STOne kaetud metallist ROOF (Guangzhou) International Building & Dekoratsioon Fair

- Dec 27, 2017-

STOne kaetud metallist ROOF & (Guangzhou) International Building & Dekoratsioon Fair

Guangzhou ehitusmaterjalide näitus piloot neliteist sisaldas märkimisväärset erakordset tugevust koondanud top marki, et luua edu .

UUS PÄIKESE KUNI KATSE STEEL ROOF brändi ja kohtumine 14. Hiina (Guangzhou) International Building & Dekoratsioon Fair

14. Hiina (Guangzhou) rahvusvaheline hoone ja kaunistamise mess (Guangzhou mess) toimub 8.-11. Juuli 2012 Guangzhou? Hiina impordi ja ekspordi mess avas kardina. Aasia suurima ehitusmaterjalide näitusena jätkavad Hiina (Guangzhou) rahvusvaheline ehitus ja kaunistamine õiglast lootsiteenistust 14 üleslaadimist jätkuvalt tipptaseme läbimurret. Näituse näituse ala jätkab laiendamist 320 000 ruutmeetrit, see on kõige suurem registreeritud aeg!

Guangzhou mess "professionaalne" teadus näitus kontseptsioon ekspositsioon jätkub, jagatakse viieks alamnäituseks ja 9 näitus, erinevad näitused üksteisest sõltumata kajastab, terviklik esitlus tänapäeva ehitusmaterjalide kaunistamiseks tööstuse suundumused, äri ja professionaalsed vaatajaskonnad integratsiooni-kaubanduse platvormi loomiseks. Lisaks palju tööstuse ja meedia tähelepanu Hiinas (Guangzhou) Rahvusvaheline garderoob Näitus Hiina (Guangzhou) Rahvusvahelised uksed ja aknad Näitus Pavilion jätkuvalt juhtima tööstuse laine, näitus järgib turusuundumust "suur kodu" oli esmakordselt kasutusele integreeritud kodu näitus, tutvustas publikule süsteemi režiimis näidatud täiustatud renoveeritud ja täielikult peegeldab kõige tööstuse Guangzhou Fair näitus tulevikku suunatud ja professionaalne.

Vastavalt viimastele andmetele näitab, et isegi alates avamisest kuus kuud, kuid tööstuse vastus praegusele Ehitus Fair on soe suurem osa kulla näituskambritest on müüdud, populaarne näitus on raske leida. Oodatakse, et osalejad osalejad jõuavad 2400, enam kui 120 000 pealtvaatajat lähenemine, et tunnistada seda sündmust tööstusele.
redigeeritud Hiina kivi kaetud metallist katus

catalogue of stone coated metal roof tiles .jpg

accessories roof tiles  .jpg

accessories roof tiles  .jpgPaari:kivist kaetud teraskatuse omadused Järgmise:kivi kaetud metallist katuse ostja juhised