tulemustega. Lekete nähtus esineb harva.
2 on mõned ettevõtted kasutusele võtnud tihenduslindid (üldtuntud kui savi) või stüreen-butadieenkummist tihendav kleeplint. Materiaalne elu on lühike, kergesti vananev. Elutsükli kohta ", väga vananev leke.
3, valdav enamus kodumaiste ettevõtete, kasutamine silikoonkummi. Materjali tahkestunud liimitugevus on madal. Kehv järgneb, lihtne vananemine, inimtegevusest tulenevad ohud ja ehitus, veekvaliteet, usaldusväärne, lihtne lekkida.

5, et lahendada kivi kaetud teraskatuse lekkimise probleem :
1, mõistlik struktuur disain, kulu tuleks arvestada, katuse kalle, plaat ja muud tegurid, ja otsima parim lahendus.
2, pöörama täielikku tähelepanu hoonele, kus on piirkondlikud kliimatingimused, sobivate meetmete kasutamine vee ja materjalide valdkonnas.
3, kiviga kaetud teraskatuse materiaalsed omadused, samas kui välismaal saadud täiustatud kogemused tuleks kasutada metallist katuse hüdroisolatsioonimaterjalide jaoks; nagu kõrge sideme tugevus, hea jälgimine, samuti suurepärane ilmastikukindlus butüülkummist tihendatava kleeplindiga, kui katusel veekindel materjali toetav metallplaat.

Kuus on kinnitatud terasest katusematerjaliga butüülkummist
1, materjali omadused: butüülkummist veekindel pitsat on kinnitatud butüülkummi ja polüisobutüleeni segu valmistatakse vastavalt spetsiaalsele tootesorbtsioonile spetsiaalse protsessi käigus keskkonnasõbraliku lahustivaba kleeplindiga materjali abil, millel on järgmised omadused:
(1), suurepärased mehaanilised omadused: liimitugevus, tõmbetugevus ja venivus, suurepärane paindlikkus, deformatsioon ja liideste kohanemisvõime pragunemine.
(2), väga stabiilsed keemilised omadused: suurepärane keemiline vastupidavus, ilmastikukindlus, vastupidavus vananemisel ja suurepärane korrosioonikindlus, vananemisvastane tugevus kuni 20 aastat.
(3), töökindel töökindlus: suurepärane püsiv haardumine, eriti vesi, tihendus, suurepärane jõudlus, madal temperatuur ja järgnev, on tavaline tihend ei saa võrrelda.
2, protsessi omadused: butüülkummist tihendav kleeplint, suurepärase materjali omaduste kasutamine, hea lahendus liidese nihutamisel või sünkroonimisprobleemide tõttu tekkivate stressi lekke oht. Protsessi iseloomustab peamiselt järgmine:
(1) mugav ehitus. Lihtne kasutada ehituskehade tihendamist, ootamist ei ole, kui need on omavahel ühendatud ja sidumispind on puhas, on konstruktsioon väga mugav.
(2) madalate keskkonnanõuete ehitamine. Keskkonna temperatuur 15-40 ℃, niiskus 80% või vähem võib olla normaalne konstruktsioon, millel on tugev keskkonnasõbralikkus, mis on ideaalne nii lõuna- kui ka kirdeosas.
(3) Remont ja usaldusväärne, lihtne protsess. Parandage lekkivat vett kohas, lihtsalt kasutage ühte külge kaetud liimiga tihendamist nii, ehitus on lihtne, turvaline ja usaldusväärne.

Soovitame tihendada butüülkummist liimiga kandekeskmeid, nagu on näidatud allpool, vastavalt kümnele kümnele kodumaisele kivile kaetud teraskonstruktsioonile .
Legendi kuju või positsiooni suhtes kohaldatavad spetsifikatsioonid
Kahepoolne lint
1,5mX15mm
Chi-nurga tüüp Ⅰ Ⅱ Ⅲ tüüp
YX15-225-900
HY-135
YX41-210-420
Soojusisolatsiooni komposiit paneelid
YX35-125-750
Laineplaat
Metallplaadi pikkus kattuvad
Kahepoolne kleeplint
(Lausriie, alumiiniumfoolium) vihmaveerennid
Katusetööd
Kuppel
Katuseavasid
Kahepoolne lint
1,5mmZ20mm katuse kate koos
Päikesepaneelid
Kahepoolne lint
3.0mmX12mm LD820A
Katuse kate koos

