Samm-sammult metallist katuse remont

- May 24, 2016-

Samm-sammult metallist katuse remont


Kivikatus on väga vastupidavad, kuid tormikahjustuste, rooste, või paisumine metalli, sest neid aeg-ajalt remont.

Enne teha remont ise, uurida, kas sul on kõik paberid oma katuse ostmise — garantii võib katta osa või kõik remondikulud.

Kui kahju on üsna suur, saate asendada terve sektsiooni katuse. Kuid ei hüppa sellesse nagu do-it-yourselfer, kui teil on kogemusi seda tüüpi katuste kallal. See on üldiselt soovitatav võtta ühendust oma katusematerjalina töötavad koolitatud spetsialist metallist katus.

Kui olete mõne kogenud do-it-yourselfer, saad, teatud väikeremont siiski hakkama. Siin on mõned nõuanded väikeremont üldine ülevaatus ja hooldus:

1Otsi lahti küüned.Tõmmake ja uuesti küünte neid.

2Otsivad auke, rooste laigud,või muid riknemise tunnuseid. Kui te leiate, eemaldada traatharja ja/või terasvill rooste. Seejärel Kruntige pind metallist primer ja järelmeetmete topsid sobitada värvi katus. Auto osade poest võite leida erinevaid metallist spray värvid.

3Pitser kuni lekkeid.On mitmeid viise selleks. Üks on kasutada uretaan katuse tsemendi, mis on parema kaitse ultraviolettkiirguse eest kui ühise asfalt või plastikust katuse tsement. Sujuvalt jagunevad see auk või kahjustatud piirkonnas, kasutades putty nuga. Teine võimalus on kasutada ise kinni veekindel membraan paremal reegliga vilkuv. Uretaan katuse tsemendi ja veekindel membraan vilkuv aja jooksul rikneda ja vajada väljavahetamist.

4Vajadusel sulgeda kõik õmblused ja servadmööda vilkuv kasutades uretaan katuste tsement.

5Asenda tõsiselt kahjustatud vilkuv; Selleks helistage ametal katuste remont spetsialist.


Paari:Kaitsta oma katust tormi kahju Järgmise:Kuidas määratleda katuse kalle?