Kaheksa kokku kinnitatud butüülkummist tihendiga kiviga kaetud terasest katuse survega ehitusprotsessis:
1, uued teraskatuse ehitusprotsessi värviplaadid (mis võivad viidata vastavale diagrammile);
(1) Vastavalt värvilahenduste tüübi tüübile või asetab vahe, laiuslaiuse, kahepoolse liimiga erinevate spetsifikatsioonidega;
(2) värvipaneelil on puhta pühkimise koht;
(3) värviplaadid tihenduslindi ühelt otsast aeglaselt, et avada mööda õmbluse tihenduslinti, jäävad värvi ringi alumisele plaadile, seejärel vajutage õrnalt lindile, et kindlalt kinnitada värviliste plaatidega;
(4) pisarplang katkestab paberi eraldamise ülemise osa, liidese plaadi värvi, mis on pressitud ülemisse ristmikku, käsitsi pärast liimühenduste pressimist nii, et õmblusliim on tahke.
(5) Pingutage kruvisid nii, et pinnakatete liimimine oleks tihedalt seotud.
2, teraskatuse remondi ehitusprotsess (vt vastavat lehekülge tabelil):
Lähtudes lekkekindla terasest katte lekkekohast, mis lekiti uurimise, analüüsi ja parandamise tõttu, leidsime, et peamine osa ja järgmised põhjused:
(1), lekib katuse kattumine, peamiselt tänu katuse värviplaadi põhjustatud kokkutõmbumisele, kus on nihkumine, muutes silikoonkummi ja terase tavalisest tihendist ja lekkest;
(2), kile ja tsemendi seina ühenduskoha lekkimine, mis on tingitud peamiselt silikoonkummist tingitud stressist, ei sünkroonita kleepuva pinna pragunemise ja lekkimisega.
Lekkepaigad ja erinevatel põhjustel kasutatakse erinevaid parandamise tehnikaid:
Lõike 1 puhul kasutatakse järgmisi parandustegureid:
a, silikoonkummist katuse rõngas eemaldatakse täielikult:
b, värvi kivi kaetud teraskatuse remondi osad pühkida puhta;
c, vastavalt lekketele eri spetsifikatsioonide õmblustesse, et valida ühepoolne kleeplint;
d, ühekordse otsaga kaanega õmblused.
e, käsitsi valtsimise järjekord pärast parandustöödega ühendamist, nii et ühepoolne tugev liimühendus õmblustele.
Lõike 2 punktis B, tsemendiseintega ja katuseraamidega, kasutades näiteks järgmist remonditööd:
a, selge värv tsemendi seina pardal õmblused silikoonkummist;
b) värvipaneeli ja pühkige tsemend seina ristmik, puhastage vajadusel liivast tsementi seina, Xu harja primaarreagendi (PU: benseen = 1: 2 (maht)):
c, värvilisel plaadil ja tsemendipast seina ühekordse sidemega ühendades ja käsitsi valtsitud, et saavutada liimiga kindel side.

Üheksa, butüülkummist tihendusliideste kasutamine märkusega:
1, liimitakse enne pinnavee, õli, mustuse jms puhastamist.
2, butüülkummist tihend on külmas liimimine isekleepuva lindi konstruktsiooniga, liim peab olema koht, mida ei saa korduvalt kleepida.
Kummiga kaetud terasest katusel on hea kilega ühendatud butüülkummist tihend ning veekindlad materjalid oma vigade ja lekke toetamiseks on peamine probleem ning selle suurepärased veekindlad mõjud ja lihtsad ehitusviisid, nii et terasest survekindel veekindel katusplaat ei ole omanike ja ehitusobjektide probleemiga rohkem probleeme. Butüülkummist tihendav kleeplint, millel on 20-aastane vananemisperiood tõeliselt veekindel mõju ja struktuur koos eluiga, praktiliselt kõrvaldades surveplaadi varjatud katuse lekked, katuseks on kõrgekvaliteediline terasest survetabel, mis on asendamatu veekindel materjal.

mida redigeerib Hiina kiviga kaetud teraskatus

stone coated roofing clietns .jpg

installation of stone coated metal roof tiles.jpg

Paari:Metallist katusekivide ehitustehnikad Järgmise:Teie päring on võtmesõna metallist katus